Цікаве питання по білизні.
У мене максимум був 10 трусів і 3 ліфчика (чорний/тілесний/білий)
Потім заменшилося ліфчиків до 2-х (чорний і тілесний).
А трусів, неочікувано, стало 4.
Зато у доньки моєї 20 трусів.
І я задумалася, що в нас трапився перекос в білизні. Потрібно, собі докуповувати, бо останній раз собі купувала в 21-му році.
А скільки білизни у вас і як часто ви її оновлюєте?
А трусів, неочікувано, стало 4.
Зато у доньки моєї 20 трусів.
Copy-Paste• 13 сентября 2023
Трусів дуже багато, всі трикотажні, з високою посадкою, періодично докуплюю нові. А бюстгальтерів, яких ношу - 3 шт, інші просто роками лежать неношені і повільно зістарюються))
Чорт і Шо• 13 сентября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Ого. Вражає.
Цікаво.
Я на 20 шт донькиних дивлюся і мені багато. Ну в порівнянні з моєю кількістю... Але дякую. Буду думати.
Цікаво.
У меня больше 100 не считаю.
И всех фасонов, люблю хлопковое красивое. и нормально менять и в течении дня.
Вам чистое одевать аждый день трусы стирать что-ли?
Чорт і Шо• 13 сентября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Так хоч одні, якщо вам так зручно.
Яка різниця скільки їх в інших.
Другим не зручно если у нее одни. Человек будет вонять. Правила гигиены не позволяют иметь одни или всего трое трусов
Чебураха з перцем• 13 сентября 2023
Багато всього різного. Трусів штук 50, ліфчиків з 10 і 10 типів для дому
Чебураха з перцем• 13 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Трусів точно з 25. І красиві мереживні і просто бамбукові. Бюстів 2 кремових. 1 чорний. І голубий. 1 зелений. 1 бордо .1 білий .7 штук. До всіх є рідні трусики як комплект. Купую якісне тому до 2 років можу не міняти точго. Базарне дешеве жило 4-6 міс.
Які марки берете?
Новопоштинская• 13 сентября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
У меня больше 100 не считаю.
Для того, чтобы стирать трусы не каждый день, достаточно 7 шт.
Чорт і Шо• 13 сентября 2023
Ответ дляНовопоштинская
А если нужно чаще чем раз сутки поменять? Или вы после душа опять одеваете ношенные уже?
Новопоштинская• 13 сентября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я после душа могу вообще не надеть трусы
Тарабарщина• 13 сентября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Дякую. Є над чим задуматися.
Для інтиму маю зо 3 комплекти відвертих,панчохи,пояси..це не рахується)) 43 роки маю )))
Абу-Касимові капці• 13 сентября 2023
Трусів ~ 20, активно ношу 10 бавовняних. Лівчиків 5 вже років 5-7 , я їх майже не ношу. І два спортивні.
Гостра на язик• 13 сентября 2023
до фига.
я даже думаю, что слишком много, особенно бюстгальтеров, мне нравится хорошее белье, особенно удобное. трусы на каждый день люблю хлопковые, а под платье/юбку у меня есть несколько womens secret высоких, нравится, что они вообще не заметные и не утягивающие, а просто ничего не передавливают.
и я просто люблю покупать белье. платья/сумочки - не мое, а белье - мое))))
Вилами по Воде• 13 сентября 2023
Трусиков штук 30-40. А вот с лифчиками беда. Размер тяжело найти. 3 штуки.
Ответ дляТарабарщина
я купую Клео. 2-3 роки вони ідеальні,при тому що кремовий і білий я ношу через день. купуйте в магазині,з приміркою. багато беру по акції. від дешевого давно відмовилась. вони на 3-5 прання втрачають форму.
у доньки в 14 років 4 бюсти- бежевий,рожевий,чорний,світло голубий. і трусів шт 15 ,і ще штук 20 нових в упаковці
Ого.
Я купувала в Джулії. Але погуглила Клео. Потрібно буде зайти. Дякую.
Анти-анонім• 13 сентября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Оооо... Знайомо.
Сложно подобрать что то нормальное. Не люблю когда много
Ответ дляЧорт і Шо
У меня больше 100 не считаю.
Ну зараз, коли іх залишилося 4 шт, то доводиться ручками прати щовечора. І це почало напрягати. Тому і задала питання.
А коли ви протягом дня міняєте? не працюєте? Працюєте з дому, чи на роботі міняєте?
Тарабарщина• 13 сентября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Ого.
донька чорний і бежевий носить день при дні. вже 2 роки повних. їм немає нічого.і це звичайні хлопкові
Директор Пляжу• 13 сентября 2023
Піду додому порахую, десь 12 бюстиків. Трусиків штук 40. І 2 бодіка кружевних
Тарабарщина• 13 сентября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Ого.
ось таких маю 4_ білий бежевий бордо і синій. вони шикарні. бежевому 2 роки))сидять супер. без твердого поролону,м*якенькі
Хомо_сапиенс• 13 сентября 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
З україни пішов? Кому?
Так магазини Марк і спенсер закрились і пішли з ринку України
Директор Пляжу• 13 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
А в мене клео новий майже набір. Просто мені не заходить. Зря купила
Тарабарщина• 13 сентября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
не ту модель взяли значить. є там і невдале.
Директор Пляжу• 13 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Взяла все як звичайно, таку форму як звикла, але щось паралону там забагато виявилось. Я себе не дуже почуваю в ньому
Ро30BbIu_CJIoHuK• 13 сентября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Чому не знаете?
Хомо_сапиенс• 13 сентября 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Чому не знаете?
Точно ні, думаю через війну(