іронічна антитеза• 13 сентября 2023
Від болю коли дуже болить горло?
У дитини 10 років, дуже болить горло, що можно купити з препаратів таке, щоб і лікувало і біль убирало.
СвітланкаОК• 13 сентября 2023
Хепі-лор, полоскалка з лідокаїном. І нурофен для знеболення можна дати.
Захекалася читать• 13 сентября 2023
Нурофен, деквадол чи декатилен смоктати, фурацилін полоскати.Ангіноваг ще радили, але я не купувала собі.Горло боліло так в мене, що я плакала просто, допомогло лікування вище( тільки собі я нурофен міняла на німесил, бо я доросла).Все інше ще сильніше подразнювало горло.
Мороженная курица• 13 сентября 2023
Трахісан, добре допомагає, якраз лікуємо малій горло, я і сама перевряла він не гидкий але знеболює і знімає симптоми добре