reb-bekka• 10 сентября 2023

ВСУ уже под Донецком! 12км осталось.

Сколько километров от опытного до Донецка?
Расстояние до областного центра:Донецк ( 12 км. )ЗСУ зайшли до Опитного на околиці Донецька, - голова Авдіївки Барабаш
10 вересня, 2023 неділя
15:22
https://espreso.tv/zsu-zayshli-do-opitnogo-na-okol...
dajkiri-irina• 10 сентября 2023
Ответ дляАквис
12 километров по карте смотрю от Опытного до Киевского района. А Киевский район - самый большой в Донецке, т.е. наверно это расстояние до рай администрации на Киевском проспекте, которая в свою очередь уже ближе к Ворошиловке и центру города. Т.е. расстояние выходит меньше 12 км. Хотя...может 12 км - это от Опытного до окраины Донецка? Но в любом случае уж никак не 35 км выходит.
12 км до границы

LudaSHS• 10 сентября 2023
Ответ для vihola
Не знаю чи примарилось щойно, наче була новина в якомусь каналі, не можу знайти, що залишилось 3 км до донецького аеропорта, це можливо?
Оно и раньше там подходили
ssss12• 10 сентября 2023
Ответ для vihola
можливо так і є, якщо зі сторони Пісок
Я з Донецька, з 2014 року вірю, що Донецьк буде вдома) можливо раніше Криму. Хоча точно знаю, що це буде дуууже нелегко.
vihola• 10 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Оно и раньше там подходили
Дякую, от думаю, що сама не придумала, що було таке формулювання.
vihola• 10 сентября 2023
Ответ дляssss12
можливо так і є, якщо зі сторони Пісок
Поможи Боже.
Семицветка• 10 сентября 2023
В Луганской области наши войска под Кременной в лесах. Но уже очень давно(( и сдвигов нет((
Olga_72• 10 сентября 2023
Дівчата, не хочу вас розчаровувати, але це маленька тактична перемога. На стратегію вона ніяк не впливає. Там нема стратегічних висот. Далі укріплення.
miya ya• 10 сентября 2023
Поможи Боже.
cvetyk• 10 сентября 2023
Не хочу никого огорчать, но то бедное Опытное чуть ли не с 14 года туда сюда ходит, если я не ошибаюсь.

miya ya• 10 сентября 2023
Не знецінюйте.Не 112 ,а 12 км і новина від офіційної особи.Це,вважай,за городами..Раніше і зброї не було в нас як зараз,і ракет,дронів.Все буде Україна!Це не від Вінниці 12,А ВІД ДОНЕЦЬКА
miya ya• 10 сентября 2023
Бої 12км від міста,околиці давно пора драпати і до центру рогаткою достають ЗСУ Аналітики,експерти говорять,що у місто заходити ніхто не буде,а облога
LudaSHS• 10 сентября 2023
Ответ дляOlga_72
Да
Небольшое продвижение
https://t.me/myro_shnykov/4285
kpss2017• 10 сентября 2023
Ответ дляMiere
В батькове село воїна вчора привезли. На щиті... страшну ціну платимо за кожен звільнений метр
А в Их привозят вагонами....есть одна ЖД станция недалеко от центрального вокзала, так вот там по ночам перегружают из вагона в рефрижераторы наших военных, страшное зрелище........
svetlapanna• 10 сентября 2023
Ответ дляMiere
Плачу від кожного такого посту(((Ціна зависока..дуже.. скільки доль скалічених..скільки діток ненарождених... скільки життів заламаних..
Кацапів не повинно бути в природі
svetlapanna• 10 сентября 2023
Ответ дляkpss2017
А в ИХ -це де?
kpss2017• 10 сентября 2023
Ответ дляsvetlapanna
А в ИХ -це де?
А у нас, автозамена, не заметила исправления
svetlapanna• 10 сентября 2023
Ответ дляkpss2017
поняла Вас , спасибо
Charming• 10 сентября 2023
Ответ дляsvetlapanna
Кацапів не повинно бути в природі
Я ридала після того, як в госпіталі у Львові побувала... і це були хлопці, які могли пересуватися. І усе молоді ...
LudaSHS• 10 сентября 2023
И такое

https://t.me/nevzorovtv/10478

svetlapanna• 10 сентября 2023
Ответ дляCharming
Я рівно рік тому попала в лікарню-зламала ногу , впавши в вирву, яку уламок шахеда залишив.Бачила наших хлопчиків в лікарні -ридала , безрукі, безногі. приходила додому і просто заходилася..
Сама мати, це ж чіїсь діти (((( наші українські діти , чоловіки батьки
luizka• 10 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
И такое

https://t.me/nevzorovtv/10478
Те готовы сдаваться, но пока стесняются и для вида постреливают и хамят.
LudaSHS• 10 сентября 2023
Ответ дляluizka
Невзоров же
Vittoria66• 10 сентября 2023
Ответ для vihola
По прямій теж ні?
Зрозуміло, що там де дороги нема напевно не пройти. Але самій дивно звідки в голові така інформація.
Ви не помилилися, була інформація, що на околицях донецького аеропорту точаться запеклі бої. У стрічці Реальна Україна декілька днів була інформація, що ЗСУ вже просунулись до донецького аеропорту.
vihola• 10 сентября 2023
Ответ дляVittoria66
Дякую)
Вище дівчата підтвердили вже.
Peres Lal• 10 сентября 2023
Ответ дляssss12
можливо так і є, якщо зі сторони Пісок
Донецк, даже если его взять, удержать будет очень сложно, т.к. протяженность границы донецкой обл с рашкой просто огромная. С Крымом было бы проще (если разрушить мост и перерезать сухопутный коридор). По последним новостям, вроди как Америка близка к поставкам нам дальнобойных ракет, надеюсь что они изменят баланс сил на фронте.
rybka21• 10 сентября 2023
В Опитному все наближається до жеста доброй волі для підарів, говорив з хлопцями, ситуація схожа на Андріївку в нас.
Бахмутський Демон
https://t.me/bahshiddemon/667
LudaSHS• 10 сентября 2023
Ответ дляPeres Lal
Там сценарий по Атакамс включен.
Сезон ’ никогда и низачто не дадим’ и сезон ’ думаем’ проходит.

Идет сезон’ консультируемся и возможно’ , так было со всем оружием, от хаймерс до танков.
Еще пошли статьи что Сша поможет в освобождении Крыма
Как и что🤷‍♀️
LudaSHS• 10 сентября 2023
А по самолетам последнее https://www.wsj.com/world/europe/ukraine-expects-t...
rybka21• 10 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Там сценарий по Атакамс включен.

Как и что🤷‍♀️
а де товсті тауруси? одноокий шольц досі тре між ногами
LudaSHS• 10 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Бережет... немцы обычно дают после сша
Леопарды дали после решения ( хоть и дальнего) по адамс