Показушница• Изменено 10 сентября 2023
Донька хоче вступити на юриста у Польщі, потрібна порада
Ми зараз у Польщі. Доньці 22 роки, є вища освіта, отримана в Україні.
Зараз хоче вступити на юриста.
Є два варіанти:
1. Польський вуз, вчитися 5 років на магістра, неперервне п’ятирічне навчання.
2. Вступити в укр вуз на другу вищу освіту на право, через 3 роки буде бакалавр, ще через 1.5 - магістр. Дистанційне навчання.
Де донька буде жити, ще точно не знає, 50/50.
Чи зможе вона з тим польським дипломом працювати в Україні?
І чи з українським дипломом юриста зможе працювати у Польщі?
Зараз хоче вступити на юриста.
Є два варіанти:
Результат:
вже голосів:
30 (39.47%)
Польський вуз
23 (30.26%)
Результати
16 (21.05%)
Жоден вуз
5 (6.58%)
Своя відповідь
2 (2.63%)
Український вуз
Рожки-да-ножки• 10 сентября 2023
Ответ дляРаботать надо
Почему не сможет работать? Украинцы часто пользуются услугами юристов украинцев. Как минимум для представления своих интересов в уженде для получения карты побыта. Посмотрите сколько в Фейсбуке предложений.
Так это модно без юробразованря делать
Рожки-да-ножки• 10 сентября 2023
Ответ дляВот Она Я
банковское дело вряд ли
службу безопасности надо пройти, а к иностранцам недоверие
Тут везде иностранцы....везде...
Рожки-да-ножки• 10 сентября 2023
Ответ дляПоказушница
Навіщо їй математика, фізика і хімія?
Вона закінчила журфак з червоним дипломом, якщо що.
И она не может заработать
Показушница
• 11 сентября 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
И она не может заработать
С чего вы это взяли?
Фокус-Покус• 11 сентября 2023
Юриспруденція, психологія, медицина лідери з відрахувань серед іноземних студентів. Великі об´єми літератури до самостійного опрацювання із специфічною лексикою. Якщо рівень мови посередній, нема чого рипатись.