Вилосипедниця• 19 февраля в 15:13
Ситуації де чоловік повністю все загрузив на жінку
Просто крик душі. На 7 років старший. Я була молода , дурна. Не засікла спочаткуоте все: рішай сама, як вирішиш так і буде. Не робив нічого, всі документи на мені, підключити інтернет - я, щось зламалося майстри на мені. Весь побут, дитина. Бути медсестрою,менеджером всього, робота.
Я ще до війни вже виграла. З початком війни розвилася взагалі депресія, небажання нічого. Зараз ситуація все ще гірше. Я взагалі не розумію нащо він мені. Я йому нащо то я розумію.
Недавно приклад, питає: де та електросушилка для ботинків, бо промочив. Я кажу, у тебе є ботинки на зміну, завтра вдягнеш другі. І так у всьому. Чи воно недоразвите? Я не розумію.
Останні півроку я вже в такому стані, що страшне. Я на все забила, з роботи звільнилася. Пів року просто лежу, миюся коли вже тхне. В хаті срач страшний, їсти не готую, на дитину забила, коли він не в школі , то просто сидить в телефоні. І мені пофіг на все.
Просто вигоріла що нічого не хочу. Секс ні, відмовляю йому, або раз в два місяць якщо вже сильно достає, просто лежу бревном і мені пофіг.Я не хочу бути нянькою дорослій людині, яка крім роботи нічого не розуміє, навіть як заплатити комуналку з картки.
Це в мене такий капець? Це мені таке недоразвите попалося? Чи я сама винувата що з початком відносин на собі все тягнула? І що тепер робити?
Пекельнi Борошна• 19 февраля в 18:04
Ответ дляВилосипедниця
Що принесе з магазина
А ви що їсте? Що їсть дитина?
Пекельнi Борошна• 19 февраля в 18:06
Ответ дляВилосипедниця
Бо дитина зі мною 24/7 12 років!!!
Ні бабушок ні няньок.
В 12 років 24/7 з вами? Ви прикалуєтесь.
ХтоЯкщоНеЯ• 19 февраля в 18:12
Ответ дляПи Пи Пилюля
Просто вы не вышли замуж - вы ушли в рабство..
у вас нет партнёрства
Це правда.
Куда ж без меня• 19 февраля в 18:21
Ответ дляВилосипедниця
Да не хватало б мені ще городів і свиней. Я б то не потягла б однозначно. Робота , дитина, тягання дитини постійно по лікарям бо хворів дуже. Вся документація на мені, комуналка, що де поламається, майстри. Весь побут, притягти на гробу продукти з магазину. Зварити їсти, скласти ( ті блядсткі тормозки на роботу) все, все
Чим хворів хлопчик? Інвалідність? Блядскі тормозки, у чоловіка проблеми з руками? Їсти ви в будь якому випадку для себе і дитини готували б.
Я инженер, меряю от 1• 19 февраля в 18:18
Интересно. Баба полгода лежит немытая дома посреди срача. Но плохой мужик, который не помнит, где сушка для обуви. При чем тут разница в семь лет - хз.
Пояснительная бригада с нами в одной комнате? Я просто еще на первой странице.
Куда ж без меня• 19 февраля в 18:20
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Зараз через п´ять сторінок виявиться що він в цілому непоганий і дитина тата любить.
Куда ж без меня• 19 февраля в 18:22
Ответ дляВилосипедниця
Що принесе з магазина
А тормозки хто героїчно готує тепер?
Вилосипедниця
• 19 февраля в 18:25
Ответ дляКуда ж без меня
А тормозки хто героїчно готує тепер?
Уже ніхто
Вилосипедниця
• 19 февраля в 18:27
Ответ дляПекельнi Борошна
Школа , садок . Але я в цей час на роботі. В мене для себе щоб десь піти часу зовсім не було. Забираєш дитину після роботи, заходиш за продуктами, біля плити третя зміна. Все
Вилосипедниця
• 19 февраля в 18:28
Ответ дляПекельнi Борошна
А що саме згрузив?
Я писала. Весь побут організацію життя нашу і дитини. Всі адмінпитання. Плюс моя робота. Була. Зараз півроку я не працюю
Советчица Года• 19 февраля в 18:31
Ответ дляВилосипедниця
А кто Вам доктор, что Вы сами на себя болт положили? А теперь немытая страдаете здесь.
Советчица Года• 19 февраля в 18:32
Ответ дляПекельнi Борошна
А ви що їсте? Що їсть дитина?
Друг друга.
Советчица Года• 19 февраля в 18:33
Ответ дляВилосипедниця
А муж чем занят? Ищет сушарку для обуви?
Советчица Года• 19 февраля в 18:34
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Для сохранения собственной адекватности - дальше не читайте))
Советчица Года• 19 февраля в 18:39
Ответ дляВилосипедниця
А Вы думали что после свадьбы будете питаться одним сексом? А детей из садика и школы будут приводить добрые эльфы пока вы с мужем будете сексом заниматься?
Эта мечта не сбылась, то вы решили что мыться не будете пол года?
Потому что в реальной жизни иначе здесь у нас. Здесь женщины готовят, водят детей в садик, в школу в младшей школе, потом ещё уроки делают. Я вот за садик и школу 99 процентов пап других детей ниразу в жизни в глаза не видела. Такое ощущение что мамам детей эльфы приносят, а дальше они сами.... И все выжили как-то. Все моются.
Вы как хотели?
Анонимба• 19 февраля в 18:39
Автор, а вас понимаю. Хотя я забила на всё раньше, но как-то, как вы говорите ’поломалась’. Дошло до того, что и проблемы со здоровьем отовсюду полезли и смысла в жизни теперь особого не вижу. Понимаю, что виноваты всё равно оба, но теперь вот так вот.
Советчица Года• 19 февраля в 18:40
Ответ дляАнонимба
Потому что взвалили все на себя. Отсюда и проблемы со здоровьем. Здесь Вам никто не виноват. Нужно было изначально не взваливать все на себя. Здоровее были бы.
Советчица Года• 19 февраля в 18:50
Ответ дляВилосипедниця
Нічого не робить. Срач в квартирі у нас місяцями, йому ок. Що я не готую ок, що не виконую подружні обов´язки, не ок, але терпить.
Нащо такий шлюб? Це якась мука
Распишите что входит в ваши подружни обов´язки.... Чисто поржать))
мистерЛяпсус• 19 февраля в 18:51
Ответ дляВилосипедниця
Тому що я не хочу і не можу все це далі тягти! Винуватий в тому що все на мене згрузив!
У вас просто депрессия. Вы ее лечите?
Советчица Года• 19 февраля в 18:51
Ответ дляВилосипедниця
Отож так і є. Ви праві. Мені було 20, йому 28 коли познайомилися. Я вже потім зрозуміла, що він нікому не був потрібен.
И Вы решили гороически спасти его?)))
Ну ну....
Анонимба• 19 февраля в 18:53
Ответ дляСоветчица Года
Согласна, но уж как есть. И длится у меня такое состояние, наверное, уже лет 5- чем дальше, тем хуже (в браке я давно). И, кстати, когда я на всё забила, муж зашевелился- и вопросы какие-то решает и готовить научился.
Скоро развод, только, как мне себя теперь ’воскресить’, понятия не имею.
Советчица Года• 19 февраля в 18:54
Ответ дляВилосипедниця
Я вже півроку не працюю. А так. Ось дитині 12 років. Він зі мною все життя. Я ні одного дня за 12 років нікуди одна не поїхала. Бо чоловік не може, в нього робота. Я з дитиною просто мотаю срок як в тюрмі ці роки.
Я конечно с Вас фигею, автор. ... у вас есть свое жилье, машина, зарплата 35 тыс, подросток ребенок и Вы такая бедная несчастная не можете никуда поехать по своим делам,....потому что боитесь 12 летнего ребенка дома одного оставить на пол дня или что муж без Вас сушарку не найдет?! Вы в адеквате вообще???
Что значит Вы не можете поехать по своим делам?!
Советчица Года• 19 февраля в 18:56
Ответ дляНашли в капусте
Не поняла почему вместо подать на развод и жить прекрасной жизнью, вы уволились с работы?
Это типа протест?
Так кому хуже вы сделали?
Не, я вас понимаю что все достало и муж - мудак высшей степени, но почему вы наказали себя - вопрос. И судя по всему к психологу
Это типа протест?
Так кому хуже вы сделали?
К психологу.....это ж помыться надо..... Она не может. Срок мотает, пишет. Это с головой что-то....
Советчица Года• 19 февраля в 19:00
Ответ дляВилосипедниця
Тому що на няньку ніколи грошей не було, а він не міг сидіти з дитиною, і не хотів
12 лет ребенку- какое ’сидеть с ребенком и нянька’??? У Вас ’все дома’?!
Советчица Года• 19 февраля в 18:57
Ответ дляВилосипедниця
Ходив. Я до того , що дитина на мені. Ні разу зі школи чи з садочка чоловік його не забрав. Я не мала права десь поїхати одна на тиждень в іншу область наприклад. Я про це
А с ребенком 12 лет Вы тоже не можете поехать в другую область???
Советчица Года• 19 февраля в 18:58
Ответ дляВилосипедниця
Я сирота. Жила з бабусею . Потім поїхала вчитися в 17. Ніхто мене особо не нянчив.
Але зробила висновок, з сім´ї бабусі і дідуся. В мене бабуся тягова лошадь була, в дідусь ніякий і нічого не вирішував. Мабуть на дивилася прикладу в дитинстві
И поэтому Вы с ребенком 12 летним в другую область по своим делам теперь не можете поехать и его до сих пор со школы надо забирать??? Ох и бред.....
Советчица Года• 19 февраля в 18:58
Ответ дляВилосипедниця
Я 18 років була тягловою кобилою. Півроку я ця кобила вийшла з чату.
Не вышла.
Из Виа-гры• 19 февраля в 18:59
У меня так же. Морально на столько устала, что физически не могу ничего делать. И ещё думаю может это со здоровьем что -то , щитовидка там, низкий ферритин. Не хочется просто на ад , хотя все признаки на лицо, проходила тестирование у психотерапевта.
Из Виа-гры• 19 февраля в 18:59
Ответ дляSo_so
Так депрессия это психиатрия, муж тут точно не причем.
Триггеры все равно есть. Причем тут все , кто окружает.
Кудряшка Сью• 19 февраля в 19:02
Ответ дляВилосипедниця
Бо дитина зі мною 24/7 12 років!!!
Ні бабушок ні няньок.
То може в школу дитині пора? Я свою 13річну бачу після 20.00. Бо школа, гуртки, друзі і т.д.