Прилипало• 10 сентября 2023
В Криму відпочивали по два тижні, а в Карпати не можу дозволити собі
Дівчата, так чекаю на деокупацію Криму, хто б що не казав, а кожний другий українець там відпочивав до 2014 і ціни там були не такі й завищені. Чого не скажеш за Карпати, хотіла спланувати, але сутки родині обійдеться як мінімальна зп по країні.
Я вся ваша• 10 сентября 2023
вы сразнили ...никакие карпаты моря не заменят ,для меня без моря это вообще не отдых,но на крым наср..ть была в 2003 году последний раз,мечта чтобы мужчин выпускали и небо открыли,но уже сомневаюсь,что увижу при жизни это чудо т.к похоже все на года
Ms. Похвала• 10 сентября 2023
Ответ длякотопёс
Для цього всі у кого замість паспорта, туалетний картон з куркою, треба випхати до педерації. А житло передати тим, хто втратив свій дім.
Ага, дивись... Не буде цього, як би нам не хотілося справедливості. Це все одно, щоб депутати і їх діти пішли на 0.
Мушля з Криму• 10 сентября 2023
Ответ дляMs. Похвала
Я думаю, що українців там не охоче будуть приймать після деокупації.
еще как будут, иначе с голоду умрут.
Распутница• 10 сентября 2023
Коли був доступний крим, то карпати і одеса були дешеві. А зараз теж порахувала тиждень простенького мукачево, з дорогою 30тис. Та впринципі пофіг. Після весни 2022 заріклась туди не їздить, ціни на оренду підняли в космос просто, повістки там роздавали в першу чергу впо, стукачили і т. д. Вірю, що там були й хороші люди, але вони не заробляють на туризмі, тому їм байдуже буду я там відпочивать чи ні :)
Просто звязда• 10 сентября 2023
Та да, Карпаты всегда были дорогие)
Мы предпочитали на зимних каникулах ездить в Польшу/Чехию и тд.
Конечно не горы,но тоже отдых и позитивные эмоции
Рожева юбка• 10 сентября 2023
може скромніше треба відпочивати? В Карпатах є варіанти на будь який рівень достатку і природа від того не стає гіршою. Була з дітьми місяць тому. Прекрасна садиба, 700грн за кімнату, всі зручності. На все інше в день в межах 1000. Їхали потягом білет 300грн.
Рожева юбка• 10 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Та да, Карпаты всегда были дорогие)
точно вкид. В Закопане за 3 дня заплатили столько, сколько за 10 дней в Синевире
Крайня невістка• 10 сентября 2023
То це ви автор вже 10 років моря не бачили?
Шкода(
Більшість за цей час відкрила для себе купу класних місць)
Шкода(
Дайте вподобайок• 10 сентября 2023
Ответ дляФокус-Покус
Ну так травень, вересень. Школьная пора. А летом фиг найдёшь
Травень і серпень)
Просто звязда• 10 сентября 2023
Ответ дляРожева юбка
Вы сравниваете горный и горный курорт, а мы ездили в Варшаву, я же писала ’конечно не горы’
Потішаюся• 10 сентября 2023
Ответ дляMs. Похвала
Будуть. Це турбізнес, перевзуються і будуть.
Упругая попка• 10 сентября 2023
у нас наоборот
мы когда поехали в Карпаты, были приятно удивлены ценами и сервисом
Швабристка• 10 сентября 2023
самое смешное, что когда крым был наш, россия ездила туда и чувствовала себя там богами...с их з/пл на наши укр.цены, можно было себе ни в чем не отказывать, они там хорошо шиковали и отдыхали. Окупировали, стал крым их...ну и цены теперь тоже их....теперь не так там сладко им отдыхать....
Ксерокопия ночи• 10 сентября 2023
Ми наразі зняли кімнату на три особи в великому будинку в Татарів. 9т грн за тиждень. Ви реально не можете собі це дозволити?
Рожева юбка• 12 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
я отвечала на пост про Закопане
Просто звязда• 12 сентября 2023
Ответ дляРожева юбка
я отвечала на пост про Закопане
Ааа, я не писала про Закопане,но вы случайно ответили мне)
Рожева юбка• 14 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
в Варшаве и Праге все равно дороже, чем в условном Яремче.