куркулиха• 11 сентября 2023
Мій завтрик осьо
Осьо так готувала.
Поставила варитися гречку у каструлю. Коли вона майже доварилася, то вкинула туди прамо кусок масла.
Поставила на плиту шкавародку. В ній вже була налита вода від учора. То прамо туди положила хечину, розрізану на два больших шматки. Потім туда положил також й яйце, хай вариться.
Все приготувалися вже. Получилося в мене: каша, риба та яйце.
З якого я регіону та з міста чи з села я? Ким працюю? Скільки мені років?
Дякую за варіанти.
Дякую, тому, хто вгадає правильно.
Дякую за варіанти.
Дякую, тому, хто вгадає правильно.
куркулиха
• 11 сентября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
масочки на лобку робіть. А для кращого ефекту змішайте з червоним перцем
на лобку? нащо там маски робити? ото ви чарівниця))) уявляю, який в вас лобок,якщо ви там маски робите )))))))))))))
та щез перцем змішуєте - ото мазохістка ви ))))
Яжемать Мне можно• 11 сентября 2023
Ответ длявре_Динка
Полтавщина?
Та ні, там так не розмовляють.
куркулиха
• 11 сентября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Та ні, там так не розмовляють.
а як?
Я така бойова• 11 сентября 2023
Ответ длякуркулиха
то є, коли борщ звариться,то кидаю туди яйце. звісно ж. а як без яйця. у зупу також яйце сиплю та паприкою присипаю також.
Судя по зупе, западная Украина, получается
НаБалКоніХодять• 11 сентября 2023
Ответ длякуркулиха
мій лобок тут ні до чого. Це я таке лікування бездарним тролям приписую, вдруге за рецептом не приходять - значить допомагає і лікує за один раз
куркулиха
• 11 сентября 2023
Ответ дляЛЮБА
Удалено администрацией...
Яжемать Мне можно• 11 сентября 2023
Ответ длякуркулиха
Удалено администрацией...
Ні, все таки не захід України....
НаБалКоніХодять• 11 сентября 2023
Ответ дляЯ така бойова
і на заході України нема подібного сленгу, у автор - набір вирваних діалектизмів з різних регіонів, присмачений елементарною безграмотністю
куркулиха
• 11 сентября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
дякую. зараз піду зроблю таку маску. про ефект відпишу.
куркулиха
• 11 сентября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Гарно і мелодійно. Суржика не чула.
є одна блогерка з полтавщини. у неї ужасний суржик. просто атас. ))))) але мені - це нормально. я не догматик. ))
НаБалКоніХодять• 11 сентября 2023
Ответ длякуркулиха
без фото відписка буде ніочьом
має бути все по правилах: фото до і після
База_птеродактилей• 11 сентября 2023
Ответ длякуркулиха
хечина - то рибина хеку. )))
Ви - Настя? Скатертина з маками?
куркулиха
• 11 сентября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
без фото відписка буде ніочьом
ок,зробимо. але покляніться,що мене не забанять за це. бо є тут тітки злі ))))
куркулиха
• 11 сентября 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ви - Настя? Скатертина з маками?
в мене клейонка )))
З понеділка на дієті• 11 сентября 2023
Ответ длякуркулиха
буде селедина.
неа. сильодина всегда говорили.
База_птеродактилей• 11 сентября 2023
Ответ длякуркулиха
в мене клейонка )))
так, так, саме клейонка :)))
База_птеродактилей• 11 сентября 2023
Ответ дляЯ така бойова
Точно не ЗУ. 146%
куркулиха
• 11 сентября 2023
Блін, які дєвки тут злі. Всі мене поносять. То є копець. Тільки одна нормальна попалася.
База_птеродактилей• 11 сентября 2023
Ответ длякуркулиха
чого?
В нас баняк, пательня - це так насамперед. Те, що навіть цивілізовані люди, які літературною спілкуються, говорять на рівні імпритингу.
Тре ще по тексту далі подивитись.
Я Головна• 11 сентября 2023
То мабудь Ваша тема нещодавно була, як Ви діда - маньяка побили) у плавнях
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3400473
куркулиха
• 11 сентября 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Тре ще по тексту далі подивитись.
яка вумна. імпритинг.знає.... то є копець....
ХвилювАллочка• 11 сентября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Такий дивний діалект я чула у однієї родички, вона з Сумської області.
Вы серьёзно не видите наиграность в тексте?