66сезон666серия• 11 сентября 2023
Для працюючого пенсіонера по інвалідності
Треба відкривати окремий рахунок жля начислення пенсії по інвалідності або підійде і той рахунок, на який нараховується зарплатня?
Якщо треба відкривати рахунок, це робити до того, як йти в Пенсійний фонд для оформлення пенсії?
ЕлькиПальки• 11 сентября 2023
Треба відкрити До.
Рахунок краще окремий. В банку сказати, що для пенсії.
В банку дадуть довідку з реквізитами. Така довідка є в переліку документів для оформлення пенсії.
Всех анонимов аноним• 11 сентября 2023
монжа на той самий, якщо не хочете плодити рахунки в банках. довідку з банка принесете і все. просто є список банків.
у племінника так один рахунок бо він боїться заплутатися
Бодіпозітівна• 11 сентября 2023
Головне щоб карта( рахунок) була для соціальних виплат, а скільки і які туди заходять виплати пенсійному байдуже. Візьміть в банку реквізити рахунку і додайте його до переліку документів.