З горіха зерня• 13 сентября 2023

ВПО хто у серпні хоч на день виїздив за кордон, всім скасували допомогу?

Хто отримує ВПО і у серпні виїздив хоч на день за кордон - до родичів/ у відпустку/ на закупи, всім скасували допомогу?

Сьогодні телефонувала в Устзн сказали автоматично припиняють виплати, навіть якщо виїздили на один день, потім ходити відновлювати доказувати що був за кордоном меньше 30 днів
Коли мовчу- приємна жінка• 13 сентября 2023
Капець замахали

Леннон_Жив!• 13 сентября 2023
все вірно
Дюагональ• 13 сентября 2023
Вы выезжали и вам отменили?
Герцогиня• 13 сентября 2023
Ну логічно, маєте гроші подорожувати закордон - значить не потребуєте державної допомоги.
автор З горіха зерня • 13 сентября 2023
Ответ дляДюагональ
Вы выезжали и вам отменили?
Не мені, а мамі
Мама виїхала першій раз за півтора роки внуків побачити які за кордоном
Непозбувна Бентега• 13 сентября 2023
Жесть, что творится! Живём как марионетки. То ’низя’, то ’низя’ и только под их дудку ’зя’!
Дюагональ• 13 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Не мені, а мамі
Понятно...я тоже хотела к внукам съездить.

Зоряний Шлях• 13 сентября 2023
Ха, знайома з Швейцарії приїхала, оформила впо, полікувала зуби і поїхала назад. Цитую: бо там багато і допомогу і виплати впо отримують, а нам що лишні будуть. Дно
Татьяна-bfd8• 13 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Не мені, а мамі
А как ваша мама поняла, что ей отменили выплаты? За август ей пришло?
Цідило правди• 13 сентября 2023
Да, мне тоже интересно, тем, кому по разным причинам отменяют выплаты, приходит уведомление?
автор З горіха зерня • 13 сентября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Не було за серпень мамі, я сьогодні зателефонувала і мені сказали що виплати зняли
Татьяна-bfd8• 13 сентября 2023
Ответ дляЦідило правди
Вот вот. А то сидишь и думаешь то ли по какой то причине не выплатили именно тебе , то ли денег нет никому не выплатили
Татьяна-bfd8• 13 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
И так и сказали, что по причине того, что ваша мама выехала заграницу? Так если они увидели, что выехала, значит должны увидеть чтои заехала обратно.
И как они предлагают доказать возвращение назад в Украину?
автор З горіха зерня • 13 сентября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Сказали їхати в Держприкордонну службу за довідкою виїзду за кордон, потім писати заяву про поновлення виплат
Ms. Анонимная• 13 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Вони ж все це можуть самі по базі подивитись. Це спеціально придумали, щоб гроші не платити
автор З горіха зерня • 13 сентября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Відповіли, що виплати зняли згідно постанови КМУ 709, всі хто після 01.08.2023 хоч тимчасово був за межами України не мають права на виплати.
Татьяна-bfd8• 13 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Конченые
Синиця у спідниці• 13 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
чи можна не їхати, замовити віддалено цю довідку не цікавились? чого не взяли разу при поверненні?
месяцкие• 13 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Не мені, а мамі
Якщо більше 30 днів була там, то припинять.
Але не розумію як утсзн це побачить

Ноу коммент• 13 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
це брєд що вони таке кажуть, бо в постанові наступне ’перебувають за кордоном більш як 30 календарних днів підряд (до 30-денного періоду перебування за кордоном не включаються дні службового відрядження, оздоровлення дітей, стажування, лікування, реабілітації, що підтверджується відповідними документами, зокрема за запрошенням приймаючої сторони, а також дні перебування за кордоном з таких причин, як смерть членів сім’ї особи та її родичів, догляд за хворою дитиною віком до 18 років, перебування у закладах охорони здоров’я, судових та правоохоронних органах, у зв’язку з якими особа не за власним бажанням не могла повернутися з-за кордону та може підтвердити такі обставини документально);’
Веселуха Муха• 13 сентября 2023
Ответ длямесяцкие
Але не розумію як утсзн це побачить
Думаєте, зараз важко відслідкувати людину?
Леся Українка• 13 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Как они узнали, что она уезжала? Что-то тут не то, ей от фонаря отменили, а не потому что уезжала. Им никто с границы сведения обо всех уехавших не передаёт.
автор З горіха зерня • 13 сентября 2023
Ответ длямесяцкие
Але не розумію як утсзн це побачить
Мама виїздила на тиждень
Татьяна-bfd8• 13 сентября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Мабуть це воно. https://dpsu.gov.ua/ua/Zayava-stosovno-peretinanny...
На сайті вказано, що потрібно писати заяву и відправляти в головний офіс держприкордон служби в Києві
Веселуха Муха• 13 сентября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Як не передають? А це що?
автор З горіха зерня • 13 сентября 2023
Ответ дляНоу коммент
Я вже ту постанову перечитала сто разів, сказали що це з 01.08.2023 хто хоч тимчасово був за межами України не мають права на виплати.
Веселуха Муха• 13 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
А на яку постанову посилаються?
Kidstaff Bot• 13 сентября 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Татьяна-bfd8• 13 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
И я перечитала несколько раз. И поняла, что до 30 дней можно находится заграницей. А если дольше, то выплат не будет.
Татьяна-bfd8• 13 сентября 2023
Ответ дляВеселуха Муха
А на яку постанову посилаються?
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/709-2023-п#Tex...