Бабця в мештах• 09 сентября 2023
Собака чи розлучення (
Ой, така ситуація, відверто все пишу - ніколи не хотіла мати тварину дома, я люблю чистоту - щ тваринами то велика проблема. Напроти, чоловік хотів завжди мати собаку- тому 4 роки тому купив вівчарку, довгошерсту, білу….. обіцяв що буде повністю за ним дивитися, але ми ж всі розуміємо - чистоту люблю я, тому тому прибиралися за собакою я дома. Ми жили в старій квартирі , на дачі - було проблемно дуже мені, вранці 40 хвилин на пилесос та миття підлоги, ввечері та ж процедура, шерсті повно , вона просто сюди, собака 47 кг- їсть та пʼє водичку не обережного, все по підлозі бризках та стінах, хто мав великих собак зрозуміють мене. І от зараз ми завершили нремонт у новій квартирі, підлога дерево, стіни білі, все нове нове , ремонт дуже дорогий, мені так шкода ….. я 40 років чекали щоб пожити в таких умовах, я так втомилася підтримувати чистоту, шерсть, грязь, запах собаки ….. ну просто готова подати на розлучення , не можу і не хочу витратити ще років 10 на прибирання за собакою, ходить в шерсті, дивитися як псується ремонт (
НеГолосую• 09 сентября 2023
Ой, ну такая собака конечно для частного дома… ну и отдавать как то неправильно…
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
А зачем вы делали такой ремонт ’ все белое’, если знали что собака и грязь?
Робот Вертер• 09 сентября 2023
40 минут на пылесос и мытье пола? Два робота-пылесоса вам помогут. Один шерсть собирает, второй моет (так лучше чем два в одном)
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Конечно разводиться не надо, муж пусть девает куда то собаку. Я б изначально не разрешила,если уж на то пошло
ДелайКак_Я• 09 сентября 2023
А квартира з новим ремонтом особисто ваша, після розлучення саме ви сама будете в ній жити?
Щас ухожу• 09 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
А треба було чорним все ?
Гигиенишвили• 09 сентября 2023
вот так жалостливо все и говорите мужу. Или он берет уборку на себя или вы за себя не ручаетесь-яд. Припугните. Пусть он думает, что гадина, но хоть убирать начнет. Или дом купит.
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляЩас ухожу
А треба було чорним все ?
А только белое и черное существует?
Борода• 09 сентября 2023
Судя по ремонту, муж зарабатывает у вас хорошо, любит животных. Так что, я за то, чтоб вы развелись
Куколка-мяуколка• 09 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
А може дружину кудись діти, в жити прекрасно?
Бабця в мештах
• 09 сентября 2023
От і я про це, дивлюся в очі йому - розумію, що віддати не зможу, це зрада, але й жити в тому срачі не можу, особливо зараз - коли працювали на цю квартиру та новий ремонт, воно все швидко псується , собака дуже велика….і це ще сухо на вулиці, осінь та зима ….. то капут буде, його не вимити
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Вообще, бедная собака. Поигрались и бросили...
Потому нужно учитывать все нюансы,когда заводишь животное и считаться с остальными членами семьи
Ля-ля-ля• 09 сентября 2023
Ну я люблю и чистоту, и животных. Реально все проблемы решаемы. Экспресс линька у груммера, оборудовать место для еды и воды, чтоб не мыть все, а протереть коврик, робот пылесос. Ну нет проблем, которые нельзя решить. Но овчарка в квартире - это все таки не просто... Но реально поддерживать чистоту...
Щас ухожу• 09 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Секс теж з собакою ?
задумчивая мордочка• 09 сентября 2023
У меня в доме две собаки, маленькая на втором этаже, немец на первом. Нет проблем. Пропылесосила да и все.
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Такие фразочки это не ко мне. У меня на первом месте люди.
Бабця в мештах
• 09 сентября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Не справляються, пробували, я звичайний пилесос кожного дня витрушую мішок, вже два пилесоса накрилося - двигун стає погано працювати
Борода• 09 сентября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Секс теж з собакою ?
Полно женщин, которые не против животных. Секс и отношения с женщиной, с которой совпадают интересы
Пиши-пропало• 09 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Если нравится пахать на собаку,то так и будете на ремонты работать
Ля-ля-ля• 09 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Комбез на овчарку каждый раз на улице. И майки, футболки дома... Легче одежду постирать, чем собаку.
Щас ухожу• 09 сентября 2023
Ответ дляБорода
То візьміть в авторки адресок.
Мая твая не панимать• 09 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Що милий каже?
П.С. як на мене -: розлучення, при умові,що квартира Ваша. Інших варіантів не бачу. В мене б воно було, ще перед покупкою собаки, бо то не моє.
Детские_Будут?• 09 сентября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Секс теж з собакою ?
Ви переоцінюєте секс з дружиною... Повно жінок, хто погодиться і на секс і на собаку в квартирі.
Борода• 09 сентября 2023
Ответ дляЩас ухожу
То візьміть в авторки адресок.
Так жду же, чтоб ушла. А вы думаете, почему я развод поддерживаю?
Бабця в мештах
• 09 сентября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Спільна, але я так втомилася - сьогодні просто ридала від безвиході, готова зʼїхати , не можуууууу, і так …. Робота, домашні хлопоти , магазини, готівка…. Хочеться відпочивати інколи