НаБалКоніХодять• 10 сентября 2023

Жінка продає квартиру, спільно нажите . Чи може чоловік дозвіл дати за кордоном?

Так, щоб не їхати сюди?
120-120-120 (не худею)• 10 сентября 2023
Може оформити генеральну довіреність.
автор НаБалКоніХодять • 10 сентября 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Може оформити генеральну довіреність.
Там за кордоном? В місцевого нотаріуса?
Не заздріть тьоті• 10 сентября 2023
В консульстві оформлюють
Ответ дляНе заздріть тьоті
В консульстві оформлюють
Там є нотаріус?
Ответ дляНаБалКоніХодять
Там за кордоном? В місцевого нотаріуса?
Так, але з нотаріальним перекладом на українську.
Не заздріть тьоті• 10 сентября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Там є нотаріус?
Так
Свята• 10 сентября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Там є нотаріус?
Там э консул
Потужна махіна• 10 сентября 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Може оформити генеральну довіреність.
І жінка нічого не продасть
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 сентября 2023
Через генеральну довіреність можна. Як оформити її закордоном дізнавайтеся у посольстві. Якось це можливо, але деталей не знаю
Потужна махіна• 10 сентября 2023
Люди, хто пише за довіреність, ви точно впевнені? І можете пояснити, чому саме довіреність
Пліснявілий сир• 10 сентября 2023
Может сделать у местного нотариуса с апостилем и переводом. Я этих доверенностей уже тьму перевидала.
Можно еще в консульстве, там сразу сделают украинский вариант , но там очередь, консульство обычно в столице и мужикам там не стоит появляться.
Пиу!Пиу!• 11 сентября 2023
уточните название и содержание документа у нотариуса, к которому жена пойдет оформлять продажу. там может біть либо доверенность, либо згода. нужно смотреть документі на квартиру