Леди_в_ночи• 11 сентября 2023
Приклад тарілки здорового харчування - мій обід
Правильне харчування - це легко, смачно і поживно!
Вуглеводи - хліб, білки - твердий сир, клітковина - морква по-корейські, жири - сало. Усе геніальне - просто!
Милота• 11 сентября 2023
Ответ дляКіма кепка
Ламантінам не подобається, треба ж з чогось фукати, а вночі нарубається сала, а вдень фукаюча принцеса.
То есть в вашей картине мира таких кто его не любит не существует?
Туфли в чешуе• 11 сентября 2023
Ответ дляМилота
Почему у всех такая неадекватная реакция? Я не люблю сало,почему я не могу это написать? Вы и в жизни так общаетесь?
Так и написали бы, что сало не любите. Зачем фукать на еду другого человека? Читать мерзко
Чарівне зіллячко• 11 сентября 2023
На мою думку, замало білка. Твердий сир це більше жир, ніж білок. Додайте яйце або нежирне м´ясо
Милота• 11 сентября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Я написала то что посчитала нужным. Мне фу,а вы можете писать свое мнение. Ишь ты выискалась тут рты затыкает
Милота• 11 сентября 2023
Ответ дляКіма кепка
Самі ви ужас.
Ужас это тот кто не пинимает иную точку зрения. Какой каменный век до сих пор в головах у советчиц
Кіма кепка• 11 сентября 2023
Ответ дляМилота
Удалено администрацией...
Снегопадка• 11 сентября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я ось яблучко зʼїла, це сьогодні мій обід, більше не встигаю
Ох у вас і ручка шерстяна))
Белочкой зови• 11 сентября 2023
Я тоже не люблю сало,но после 10 лет за границей,где его нет,хочу хоть кусочек ’посмоктать’,))))
Відкушу все що стирчить• 11 сентября 2023
Ответ дляСнегопадка
Ох у вас і ручка шерстяна))
Я чекала на вас 🤣🤣🤣
На_оба_рот• 11 сентября 2023
Без авокадо, чиа и сёмги не считается)
Сочетание сыра и сала, это нечто)
Милота• 11 сентября 2023
Ответ дляКіма кепка
Удалено администрацией...
Да уж.
Выезжайте из вашего села
Снегопадка• 11 сентября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я чекала на вас 🤣🤣🤣
Та ладно, в мене теж шерстяна, але менше)))
Кіма кепка• 11 сентября 2023
Ответ дляМилота
І де такі беруться?
Милота• 11 сентября 2023
Ответ дляКіма кепка
І де такі беруться?
Какие? Кто сала не едят? Где берутся невоспитанные,это другой вопрос и более важный
Апофиозная• 11 сентября 2023
Ответ дляКіма кепка
Вчіть мат частину - і те, і те. Не ганьбіться.
Перед ким мені ганьбитися? Перед вами?))
Це ви вчіть теорію
Скільки треба з’їсти твердого сиру, щоб набрати білок
І скільки буде зайвих насичених жирів при тому…
Це ви вчіть теорію
Кіма кепка• 11 сентября 2023
Ответ дляМилота
Да уж.
Выезжайте из вашего села
Київ таке величеньке село. Це ви розширюйте горизонти, вже не модно на сало фукати, в моді нормальні, здорові жінки.
Кіма кепка• 11 сентября 2023
Ответ дляМилота
Удалено администрацией...
А я нівроку• 11 сентября 2023
сало топ.
мне гастроэнтеролог говорила, что на завтрак съесть ломтик сала с хлебом полезнее, чем кашу.
но я редко покупаю, в сильпо все сало в специях, мне не нравится. а где еще взять - не знаю.
Милота• 11 сентября 2023
Ответ дляКіма кепка
В Киеве все сало едят? Прям никого,кто его не любит? Не позорьтесь))
Неробименінерви• 11 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
І що ви з села в місто не їздите перідично? Всюди є литовські чи польські магазини з салом і ковбасою.
Вишня на торті• 11 сентября 2023
Ответ дляПозитивна
Жира много на вашей ’здоровой’ тарелке
Замороженное сало можно ппи любой диете и именно замороженное оно очень полезное, так что не понимаю столько ржущих смайлов, сразу видно некомпетентность многих людей
Вишня на торті• 11 сентября 2023
Ответ дляМенее Более
Тут здоровой тарелкой и не пахнет
А ну ж, знаток, скажите, что здесь не полезного???
Белочкой зови• 11 сентября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Купляла декілька раз,але воно було цвіле. В так званому ’українському магазині’ Тому щось не дуже хочеться,а тим більш ціна космічна
Рубаю олівлє• 11 сентября 2023
Автор фу, сейчас столько еще зелени и т д, а вы сладкую корейскую морковку уксусную
Нет тут здоровой тарелки
лаМпочка• 11 сентября 2023
завжди хотіла спитати. А чому саме сьогодні фото
з цими фотками і текстами типу ’а в мене сьогодні такий вид. а я сьогодні оце от роблю. а що у вас’ завжди є підозра, що люди попередні дні нічого стоящого взагалі не робили. а тут опа - обід рівня Мишлен.
а, у вас ще не мишлен. то що ж вчора у вас було на обід, що сьогоднішня тарілка здалася вам бути достойною на демонстрацію і якісь гарні заклики про ЗХ