Леди_Мэри• Изменено 13 сентября 2023

Скільки у вас трусів і ліфчиків? Як часто оновлюєте?

Цікаве питання по білизні.
У мене максимум був 10 трусів і 3 ліфчика (чорний/тілесний/білий)
Потім заменшилося ліфчиків до 2-х (чорний і тілесний).
А трусів, неочікувано, стало 4.
Зато у доньки моєї 20 трусів.
І я задумалася, що в нас трапився перекос в білизні. Потрібно, собі докуповувати, бо останній раз собі купувала в 21-му році.
А скільки білизни у вас і як часто ви її оновлюєте?
Непереможна• 13 сентября 2023
Я оооочень большой любитель белья. Трусов наверно штук 50-60, бюстиков может 30 +-. Частенько балую себя новеньким. Старое режу и выкидываю в мусорку.

Алина-1240• 13 сентября 2023
Много.выкидываю когда появляются следы носки
Хомо_сапиенс• 13 сентября 2023
Навіть не порахую трусів, багато
Ще й паки нових завжди лежать, добре шо прикупила поки марк и спенсенсер не пішов
Бюстиків штук 10, топів ще теж 10
Інно4каа• 13 сентября 2023
белья то много,но я как пристану до парочки трусов и лифчиков и только их ношу)
Мушля з Криму• 13 сентября 2023
20 трусиків, ліфчиків 12. є комплекти. тепер поправилась, купила 3 ліфчика, решта не ношу( трусики ще підходять по розміру, бо завжди брала більший розмір
Творческий типаж• 13 сентября 2023
Трусы обновляю раз в месяц ,лифы пореже, но они у меня дорогие.
КараПузовна• 13 сентября 2023
З бюстами у мене проблема, то обʼєм 70, а чашка Д, при цьому груди широко розташовані, знайти щось підходяще нелегко. Тому їх небагато.
А от трусів ціла купа різних. У малої також, бо я не завжди вгадую з розміром, то їй перепадає)) вона на розмір менша від мене.
Пиши-пропало• 13 сентября 2023
В мене всього 3 бюстики. І пар 10 трусів. Якось з білизною в мене не сильно склалося. Намагаюся виправлятися. А от хороших суконь і сумок повно. Це те, що люблю))
автор Леди_Мэри • 13 сентября 2023
Ответ дляНепереможна
Ого. Вражає.
Цікаво.
Я на 20 шт донькиних дивлюся і мені багато. Ну в порівнянні з моєю кількістю... Але дякую. Буду думати.

Творческий типаж• 13 сентября 2023
Ответ дляНепереможна
А зачем резать? Может бомж какой потом будет носить ?
автор Леди_Мэри • 13 сентября 2023
Ответ дляАлина-1240
Вибачте, а сліди носки - це як.
Бо я викидаю, коли рвуться.
Невловимий Джо• 13 сентября 2023
Трусов много. Штук 30-40, меняю часто т.к. они некачественные. Покупаю в колинс, вайкики по 3-5 шт в упаковке. Бюстгальтеров, 2 белых, 2 черных, 1 бежевый, 1 красный. Меняю раз в год-полтора. Не очень люблю ходить по магазинам.
Непереможна• 13 сентября 2023
Ответ дляТворческий типаж
Вот потому и режу, при том на клаптики
автор Леди_Мэри • 13 сентября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Навіть не порахую трусів, багато
Бюстиків штук 10, топів ще теж 10
Ухти...
У мене нових не має(((
Потрібно подути над збільшенням своє кількості.
Алина-1240• 13 сентября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Вибачте, а сліди носки - це як.
Бо я викидаю, коли рвуться.
Теряет форму,цвет,пятна,поторочилось
автор Леди_Мэри • 13 сентября 2023
Ответ дляМушля з Криму
Дякую.
автор Леди_Мэри • 13 сентября 2023
Ответ дляТворческий типаж
Раз в місяць...
Да уж у мене 2 роки буде восени, як купувала труси.
Алина-1240• 13 сентября 2023
Ответ дляНепереможна
Вот потому и режу, при том на клаптики
А смысл?пусть носит на здоровье.зачем резать,если оно еще кому то службу сослужит
автор Леди_Мэри • 13 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Ой. У мене і сумок 2. На зиму і на літо.
І суконь 2))) на зиму і на літо)))

НеГолосую• 13 сентября 2023
Ліфів під два десятка.
Трусів теж.
Труси оновлю частіше,
nata-c531• 13 сентября 2023
Когда купила два бюстика Виктории Сикрет, перестала носить остальные. Трусиков около 10
Новопоштинская• 13 сентября 2023
Лифчика два. Новых не покупала давно уже. Трусов с десяток. Пару штук купила в этом году
Творческий типаж• 13 сентября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Раз в місяць...
Ну они же совсем в плохом состоянии )
Трусы ведь совсем не дорого стоят ,мне стыдно и не приятно ходить в застиранных трулях))
автор Леди_Мэри • 13 сентября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
За наводку Вайкаікі дякую. Ніколи в них білизну не дивилася.
автор Леди_Мэри • 13 сентября 2023
Ответ дляАлина-1240
Теряет форму,цвет,пятна,поторочилось
Дякую
Новопоштинская• 13 сентября 2023
Ответ дляТворческий типаж
Ну они же совсем в плохом состоянии )
Да прям - в плохом
автор Леди_Мэри • 13 сентября 2023
Ответ дляНеГолосую
Ліфів під два десятка.
Трусів теж.
Труси оновлю частіше,
2 десятка????
да уж... Мені ще далеко...
автор Леди_Мэри • 13 сентября 2023
Ответ дляНовопоштинская
Майже як я)))
Тарабарщина• 13 сентября 2023
Трусів точно з 25. І красиві мереживні і просто бамбукові. Бюстів 2 кремових. 1 чорний. І голубий. 1 зелений. 1 бордо .1 білий .7 штук. До всіх є рідні трусики як комплект. Купую якісне тому до 2 років можу не міняти точго. Базарне дешеве жило 4-6 міс.
сладкий_ноябрь• 13 сентября 2023
Так хоч одні, якщо вам так зручно.
Яка різниця скільки їх в інших.