Кумедний ґудзик• 12 сентября 2023
Діти і поведінка, з батьком інші?
Зараз працюю в барі, але бар такий на лайті, умовно «для пенсіонерів» чи туристів, працює до 21, кава, коктейлі і прості страви 🍱
Сьогодні зайшов молодий чоловік, візуально до 25, але можу помилятись
Він замовив страви, б/а напої
Був з візочком і дитиною
Дитині візуально 4-5 місяців, точно не скажу, але не сидить, тільки лежить, агукає
дитина весь час у візочку була, щось там агукала тихенько, не спала, ні вереску, ні крику, ні соски, ні бутилки, ні мамки - дві години приблизно він сидів в своїх справах
Ну як так?
Я теж мама, і до року, як моя була, то тиші півгодини максимум, у подруг так само
У вас спокійні діти ?
Ви ходите з ними в різні заклади ?
До року маю на увазі
Чи це така поведінка саме з батьком ?
Він замовив страви, б/а напої
Був з візочком і дитиною
Ну як так?
У вас спокійні діти ?
Ви ходите з ними в різні заклади ?
До року маю на увазі
Чи це така поведінка саме з батьком ?
Я такая наивная• 12 сентября 2023
Просто повезло, спокойный подарочный ребенок. Все детки разные
Задираю носа• 12 сентября 2023
Просто діти різні. І одна дитина може бути у різному настрої. Наш, наприклад, може нам і жару давати вдома і в кафе спокійно бути. Звісно, якщо на шляху до тої самої кав’ярні починає вередувати, то ми до неї не йдемо.
Дую на вітер• 12 сентября 2023
Думаю, те що дитині дуже потрібна ТІЛЬКИ мама, придумали татки, які не хочуть довго сидіти з малюком)
Я сьогодні на 30 хвилин вийшла, телефонує, чую плач в слухавці. Каже чоловік - хочемо їсти.
Ну блін.
Але ми на змішаному годуванні. Тобто, чоловік, який хоче, що його кохана не вийшла у вікно і трохи пройшлась по вулиці, максимум спитав би - як зробити суміш. Або вже б знав, як її зробити.
А тут - надоїло - телефонує і каже, що донька хоче їсти)
Ну блін.
Кумедний ґудзик
• 12 сентября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Ваше дело работу работать, а не в чужие коляски заглядывать
То не ваша справа )
Своїми командуйте
Точу ляси• 12 сентября 2023
Хз...это маленький очень ребенок. Может спокойненький. По дочке смотрю, то, когда уже старшая была, после 1 года, то с папой ей гулялось очень хорошо. Со мной всегда была на кухне, ей надо были кастрюли, ложки и т.д. С папой сидела возле него и игралась тем, что нашла, тихонечко. Искала себе покушать что-то, еще и ему приносила))) Не знаю почему так
Задираю носа• 12 сентября 2023
Ответ дляДую на вітер
Ну блін.
Ну заради справедливості мами часто такому підігрують. Умовно, замість пояснити як зробити суміш чи дати татові час самому впоратися з істерикою моментально летять рятувати дитину. А потім батько і боїться щось зіпсувати, і не знає, що як робити, та і почуває себе відстороненим.
Дую на вітер• 12 сентября 2023
Ответ дляЗадираю носа
А скільки хвилин нормально чекати, якщо дитина кричить, щоб чоловік, який лежить і клацає в телефоні помітив дитину, встав і щось зробив?)
Та прям багіня• 12 сентября 2023
Я считаю, что если есть уважение в семье и понимание это обычная ситуация. Тем более возраст ребенка когда колики и зубки. Может мама ночь не спала и решила отдохнуть пока папа гуляет с малышом.
Стебель березы• 12 сентября 2023
У меня трое,все со мной и мужем вели себя по разному.Парам меньше мозг выносят
Задираю носа• 12 сентября 2023
Ответ дляДую на вітер
А навіщо народжувати дитину з чоловіком, що лежить тюленем на дивані і щось там клацає?
У випадку, якщо дитина в цей момент на чоловікові, а мама хоч у ванній, хоч на прогулянці, то я вважаю нормальним почекати якийсь час. Хай буде умовні 10 хвилин, доки тато випробує різні способи дитину заспокоїти. Чи у вас самої немовля чи дошкільнятко завжди замовкали та переключалися миттєво?
Пацан к успеху шел• 12 сентября 2023
У меня ребенок с характером. Мы с бывшим мужем разведены. Повидаться ребенком он приезжает раз в несколько месяцев. Приезжает на пару часов
ТихоЯ• 12 сентября 2023
Тато абсолютно така сама людина, як мама, і може робити все те ж саме, що і мама (крім годування груддю звісно, але молоко можна зцідити і годуй собі, або суміш). Скільки вже можна принижувати чоловіків, вважаючи їх довбойобами неспроможними потурбуватись про дитину)
Пацан к успеху шел• 12 сентября 2023
Ответ дляТихоЯ
Ну, например, если мужчина не умеет готовить, он не сможет приготовить ребенку поесть
ТихоЯ• 12 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
А якщо жінка не вміє готувати, то дитина вмре з голоду?) Людей які не вміють зварити кашу, ну блін...не існує. Гугл відкрив і за секунду знайшов рецепт чого завгодно, від дитячої каші до лобстерів.
Пацан к успеху шел• 12 сентября 2023
Ответ дляТихоЯ
Существуют. Я такой человек
ТихоЯ• 12 сентября 2023
Доречі, автор, я була такою спокійною дитиною) батьки розповідали, що коли була малою грудною, взагалі не плакала, їла, спала і посміхалася)))
Стебель березы• 12 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Существуют. Я такой человек
Детская каша это порошок растворимый в воде,так что справитесь
Пацан к успеху шел• 12 сентября 2023
Ответ дляСтебель березы
Моей дочке уже 14 лет. Она давно уже не ест детские каши. К тому же кроме каш ребенку нужна и другая еда
Стебель березы• 12 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Речь о маленьких в теме
Пацан к успеху шел• 12 сентября 2023
Ответ дляСтебель березы
Речь о маленьких в теме
Да, не заметила