Готова до другої• 13 сентября 2023

Мій син не виросте високим?

Добрий день. Як росли ваші хлопчики?

Мій син був найвищий в класі, а в 8 класі тепер він найнижчий практично.

Тато у нього не низький - 1.83, я - 1,68.

Якось так цікаво організм росте. Чи можливо десь недобирає будівельного матеріалу і йому немає з чого рости? Бо він їсть два рази вдень, не буде любить.
Чу Ча• 13 сентября 2023
Так а сейчас какой рост

Корсет_на_шурупах• 13 сентября 2023
Багато м`яса риби фруктів овочів молоко творог домашній натуральний. Мало картоплі круп мучного. І він буде вищий гарантую , бо з цим питанням мала справу.
ХаДиДиШь• 13 сентября 2023
Який зараз зріст?
Тишком нишком• 13 сентября 2023
Рано начался быстрый рост, у моего тоже рано, в 8м классе многие мальчишки подгонять его. Сейчас 14, уже медленно растёт.
Точная копия плова• 13 сентября 2023
Зробіть знімок кисті руки, на ньому буде видно чи закрилися зони росту чи ні
Неваляшкина• 13 сентября 2023
У меня есть друг, вырос аж на 1 курсе вуза. Был из класса бывшего самым низким, стал самым высоким.
автор Готова до другої • 13 сентября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Дякую🙏 хоча ще рано говорити про закриття зон росту. Ще ж виросте🤔

Неваляшкина• 13 сентября 2023
о зонах роста вам правильно пишут.
Якось так і живу• 13 сентября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ріст - генетика. Яким чином на неї може повпливати картопля або сир?

Племінник у дитинстві одну картоплю їв, але хлопчик 186 сантиметрів виріс. Бо всі чоловіки по лінії батька 180+ стабільно
Якось так і живу• 13 сентября 2023
Ответ дляГотова до другої
Який зараз зріст?
Точная копия плова• 13 сентября 2023
Ответ дляГотова до другої
Буває по-різному, тому,якщо виникло занепокоєння , треба дізнатися чи є проблема.
Корсет_на_шурупах• 13 сентября 2023
Ответ дляЯкось так і живу

Буде погане харчування у дитини, ріст може бути і нижчий.Не доказуйте то чого не знаєте. Харчування на ріст впливає.
ХаДиДиШь• 13 сентября 2023
Ответ дляНеваляшкина
Ну ви ж розумієте, що це скоріше виняток. Згадую свій клас, то в більшості випадків, хто був високий, так високим і залишився і навпаки. У мене доньки також маленького зросту.
Ответ дляЯкось так і живу
Який зараз зріст?
Написала сину, щоб не помилитися
Ответ дляТочная копия плова
Просто побачила фото з 1 вересня... і здивувалась... не знаю чи потрібно непокоїтись
дожену і ощасливлю• 13 сентября 2023
Ой, рост это такая интересная вещь, была у меня знакомая, ее родители были маленькими. Мама ниже 160, папа 165 +-, а она пошла не в них, вымахала 185 см. Удивлялись все. Генетика, пошла в дядю и в дедушку ) И есть наоборот - моя тетя 182, дядя 185, а двоюродная сестра 170, пошла в нашу линию по бабушке, мы невысокие )
Неваляшкина• 13 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
это скорее показатель костного роста не соответствовавшего возрасту в подростковые годы.
У меня 2 очень разные дочки растут, я не загадываю, понимаю, что одна может резко затормозить в любой момент, а другая - резко рвануть.
дожену і ощасливлю• 13 сентября 2023
Ответ дляЯкось так і живу

Плюсуюсь, это чистая генетика и не всегда дети берут гены ближайших родственников
Корсет_на_шурупах• 13 сентября 2023
Я знаю на саветчице на детей еду тратить не хотят))

MacOS-ница• 13 сентября 2023
У меня был всегда везде самый маленький и худенький. Так было лет до 14, когда он за год вырос наверно на 30 см и стал самый высокий в классе. Его отец 190, я 165.
Love_Love_Love_• 13 сентября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Удалено администрацией...
Вредняжка• 13 сентября 2023
Моему 13, рост 172... уже выше отца.. скачок был в прошлом году, сейчас немного вырос. Как дальше будет, ХЗ. Не в кого быть особо высоким
Послушаю, как у кого...
ФруктЕщеТот• 13 сентября 2023
Ещё рано, будет скачек роста
Фокус-Покус• 13 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
І скільки син?
MacOS-ница• 13 сентября 2023
Ответ дляФокус-Покус
І скільки син?
186, ему 16 лет
Feel good• 13 сентября 2023
Ответ дляЯкось так і живу

Є питання генотипу, а є фенотип.

Погугліть про зріст жителів Пн Кореї і Пд Кореї. Колись він був однаковий.
Найвірогідніше версія, що через харчування.
Корсет_на_шурупах• 13 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Feel good• 13 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Скажу більше.
Якщо є зайві кг, вони теж можуть тормозити зріст.
Маю рацію• 13 сентября 2023
Я 160, чоловік 165, старший син зараз 180
Murzilkin• 13 сентября 2023
Якщо хочете, щоб син ще трохи підріс - хай займається баскетболом або волейболом