Бабця в мештах• 09 сентября 2023
Собака чи розлучення (
Ой, така ситуація, відверто все пишу - ніколи не хотіла мати тварину дома, я люблю чистоту - щ тваринами то велика проблема. Напроти, чоловік хотів завжди мати собаку- тому 4 роки тому купив вівчарку, довгошерсту, білу….. обіцяв що буде повністю за ним дивитися, але ми ж всі розуміємо - чистоту люблю я, тому тому прибиралися за собакою я дома. Ми жили в старій квартирі , на дачі - було проблемно дуже мені, вранці 40 хвилин на пилесос та миття підлоги, ввечері та ж процедура, шерсті повно , вона просто сюди, собака 47 кг- їсть та пʼє водичку не обережного, все по підлозі бризках та стінах, хто мав великих собак зрозуміють мене. І от зараз ми завершили нремонт у новій квартирі, підлога дерево, стіни білі, все нове нове , ремонт дуже дорогий, мені так шкода ….. я 40 років чекали щоб пожити в таких умовах, я так втомилася підтримувати чистоту, шерсть, грязь, запах собаки ….. ну просто готова подати на розлучення , не можу і не хочу витратити ще років 10 на прибирання за собакою, ходить в шерсті, дивитися як псується ремонт (
Пиши-пропало• 10 сентября 2023
Ответ длякуркулиха
Який «не зручний» пес…
Ну то може пострижіть його дуже коротко, купіть чи замовте одяг, щоб не мерз на прогулянках?
Моя знайома готова була жити на протиалергійних, коли дізналась, що у неї алергія на шерсть тварин (вони якраз завели тварину).
А у Вас - шерсть заважає чистоті та ремонту. Нема слів
Ну что здесь хорошего жить на противоаллергенных это дурость. Потом астма и привет. Не все такие глупые и гробят свое здоровье ради животного.
60 метрів сметани• 10 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Это все суета.. а преданней собаки никого нет.
Соберети тыс 30$ на ремонт потратив годы жизни потом обсудим
Пиши-пропало• 10 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Зоолюбителям вряд ли что докажете. Они готовы портить здоровье, жить в кредиты, жить в говне лишь бы с собакой))
60 метрів сметани• 10 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Просто Ви не мали таких великих собак - от дивіться, він їсть , щелепа величезна - багато їжі просто розлітається від рота, пʼє так же, після прогулянки його потрібно помити - це лише лапку, а лапка у нього як моя рука майже, він же бігає на вулиці - тому всі ножики та пузо брудне, мити все це важко, там шерсті купа, туди пісок попадає, плюс неможливо відчистити після дощу та грязі добре, бруд залишається і потім розноситься по квартирі , ліг під стінку - там брудно, попив води ступив лапами на те що розльопав і пройшов по квартирі - брудно, так як лапи нереально вимити до чистоти чистоти. Шерсть….. вона всюди, це хлопчик, довгошерстий, він 47 кг, та шерсть постійно сиплеться , от просто постійно , це порода така - там має бути багато шерсті, тому вона забивається у різні шпоринки. Ми маємо дитину, це різні речі, дуже різні. Та й я відразу казала - не хочу собаку, всі знають що я не дуже їх люблю в квартирі…..але нашого полюбила як змогла , часто сама вигулюю , шкода його коли чоловік довго спить, жила навіть з собакою сама 3 місяці - чоловік по роботі був в іншому місті, він тоді у мене біля ліжка спав і завжди був ідеально чистий) я відчувала відповідальність за нього, а зараз втомилася просто, я відверто завжди казала - не хочу тварин
Давайте в еду масло лососевое
Меньше шерсти будет сыпаться
60 метрів сметани• 10 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Та звичайно ремонт шкода - скільки працювали на нього, хто зараз в ремонті на новобудові- розуміє про що я, там міліони , дуже тяжко вони зараз даються…. Я з собакою 4 роки живу - розумію, що буде через місяць , навіть не рік…… на старій квартирі все було норм, інколи накривало коли втомлена - а потрібно прибрати за ним, чи коли він обригався - чоловік просто витер серветкою каже норм, ну я зачистила хімією з водою, інколи таке буває як лапки лиже і шерсті наїдається….. там нюансів купа, вони постійні , немає передиху, кожного дня одне і теж. Я просто боюся зараз зненавидіти собаку , я дуже злюся , щоб не кричати на нього я їду в кімнату ….. за 4 роки я лише один раз кричала, коли він малий пакет зі сміттям по всій квартирі розніс - а там гречка, помідори, відходи різні
Отдайте в пансионат для животных
И пару раз в неделю приезжайте
60 метрів сметани• 10 сентября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Удалено администрацией...
60 метрів сметани• 10 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Собака була на дачі з батьками, чоловік не спішив його забрати, тому не сумніваюся - якби попався хороший майбутній власник, чоловік би віддав його.
Вот родителям и дайте
оксюморон• 10 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Ні-ні, готові гробити здоров´я, жити в кредит, щоб ремонт забабахати і на нього молитися, і за нього постійно хвилюватися 👌
Метровий сантиметр• 10 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Так, повірте - така велика собака - то наче 10 дітей в хаті
Ви не знаєте що таке 1 дитина,а кажете що собака замінює вам 10 дітей...Вам не треба ні дітей ні чоловіка ні собаки.Вам треба ЧИСТО....Подумайте над цим...Чи родина чи чисто...
Бабця в мештах
• 10 сентября 2023
Ответ дляFluffuRana
До грумера возите собаку?
Так, але після мийки ще більше шерсті перші 4 дні
Бабця в мештах
• 10 сентября 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Я маю дитину
Сонячний зайчик• 10 сентября 2023
Ответ длякуркулиха
Який «не зручний» пес…
А знакомая мамы так умерла от рака горла,из-за овчарки
Хочу барабульки• 10 сентября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Представляю ваших детей рыгающих на стены,и сандалящих в стену мячом, бедные соседи ваши
Всегда здесь встречается необразованный контингент , который прется на форум не читая правил и изощряется в метании 💩.. Образовывайтесь , выходите за пределы советчицы )))
Хочу барабульки• 10 сентября 2023
Ответ дляМеня много
Нічого не воняє, для цього існує купа дорогих наповнювачів які вбирають неприємний запах, потім лопаткою зібрав і все. Якщо людина на роботі цілий день, приходить тільки ввечері, то пес сидить цілий день в хаті самий, а якщо йому захочеться в туалет?
Два раза они выдерживают утро , вечер . Мелкие породы могут и так же на пеленку идти .
Лопатки и наполнители для любителей этого .. я лично не люблю испражнений в квартире , поэтому коты табу .
талый снег• 10 сентября 2023
Якщо чоловік добре заробляє, можно квартиру поменять на будинок. А взагалі, я автора ніколи не зрозумію, постійно переймається чистотою, аж шкода.
Пиши-пропало• 10 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Моя кошка ходила на унитаз
Хочу барабульки• 10 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Моя кошка ходила на унитаз
Ну на такую и я б согласилась 😹.. но попробуй научи ))) у меня нет терпения , с собакой все легче , она быстро все понимает .
Пиши-пропало• 10 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Спасибо добрым людям,кто-то научил,мы нашли ее уже взрослую)
Пиши-пропало• 10 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Кошки тоже все понимают. Но они не считают нужным это выполнять)
Вилосипедниця• 10 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Де б його найти того психолога гарного ? Я ходила трішки до однієї дівчини, не зовсім мені сподобалось, не всі проблеми вирішили.
То йдіть до тренера по бізнес-переговорам, психолог краще допомогає вирішувати власні проблеми, а ці бізнес-тренери підказують як вести переговори так, щоб співбесідник зробив так як вам треба та й взагалі вважав вашу проблему своєю)))
Ответ дляСумчатая кошка
Та ні, з цим не погоджусь. В мене менша - 30 кг, амстаф з ріджбеком - собака доглянута, але теж - вода, їжа (сухий корм не даємо) іііііі біла глянцева підлога - то капець суміш
собака теж чоловіка, але вже більше моя подружка - так - прибирання більше, але як є - то вже сім´я, вона велика собацюня і доросла - багато розуміє - більше ніж чоловік.
После того, как собака покушала я всегда вытирала морду полотенцем бумажным и сразу пол возле мисок протирала тем же (если пару крошек упало). А после воды обычным полотенцем (его личным
).
Возле мисок всегда было чисто. И подбородок белый, а не такой, как у большинства бобтейлов (серо-коричневый).
Это занимало у меня пару минут, зато по всей квартире не неслось.
Даже, если слышала, что собакина на кухне воду пьет, шла и вытирала морду.
). Возле мисок всегда было чисто. И подбородок белый, а не такой, как у большинства бобтейлов (серо-коричневый).
Ответ дляПиши-пропало
И куда ж деваются отмершие волоски? Неужели самодиквидируются?
Отмершие волоски может и падают на пол, так же как и мои волосы (вот моих было много на полу еще ДО того, как собаку завели). НО, нет сезонной линьки у этой породы.
’В отличие от большинства пород длинношерстых собак, бобтейл не линяет и не оставляет клочья шерсти на мебели и коврах в доме.’