Алгонавт• 09 сентября 2023
Дитина хоче квартиру.
Дитині 21 роки, вимагає продати квартиру, щоб отримати половину коштів і купити собі однокімнатну квартиру, ще на ту квартиру докладуть кошти баба й дід цієї дитини, але батько купити собі квартиру однокімнатну вже не зможе, бо коштів не вистачить. В квартирі прописана ця дитина і батько. Як в такій ситуації поступити?
Тихомандражная• 09 сентября 2023
Нехай батько (для спокою сина)оформить заповіт з часткою на сина, а син до отримання спадку нехай заробляє на своє житло!Моє житло залишиться моїм до моєї смерті !!!
175см55кг19лет (она)• 09 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Продать эту, доложить бабино с дедом и купить 2 однушки.
Баба с дедом дают только внуку, читайте что написано.
Алгонавт
• 09 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ні, я просто об´єктивно оцінюю ситуацію.
І знаю, як мачуха може створити нестерпні умови.
Я з цією дитиною і дня не жила, що ви мелете?
Виниловая пластинка• 09 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
А куда хозяина квартиры девать?
Нехай до нової дружини переїжджає, а на свою частку грошей машину їй купить, або ремонт зробить.
Кашка-маняшка• 09 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Ну так отцу досталась на шарика, а сыну иди горбаться ?
Раз уже дед с бабой докладывают сумму, то можно и разъехаться
Наверное она ему на шарика досталась после смерти кого-то. Так вот почему тогда сыну при жизни должна достаться. Пусть ждёт тогда.
Свій варік• 09 сентября 2023
Ответ дляТишком_нишком
А в чем разница?
В том что отец не заработал тоже данную квартиру, если это было наследство.
БезПаспортаНеПродаю• 09 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Батько дитину нікуди не випихає. Батько пропонує жити в квартирі, дитина відмовляється.
Вместе?
Тишком_нишком• 09 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Ну если это наследство, то можно и продать и поделить и помочь сыну.
Там же ещё бабушка с дедушкой будут докладывать
Так какая разница, кдси наследство отца, то есть его квартира сейчас
Дай подивлюся• 09 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ви вибачте, але як ви можете оцінювати ситуацію об’єктивно? Якраз ви оцінюєте її сугубо суб’єктивно
175см55кг19лет (она)• 09 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Это вы так себе сделайте, очень умно))
Свій варік• 09 сентября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Детям надо помогать вовремя. Дорога ложка к обеду.
Тишком_нишком• 09 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ну тут пропонують дитину на заробітки, ну так батька теж можна туди, собі на квартиру заробити. А не сидіти в шаровій.
Так у него уже есть квартира, вот сыну меньше повезло, так бывает
Виниловая пластинка• 09 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Як я його собі приберу, що ви мелете?
Просто.
Ви ж тепер можете на нього претендувати, а якщо продадуть - вам нічого не дістанеться.
ПесиКот• 09 сентября 2023
Оце дитина, ворогів не треба при таких дітях, з рідного батька готовий бомжа зробити. Це мабуть колишня дружина таке надумала. Батькові потрібно побажати успіху дитинці і відправити на всі 4 сторони.
Кукарикуууууу• 09 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Какая разница как она отцу досталась это его квартира , а сын должен поднять зад и идти работать . Наглости нет придела , раньше многим доставались квартиры так что теперь родственников в дом престарелых сдавать
БезПаспортаНеПродаю• 09 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Я считаю можно разъехаться только если каждому купить по однушке, пусть дед с бабой докладут двоим, тогда продавать
175см55кг19лет (она)• 09 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Хотел бы предыдущий собственник квартиры оставить её кому то другому, не оставил бы отцу. На данный момент она собственность отца.
Алгонавт
• 09 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Не хаміть.
А в чому хамство заключається?
Свій варік• 09 сентября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Да. Я за это и пишу уже десятый раз
Сесть всем вместе, поговорить, посчитать.
Сыну однушку, и пусть зарабатывает на ремонт себе.
БезПаспортаНеПродаю• 09 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Тогда слать сына лесом
Тишком_нишком• 09 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Сколько комнат в квартире ? Большая ? Какой этаж ?
Это все влияет на стоимость
Какая разница, какая стоимость если ее не хотят продавать?
Виниловая пластинка• 09 сентября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Вместе?
Скоріш за все, з новою татовою дружиною.
МАМА НИКИТКИ-2• 09 сентября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Походу новая жена отца
Удалено администрацией...
Свій варік• 09 сентября 2023
Ответ дляТишком_нишком
Надо отца прогнуть.
Тишком_нишком• 09 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Знаю, як нові дружини чоловіків проти дітей від першого шлюбу накручують, не дивно, що син хоче окремо жити.
Он может жить отдельно на сьеме
ИзЮмрудная• 09 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Якщо з батьком щось трапиться - дитина його лишиться бомжем на вулиці, бо Ви будете претендувати на ту квартиру. Звичайно , всі це розуміють, включно з дідусем та бабусею. І сьогодні в них є кошти докласти - а завтра - ніхто не знає.
І чи будуть живі. Я так розумію, що дитина не вимагає всю квартиру, а хоч половину коштів .
Але дивним чином більше всього це Вас турбує, нову жінку. Замість того, щоб взагалі не вмішуватись. Вас це гризе…
Кашка-маняшка• 09 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Да , верно, можно и в комнате в общаге пожить , или сразу в доме пристарелых, главное сынуле помочь.
А может отец за ту квартиру ухаживал до смерти за кем то ? То выходит и не на шарика досталась?
Свій варік• 09 сентября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Ну вот мы не обстоятельств. Автор не уточняет.
Тишком_нишком• 09 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Почему бабушка с дедушкой не дотят свою квартиру продать, или мама?
К чему это добро за чужой счёт?