Лялька в колисці• 12 сентября 2023

Сон в першому триместрі

Дівчата, Підскажіть, у когось був поганий сон в першому триместрі? Я цілу ніч кручусь, прокидаюсь багато разів, сон взагалі не глибокий, ще живіт по ночах болить ( кишківник ), щось там з ним таке відбувається незрозуміле. Лікар казав можна магній попити, але який я тільки не пила і дешевий і дорогий сенсу ніякого. Перший день допомогає а потім вже ні. А так хочеться виспатись нормально( в когось була така ситуація чи це тільки в мене щось не так?
Kakainnnnnn• 12 сентября 2023
Может запор? Меня мучал в первом триместре так я огурцы с молоком ела все было как в сказке😹

Оябунчик• 12 сентября 2023
Я спала на ходу🙈, де покладеш там і засинала
Сиреневая цапля• 12 сентября 2023
Магній пити мінімум місяць, тоді від нього ефект буде, перший день він не може вам допомогти.
автор Лялька в колисці • 12 сентября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Я минулий раз пила місяць і нічого, цей раз знову лікар його назначив але думаю він мені не дуже допомагає
Лика-прилипка• 12 сентября 2023
Ответ дляОябунчик
Так само, могла говорити по телефону, лежачи, і в процесі відключитись
Луковая• 12 сентября 2023
Я спала цілодобово. Так добре не сталось ніколи.
Lilme• 12 сентября 2023
Магній пила цілий перший триместр. Щодо сну то не можу казати що він допомагав, бо зі сном у мене в принципі проблем не буває. А от запорів точно з ним не було😅навпаки під кінець третього місяця почалась від нього діарея тому відмінили трошки раніше.