БезникаяЯ• 11 сентября 2023
Раджу приготувати таку смакоту
Для тих, хто любить гостре і кому можна.
Добродійка• 11 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
классное блюдо!
А смысле сервировка?)) Да, я тоже оценила)))
БезникаяЯ
• 11 сентября 2023
Все на око і по Вашому смаку.
Баклажани порізати, підсолити, почекати трішки віджати гіркрту, додати олійки, переколошматити і викласти на пергамент, або на фольгу і в духовку, щоб були м´якенькі.
А тим часом трете стиглі, смачні прмідори (без шкірки), туди додаєте сіль перець, часник за смаком. Коли готові баклажани, збираємо їх із заливкою, як тортик, шарами, в холодильник на пару годин і можна їсти.
Смачного.
Слава Українi• 11 сентября 2023
Так это синенькие в аджике, так бы и написали, довольно распространенное блюдо
БезникаяЯ
• 11 сентября 2023
Ответ дляДобродійка
Всі такі, як їм здається, дотепні.
БезникаяЯ
• 11 сентября 2023
Ответ дляСлава Українi
Без аджики, лише помідори. З аджикою довше, а це на швидкоруч закуска.
БезникаяЯ
• 11 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Ну очень на любителя.
Мало кому это смакота
Їжте ковбасу 🤣
Слава Українi• 11 сентября 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Сырая аджика так и делается-помидор, чеснок, острый перец перекрученые или блендером
Добродійка• 11 сентября 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Всі такі, як їм здається, дотепні.
Ну а чего Вы ожидали, выложив фото сырых баклажан и подписав, что это смакота?
КараПузовна• 11 сентября 2023
А я зараз збираюся робити томати конфі. Ще не знаю що з цього вийде, але спробую.
БезникаяЯ
• 11 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
На фото фу.
Там какашки, що саме фу? Ви блюєте від баклажанів? Співчуваю.
БезникаяЯ
• 11 сентября 2023
Ответ дляДобродійка
Рецепт нижче, не кажи гоп, поки не перестрибнеш. Довго і багато писати, тому в коментар його, а тут набігло стадо блювальщиць місцевих.
БезникаяЯ
• 11 сентября 2023
Ответ дляСлава Українi
Ні, саме без перцю, смак інший.
Кавуся• 11 сентября 2023
Девушки, ну вы что?
Советуют вам легкий рецепт прекрасной, полезной осенней закусочки. Сказали ’спасибо’ и вышли из темы.
Ну что же вы быкуете, ну?
Автор, спасибо, дали идею.
Ну что же вы быкуете, ну?
Автор, спасибо, дали идею.
Добродійка• 11 сентября 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Вже рум´яні красунчики.
Автор, може Ви їх спочатку доготуєте, а потім будете вже іншим рекомендувати?
Заела_пластинка• 11 сентября 2023
Ответ дляБезникаяЯ
то матрьошкі набігли.
БезникаяЯ
• 11 сентября 2023
Ответ дляДобродійка
Я їх готую років 15 вже, тому і рекомендую, всім подобається дорослим.
Міс Всесвіт• 11 сентября 2023
Ответ дляСлава Українi
это вообще не понятно что, я например в баклажаны в аджике и яблоко и перец и лук,морковь и помидоры добавляюю вот это класс, все хвалят..а здесь баклажаны залиты сырыми помидорами
Міс Всесвіт• 11 сентября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
то матрьошкі набігли.
ви больни...у вас матрьошковірус
Задираю носа• 11 сентября 2023
Ответ дляСлава Українi
Помідори не варені. У нас це називається сире лечо з баклажан
Міс Всесвіт• 11 сентября 2023
Ответ дляБезникаяЯ
автор я не можу зрозуміти ви трете помілори й їми заливаєте, -а цукор ,часник ,сольне додаєте?!
Задираю носа• 11 сентября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
То само собою.