Прилипало• 10 сентября 2023
В Криму відпочивали по два тижні, а в Карпати не можу дозволити собі
Дівчата, так чекаю на деокупацію Криму, хто б що не казав, а кожний другий українець там відпочивав до 2014 і ціни там були не такі й завищені. Чого не скажеш за Карпати, хотіла спланувати, але сутки родині обійдеться як мінімальна зп по країні.
Завжди з рушником• 10 сентября 2023
Ответ дляРокерША
Я отвечала советчице про Альпы, что в Карпаты ехать пару часов,быстрее явно чем в Альпы,я это имела ввиду Вы и ещё два человека на меня накинулись,засрали тему,я извинилась,наступила, ошиблась. Ещё сто раз напишите мне про географию Украины.. Я киевлянка,о других городах не подумала,ну облажалась. Но даже если ехать 20 часов,это не повод не любить Карпаты и не ехать туда.
Проживание в Киеве - не повод забывать о других городах
zztop-b844• 10 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Не хочеться ніякого закордону,не знаю чому так
Так йдіть на нуль всією сім´єю
Скоріше в Криму опинитися
Завжди з рушником• 10 сентября 2023
Ответ дляРокерША
Ну так с этого и начинайте . В Карпатах отличный сервис и цены нормальные.
Никак ни у кого здесь не добьюсь, что такое сервис по-вашему? Вот какой отличный сервис там, расскажите?
РокерША• 10 сентября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
У всех свои критирии к сервису. Для меня,лично это чистота,наличие хорошего интернета,вежливость персонала, вкусная еда. Но это все я получаю и в недорогих частных садыбах. Мне не надо,чтобы бегали с опахалами и сраку лизали. Карпаты это прежде всего прогулки,горы, маршруты, а не пожрать и хрустальные люстры. В Египет полно людей летали именно за красотой моря,а не в отличный отель.
Жертва интернета• 10 сентября 2023
Ответ дляВбигудях
так ви зрівнюєте не зрівняне, інші держави та ціноутворення на туристичні послуги, тому ще раз, можете не продовжувати, побудуйте свій готель та здавайте в оренду по цінам Туреччини, бо вам так хочеться..абсурд якийсь, що ж вас так застопорило на ’очень денег хочется’...
вы же про ценообразование
или оно по разному работает в разных странах? или зависит от особенностей страны?
ну, вернее да, зависит, у нас все, не как у людей
смотрите, элементарно - тот же маникюр - при себестоимости в 300 грн - продается по киеву по 600-1500 грн
и не нужно вспоминать про зарубеж
вопрос, почему? если за 1500 грн они работают на тех же материалах, что и салон за 800.
или у них электичество дороже? даже разница в аренде не дает удорожание конечного продукта в ТРИ раза
и не нужно вспоминать про зарубеж
Жертва интернета• 10 сентября 2023
Ответ дляКоролева краси
Та їздіть хто вам заважає, ’єсли больше не тигде ’ і клімат там самий звичайний
никто
вернется в украину - поеду
не вернется, не поеду
вернется в украину - поеду
не вернется, не поеду
Завжди з рушником• 10 сентября 2023
Ответ дляЖертва интернета
вы же про ценообразование
и не нужно вспоминать про зарубеж
Ну, себестоимость маникюра намного меньше 300 грн, но и в провинции он уже от 350-500((
Жертва интернета• 10 сентября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
И это только из Киева, мне намного дольше.
Проехать на поезде всю страну к отдыху я готова только к морю, а не к сервису втридорога в горах
вопрос приоритетов и предпочтений ))
но без моря сложно
впервые в жизни у меня такой долгий перерыв без моря - два года (((
наверное, мотнусь в одессу на пару дней, подышать, поздороваться
но без моря сложно
Жертва интернета• 10 сентября 2023
Ответ дляРокерША
лучше бы вы мне так экспрессивно на мой вопрос ответили
Жертва интернета• 10 сентября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
чистые номера, бассейн, еда, спа , развлекухи для детей
все, как в ’турции’ - только без моря
nabludatel• 10 сентября 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Вы реально верите, что кто-то ’ждет ЗСУ’, т.е. армию, бои, взрывы, разрушения, смерти, увечья?
Как адекватный человек может хотеть войны на своей земле?
Мої родичі в Запорізькій обл ДУЖЕ чекають ЗСУ. А смертей в окупації і без боїв вистачає. рашисти бивають усіх хто їм не подбається. Навіть дітей. Пам´ятаєте вбитих хлопців-підлітків у Бердянську? Купа неповнолітніх починаючи з 14 років сидять у рашистських так званих фільтраційних таборах.
Завжди з рушником• 10 сентября 2023
Ответ дляРокерША
Вот это мне и нравилось - всё, что вы перечислили, в Крыму. Отдыхала у одних хозяев долго. И платила немного. Чистота, тишина, много цветов, уют, полностью закрытый тихий двор, Интернет, ещё и ноут мне давали, по сети полазить)), когда хотелось. С соседями не пересекалась вообще. Но я рано вставала, любила завтракать, когда солнце встаёт. И уходила рано.
Я така бойова• 10 сентября 2023
То шукайте в інших місцях. Ми відпочивали влітку в Славське, Карпати. Двомісний номер з умовами з каркасним басейном на території обійшовся в 800 гривень за добу. Встигли багсто чого за 12 днів: відпочити, позасмагати, з’їздити на екскурсії, в аквапарк, чани, їли в колибі, замовляли їжу+ спиртне. Вклалися в 20000 гривень.
Жертва интернета• 10 сентября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
смотря как считать, если правильно, и не на материалах по 100 грн за банку - около 300
я работаю с этой сферой, поэтому уж поверьте, знаю, наверняка
если работать на самом дешевом китае, не обучать мастреров, не обновлять инструмент, экономить на расходниках и стерилизации - да, получится дешевле в два раза, т.е. около 150 грн за процедуру
Завжди з рушником• 10 сентября 2023
Ответ дляЖертва интернета
В основном, тянет аренда помещения. Мастер работает не на Китае, это точно знаю.
Жертва интернета• 10 сентября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
аренда сейчас сильно просела, хотя уже восстанавливается почти на довоенные времена цена
это если по киеву
другие регионы - там вообще аренда с ног на голову )) львов, например
или франык
это если по киеву
или франык
РокерША• 10 сентября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Я знаю,что киевляне вам поперек горла, кажутся сами себе пупами земли итд. Но я забыла, когда строчила тот комментарий. Все города Украины прекрасны
РокерША• 10 сентября 2023
Ответ дляЖертва интернета
На какой)))
Залатавая• 10 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Дівчата, глянула Трускаець дійсно по 600 є варіанти, раніше дивилась біля Яремче то там тис і вище
Ну що ви видумуєте. Я в цьому році знімала прекрасний номер у центрі Яремче за 600 грн і це і липні.
Досить вже прибріхувати
Банан-барабан• 10 сентября 2023
От не розумію,чому всі пісяють кипятком від слів ’ відпочинок в криму’? Ну чесно, сервісу ніколи там не було, постійно було чути що приїхали ’ нищеброды украинцы’ реально я там. Почула перший раз це слово. Росіян любили бо ті з грошима, а ми для них ніщетою були. Відпочинок у Євпаторії памятаю до сих пір, після походу у ресторан, бігали всю ніч у туалет по черзі. Потім штормом викинуло водорості які ніхто не прибирав і все смерділо на пляжу. Це був 2006 рік. І тоді я ва. Скажу, в онліклюзів туреччина була дешевшою ніж Крим. Та нафіг такий відпочинок в тому Криму??? За чим там плакати та шкодувати. Потім ще в 2009 друзі вмовити в Гурзуф поїхати. То в ресторан ми вже не ходили, щоб не травонутися. Море класне, але відпочинком то таке собі. Дійсно класний відпочинок то туреччина оноіклюзів. Де до відпочиваючи класне ставлення і люди роблять все, щоб туди хотілось повернутися. Для порівняння на 2010 рік, уже і Крим і Туреччина були однакові по ціні, але порівнювати то взагалі не можна. То нафіг той Крим як курорт???
Солоденька цукОрка• 10 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
Странно, увидела вчера статистику, оказывается 5 5 млн украинцев выехали в рф.
Харчовий тріль• 10 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Раніше були може дешевше, зараз тільки для заможних киян
Я в Карпати в цьому році їздила 4 рази в залежності від мети і компанії в зовсім різні умови, заможні кияни кімнатку в будиночку із загальним туалетом для таких же відпочиваючи не поїдуть. В Криму також цінник був різний, кімнати в бабусі далеко від моря і інфраструктури, одна ціна, як і в Карпатах, розкручене місце і котедж/ апартаменти в гарному готелі інша. В цьому році я відпочивала в діапазоні 250-800 грн із людини за житло.
Вбигудях• 10 сентября 2023
Ответ дляЖертва интернета
вы же про ценообразование
и не нужно вспоминать про зарубеж
в кого у них?
тобто ви рахуєте лише витратні матеріали, а досвід не рахуєте?
людина яка закінчила щойно курси чи взагалі самоучка з найдешевшим обладнанням / інструментами бере 500 грн, а майстер який вклав купу коштів у свою освіту / інструменти / дороге обладнання має так само за 500 грн робити, бо ви так порахували?
зупиніться, я вас прошу
nabludatel• 10 сентября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Це статистика про перетин кордону між окупованими територіями України і рф. А далі більшість їде до Європи або до України.
Це насправді дуже страшно. Бо наприклад моя колега живе від своїх батьків за 45 км (вони в окупованій Василівці, а вона у Запоріжжі). І коли захворів її батько вона їхала до нього через Європу. А не як раніше: півгодини і там.
Гірчинка• 10 сентября 2023
когда в Крыму вы отдыхали 2 неделе, на те же самые деньги можно было в Карпатах месяц тусить
Любительница• 10 сентября 2023
Ну я, к примеру, горы не люблю.
Выбирая между Карпатами и Крымом ( ну если бы он был наш сейчас), то , однозначно Крым.. и настрать мне на сервис.
Не, ну по минимуму да, но я между сервисом и морем, выбрала бы море...
Харчовий тріль• 10 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Та прям, як би тільки житло було потрібне. Люди відповіли, відпочинок на тиждень 30-40 тис. Тож все вірно я написала.
))) дивлячись який відпочинок, я вже писала що в різних умовах відпочивала, був відпочинок із чоловіком за 30 тис, але це був Окремий котедж, новий, і готували дома тільки сніданок, все інше кафешки, і був із подругою відпочинок невелика кімната в будиночку сніданок там же, обід-вечеря бутерброды і субпродукти в горах, цінник в три раза менший, все те ж що в Криму, ви ж не хочете написати що в Криму було Дешевле зняти гарне житло і харчуватися по гарним закладам, я ціни пам´ятаю гарно Кримські, Египет із Турцією був дешевший.
Вельми шановна• 10 сентября 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
10 евро до войны 2014 года это было 100 грн.
Вы забыли, что гривна с тех пор обвалилась в 5 раз?
В Крыму как раз за 10€ сутки можно было снять квартиру.
В крыму за 10 евро толтко сарай можно было снять, а на зу отдельную кв с ремонтом, и при чем тут курс, я специально в евро написала
волосатое стекло• 10 сентября 2023
Я в 2013 з дуру вирішила оздоровити дитину, бо родичі дуде радили ’гарне місце’ в Євпатопії. Як згадаю той жах за шалені гроші..... до цього роками неиїздиоа і більшк б ніколи не поїхала
Гарачий Чокалад• 10 сентября 2023
Болгария с хорошим отелем дешевле, чем Карпаты - лично проверили в этом году!