Звоночек• 10 сентября 2023

Це правда, що зараз неповнолітню дитину власник може виписати?

Це правда, що зараз неповнолітню дитину по закону може виписати власник квартири? Раніше була норма в законі, що до настання 18-річного віку дитина має право проживати в квартирі. Вчора дізналася, що зараз такої норми закону немає. Це правда? З понеділка йду до юриста.
Кицюююня• 10 сентября 2023
Так, правда
автор Звоночек • 10 сентября 2023
Ответ дляКицюююня
Так, правда
Клас! Жінка з дитиною захищені на 100 відсотків!
Латвийские_Номера• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Ребёнок наверно у свекрови прописан?
автор Звоночек • 10 сентября 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ребёнок наверно у свекрови прописан?
Ні, у рідного батька((((
Шалена невинність• 10 сентября 2023
так, але виписують разом з батьком або мамою, з ким зареєстрована дитина?
автор Звоночек • 10 сентября 2023
Ответ дляШалена невинність
Ну правильно, випишуть мене з дитиною!!!
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
А чому жінка перед тим як народити не думає про це?
Чому про це повинні думати треті особи?
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Ну якщо житло куплене до шлюбу, то воно вам і не належить
Сокодавка ще та• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Вот свежее, надо ваше согласие.
https://kosivrda.gov.ua/news/1689337594/
автор Звоночек • 10 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
В шлюбі, мене заставили підписати документ, що квартира куплена за його кошт. Не питайте, як це сталося, але як є
Шалена невинність• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
так
Кручу хвости• 10 сентября 2023
Автор, прописка всеодно нічого не дає. Навіщо вона вам? Не знаю як зараз, а до війни я виписувала своїх дітей з квартири моєї власної, всеодно треба була в цнапі згода двох батьків. Чи треба згода двох батьків під час війни не знаю. Але через суд точно зможе виписати.
Айпишница• 10 сентября 2023
Заспокойтесь. Не все так просто, треба розібратися . Виписати просто сторонню дитину, а не свою, чи члена своєї сім´ї. Хто власник квартири? Хто прописаний? Ви в шлюбі офіційному?
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Ну так ви волшебна просто
Все зробили для того, щоб захистити себе і дитину.
Айпишница• 10 сентября 2023
Ответ дляКручу хвости
Дає, завдяки прописці я виростила дітей в квартирі колишнього чоловіка, ніякий суд йому не допоміг.
Шалена невинність• 10 сентября 2023
а сквжіть чоловік власник? якщо так, то своїх дітей власник чи співласник не може зняти з реєстрації, тільки повнолітніх
автор Звоночек • 10 сентября 2023
Ответ дляШалена невинність
Чоловік власник
Калинові вуста• 10 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Чому про це повинні думати треті особи?
А чому ви перед тим, як писати, не думаєте?
Белочкой зови• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Але все таки спитаю. Як таке могло статись?
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляКалинові вуста
Щось не так написано? Чи ви теж з тих, хто нарожає і потім їм всі винні
Шалена невинність• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Чоловік власник
тоді флаг йому в руки, не випишуть
Вапщета• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
А тепер Ви шукаєте винних.
Якщо чесно - потрібно було подумати, коли давали таке підписати - що не просто так це роблять, значить жити з Вами довго і щасливо ніхто не збирається. А ви ще й дитину народили в тому шлюбі.

Вибачте, але це Ваша ’заслуга’.
Шукайте варіанти де жити та за що. Максимально хоча б аліменти запросіть.
автор Звоночек • 10 сентября 2023
Ответ дляШалена невинність
тоді флаг йому в руки, не випишуть
Сказали ж випишуть
Вапщета• 10 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
Це давно було?
Бо там все змінилось вже
Айпишница• 10 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Чому про це повинні думати треті особи?
Ну якщо жінка народжує в шлюбі і чоловік запевняє , що він добитчик і буде дбати про родину, забезпечувати, то він повинен нести відповідальність, а не передумати через роки, коли дитина вже є. Якщо чоловік , маючи житло, одружується на жінці без житла і вмовляє народити дитину, то він же розуміє, що якщо що , то йти їй нікуди.
автор Звоночек • 10 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
Власник - чоловік. Хоче виписати дитину, щоб ми не жили в його квартирі. Зараз розлучаємося.
Шалена невинність• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Сказали ж випишуть
ні, власник не може виписати свою дитину, ось подивіться
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
А якщо жінка народжує щоб потім привласнити частину майна собі?
автор Звоночек • 10 сентября 2023
Ответ дляВапщета
А тепер Ви шукаєте винних.

Вибачте, але це Ваша ’заслуга’.
Дитина вже була, ну от такая я волшебна...
Можете сміятися
Бешене сарі• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Як це змусили ?
Автомат тримали ? Душили ?
Автор, самі ж підписали, а не змусили
Знали ж на що погоджуєтесь