Директор Пляжу• 12 сентября 2023
Следами темы о фигуре
Поделитесь какую фигуру хотели бы иметь. А если вашей довольны, показывайте свою. Я вообще любитель женских тел. Разных.
Если что я женщина. Просто интересно, тема поболтать .
Губной рояль• 12 сентября 2023
Я мрію про свої 43 кг, зараз 50, набрала живіт і галіфе яке з моїм малим зростом мій хс робить колобком
Директор Пляжу
• 12 сентября 2023
Ответ дляГубной рояль
Рост какой?
Чарівне зіллячко• 12 сентября 2023
Я обожаю фигуру ким кардашьян. Не берём её зад в пример)) просто у неё идеальные ноги, талия, грудь. И джен энистон нравится , в свои 50 она шикарна
Директор Пляжу
• 12 сентября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Мне тоже они нравятся
Муркошечка• 12 сентября 2023
Мечтаю о своей фигуре десятилетней давности. Меня все устраивало. Сейчас при.
КошкинДом• 12 сентября 2023
Ответ дляГубной рояль
О сестра), я скинула 10 кг з 52 до 42:) за літо. Повернулась у свою вагу
Про ідеальну фігуру: параметри мене влаштовують -82/60/87. Була більш худа груди 78, зараз краще), чашка Б. А От тонус тіла не дуже,, не те щоб все печаль але і не гарно. Також треба працювати над осанкою стала горбитись. Ріст 160
Мамзелькіна• 12 сентября 2023
Мені подобається струнка фігура з м´язами, без фанатизму. Худі ноги і сильні руки.
Не подобається великий зад і важкий низ з худим верхом.
Додаю напруги• 12 сентября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Красиво
Ага,в меру спортивная. Сильно спортивные фигуры мне не нравятся, но и ’мягкие’ тоже.
Маргарита и Мастер• 12 сентября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Такую фигуру хочу).
Это бесспорно красивая фигура
Додаю напруги• 12 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Это бесспорно красивая фигура
Она мне всегда на показах Виктории Сикрет больше всех нравилась и ещё Кендис Свейнопл).
КокошинЭль• 12 сентября 2023
У мене фігура груша. Але зараз це товста груша, треба скинути 5-6 кг ну і бажано спорт додати, бо якась дрябла трохи стала.
Зріст 165, вага зараз 60 кг, ідеально - 53-55.
Обьеми зараз теж мене в деяких місцях лякають: 92-75-102
Allein74999• 12 сентября 2023
Ответ дляКошкинДом
164, я когда весила 42 кг была скелет скелетом, одни кости. 48-50 самое оно
Мамзелькіна• 12 сентября 2023
Ответ дляКокошинЭль
З цієї груші можна зробити пісочний годинник
Губной рояль• 12 сентября 2023
Ответ дляКошкинДом
Я була з такими параметрами, тонус тіла добре підтягує вакуумно-роликовий масаж в мене і з 50 нормально виглядає без целюліту, але трохи не те
КокошинЭль• 12 сентября 2023
Ответ дляМамзелькіна
У мене супер тонкої талії (60 см) ніколи і не було, навіть коли була дуже худа з вагою 45 кг. Завжди талія мінімум 67.
from Ukraine• 12 сентября 2023
Мене моя задовільняє. Так, талія стала ширше з роками, а опа вужче, але ж не шишнадцять, тож мені норм у мої 45. Можливо, спорт покращив би, але я лінива 😁
Залетна Я тут• 12 сентября 2023
Меня никогда не устраивала в молодости моя фигура, хотя сейчас в свои 45 я понимаю что она была отличная и не фиг было страдать фигнёй
Просто болталка• 12 сентября 2023
Ответ дляСкользкая
Моя
Мені 44
Сколько пахать надо , чтобы такая фигура была?
КокошинЭль• 12 сентября 2023
Дівчата, подивилася на фігури, котрим 40+ і мені стало за себе соромно, бо мені 30 , а фігура гірша в рази. Лінива я срака.