Прилипало• 10 сентября 2023

В Криму відпочивали по два тижні, а в Карпати не можу дозволити собі

Дівчата, так чекаю на деокупацію Криму, хто б що не казав, а кожний другий українець там відпочивав до 2014 і ціни там були не такі й завищені. Чого не скажеш за Карпати, хотіла спланувати, але сутки родині обійдеться як мінімальна зп по країні.
Все буде• 10 сентября 2023
У нас було навпаки
Престидижитатор• 10 сентября 2023
Сегодня обострение здесь смотрю
Душка-свекрушка)))• 10 сентября 2023
Вы думаете после деоккупации в Крыму будут такие цены, как до оккупации?🤣
Королева краси• 10 сентября 2023
В Чорногорії Хорватії Іспанії можу місяць жити відпочивати. в Крим більше ніколи.
Ms. Похвала• 10 сентября 2023
Я взагалі ніколи не була в Криму. Відпочивали закордоном завжди.
Сиамская сороконожка• 10 сентября 2023
Да, помню студенткой снимали комнату по 10 грн. А в соседней пьяный стоматолог зубы рвал. Вот золотое время было
Простоваля• 10 сентября 2023
Карпати завжди були дешевші і умови Кращі. В Криму за халабуду і ще поклеєні фотообої берізка брали дурні гроші, і не помитися нормально
автор Прилипало • 10 сентября 2023
Ответ дляMs. Похвала
Не хочеться ніякого закордону,не знаю чому так
Маурита• 10 сентября 2023
Та ладно, снимайте жилье в частном секторе. Например в Трускавце можно за 500-600 квартиру снять. Я снимала комнату с удобствами в частном доме за 200.
Гидроусилитель руля• 10 сентября 2023
Не отдыхала ни в Крыму, ни в Карпатах. Не люблю гов...й сервис, точнее, его отсутствие.
автор Прилипало • 10 сентября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Прямо вдома приймав стоматолог?
Так, ми студентами знімали по 50 на самому юбк біля Форосу.
Ms. Похвала• 10 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Я думаю, що українців там не охоче будуть приймать після деокупації.
Душка-свекрушка)))• 10 сентября 2023
Ответ дляПростоваля
Ну вы и сравнили)
В Крыму горы есть, а в Карпатах моря нет.
Шеллар• 10 сентября 2023
Логіка вийшла із чата - порівняти ситуацію в країні 2013 року та зараз, дійсно що ж не так то?
Сиамская сороконожка• 10 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Прямо вдома приймав стоматолог?
Прямо дома. А сколько тогда в Карпатах было?
Капитошечка• 10 сентября 2023
Ціни завжди були дорогі, дешевше було на Середземне поїхати. Нема нічого такого в Криму, щоб за нього стільки грошей платити
автор Прилипало • 10 сентября 2023
Ответ дляПростоваля
Раніше були може дешевше, зараз тільки для заможних киян
Шикаю і викаю• 10 сентября 2023
Відпочивали в Криму по 30 днів з дітьми , бо путівки були безкоштовні
За гроші не поїду ніколи
РокерША• 10 сентября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Ну и зря, жить в Украине и не знать ее.....Чем вы похвастались?
Королева краси• 10 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
їдьте з наметом
автор Прилипало • 10 сентября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Я не люблю закордон, мені важливо щоб вдома
ДА да да• 10 сентября 2023
Не было там ничего дешевого в Крыму.
В 2013 году отдали по профсоюзной путевке от предприятия больше, чем за Турцию через месяц.
Шеллар• 10 сентября 2023
Ответ дляРокерША
їй ’после пансиону все другим кажется’))
Сиамская сороконожка• 10 сентября 2023
Я в 2011 последний раз в Крыму была (уже не комнату снимали) . Сказала, что в жизни больше не поеду. Так и получилось
автор Прилипало • 10 сентября 2023
Ответ дляMs. Похвала
А може й навпаки
Все буде• 10 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Раніше за нормальні умови теж брали дурні гроші. І майже 10 років пройшло, тому це обговорювати немає сенсу
Усатая полосатая• 10 сентября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Ну в Карпатах нынче на любой вкус. Едьте в Буковель. Там норм сервис. Только хватит ли денег у вас. Или даже не так-готовы ли вы платит 8-10к в сутки в сезон за нормальные апартаменты без питания. Как по мне, то лучше уже на турецкий отель их потратить.
Королева краси• 10 сентября 2023
Ответ дляРокерША
цього року пів форуму писали ’ Єду на ЗУ впервиє, дєвочки посовєтуйте ’
Виправлялочка• 10 сентября 2023
Вспомнила бабка когда молодой была . ....
СКИБИДЫШь• 10 сентября 2023
Ціни в Криму до всіх подій були високі при відсутності сервісу, дешевше і приємніше було летіти у Туреччину.
Карпати є на будь-який гаманець, хоча я також вважаю, що за кордон дешевше, залишали чималу суму.