Магиня• 10 сентября 2023
Куди повідомити, що виписали дітей? (Для зменешння комунальних)
Київ, не ОСББ. Куди повідомити про виписаних, щоб пошвидше у платіжці це відображалось? Ми всі 1.5 роки платимо за 4х, а по факту там не живемо.
Парасюха• 10 сентября 2023
Управляющей компании или что там у вас, позвоните.
И в мусорную компанию.
Кривая спроса• 10 сентября 2023
Во все организации, где оплата не по счетчику - мусор, квартплата
Плюс туда, где у вас нет счётчика и платите за людей - это уже вам виднее
Квітка Миру• 10 сентября 2023
Вам могут вывоз мусора уменьшить, больше ничего. Квартплата за метры, остальное по счетчикам.
Украиночка• 10 сентября 2023
Я по Киеву не подскажу, но в Харькове после смерти члена семьи я возила подтверждающие копии документов в каждую из служб, по которой не было счетчика - газ и мусор.
Ненька наша• 10 сентября 2023
Ответ дляdulenok
Я думала, что всё по счётчикам платится
На вивіз сміття нема лічильника, платиться по особам.
Водійка хімарса• 10 сентября 2023
Справку о зарегистрированных жильцах отнести в коммунальные службы, которые начисляют платежи от количества прописанных жильцов. Мусор, возможно у вас вода, газ без счетчика.
Аноним НаВсеГда• 10 сентября 2023
Ответ дляУкраиночка
Зараз, майже всім, можна відправити скани документів на пошту, щоб не возити
Украиночка• 10 сентября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Это хорошо, очень удобно. Я до полномасштабной еще это делала, тогда надо было только возить
Вічний двигун• 10 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
В деяких Осбб та кооперативах - вивіз сміття по квадратних метрах квартири рахується, не по кількості прописаних . Все по різному
Магиня
• 10 сентября 2023
Ответ дляdulenok
Я думала, что всё по счётчикам платится
Ну ми їх поставили але не підключали. На той момент з 2ма малими мені так було вигідніше. Можна і без них, тоді залишки по під´їзду (будинку) розбиваються на усіх, хто без лічильників.
Магиня
• 10 сентября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Яплачу за воду по прописаним. Так можна, якщо не підключати лічильники)) Тому в мене нормальна така сума... Через вивіз сміття я б не виписувала дітей))
Пишущаяся• 10 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
Так, в моєму будинку.
Магиня
• 10 сентября 2023
Ответ дляЛама_мама
Туди, де нараховують по кількості проживаючих. Це ж очевидно.
Вам очевидно, мені ні. В платіжці нема, на жаль, жодних контактів. Раніше писали...
Магиня
• 10 сентября 2023
Ответ дляГолубка миру
Автор, ви за кордоном зараз і хочете виписати дітей?
Я в Україні, західніше, чоловік служить. От я виписала дітей, і хочу зменшити комуналтні. Тим паче ми тут платимо теж. Все по чесному.
Голубка миру• 10 сентября 2023
Ответ дляМагиня
А куди дітей ви виписали з Києва?
Магиня
• 10 сентября 2023
Ответ дляБолеИменее
А на что это влияет?
В мене вода не по лічильникам. Рідкий випвдок але і таке буває. Тому дуууже впливає. Я 1.5 роки плачу по 2000-2500 лише за воду (Х+Г)
Магиня
• 10 сентября 2023
Ответ дляГолубка миру
А куди дітей ви виписали з Києва?
Чоловік прописаний в селі, до нього) Там нема комунальних.
Голубка миру• 10 сентября 2023
Ответ дляМагиня
Ви лукавите?
Як можна знайти форум, змогти виписати дітей внікуди і при тому не знайти жодних контактів надавачів комунальних послуг
Магиня
• 10 сентября 2023
Ответ дляГолубка миру
Ви лукавите?
Удалено администрацией...
Голубка миру• 10 сентября 2023
Ответ дляМагиня
Ви на щось інше розраховували, виписуючи дітей. Я здогадуюсь на що, а не ви тут всім заливаєте про ГВП та ХВП
Магиня
• 10 сентября 2023
Ответ дляГолубка миру
Удалено администрацией...
Голубка миру• 10 сентября 2023
Ответ дляМагиня
Удалено администрацией...
Ой, ви і про цнап знаєте, а контакти, зокрема, чатботи, електронку, телефони водоканала і ясно чи реконструкції не змогли віднайти?
Ви такий же шукач, як ви написали, який я детектив
Магиня
• 10 сентября 2023
Ответ дляГолубка миру
Все життя плачу черех Приват і знати не хнаю нічиїх клнтактів. Ізагалі, сподівалась, що це автоматично зробить система. Але порахувала скільки втрачаю - і хлчу спришвидшити цей процес. Так, уявляєте! Я знаю про ЦНАП! Круто, правда ж?
Аноним НаВсеГда• 10 сентября 2023
Ответ дляМагиня
Гугліть номер гарячої лінії кожної комунальної контори, дзвоніть і питайтеся, як це зробити
Голубка миру• 10 сентября 2023
Ответ дляМагиня
приват -це сила
Магиня
• 10 сентября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Дякую за адекватність і підказки)!