Готова до другої• 13 сентября 2023

Мій син не виросте високим?

Добрий день. Як росли ваші хлопчики?

Мій син був найвищий в класі, а в 8 класі тепер він найнижчий практично.

Тато у нього не низький - 1.83, я - 1,68.

Якось так цікаво організм росте. Чи можливо десь недобирає будівельного матеріалу і йому немає з чого рости? Бо він їсть два рази вдень, не буде любить.
Корсет_на_шурупах• 13 сентября 2023
Ответ дляFeel good
Є питання генотипу, а є фенотип.

Погугліть про зріст жителів Пн Кореї і Пд Кореї. Колись він був однаковий.
Найвірогідніше версія, що через харчування.
Так, якщо хтось не вірить що харчування якість впливає на ріст розвиток організму що росте, можна без проблем подивитись як змінився ріст жителів Пн Кореї і Пд Кореї!

Жертва интернета• 13 сентября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А из этой информации нельзя ли тему для работы по биологии сделать? А то дочка как раз тему подбирает и что-то ничего ей не нравится. Не знаете случайно, есть какие-то исследования на эту тему? Может Вы специалист в этой области? Спасибо, если ответите.
Неваляшкина• 13 сентября 2023
Ответ дляЖертва интернета
https://www.bbc.com/russian/international/2012/04/...
почитайте, там упомянуты статьи, если погуглить на английском, думаю, сможете найти больше
Забрала і не сказала• 13 сентября 2023
Ответ дляМаю рацію
Я 160, чоловік 165, старший син зараз 180
У нас теж , в сім´ї всі маленькі, я 162, чоловік 166, а син 179. Висів на турніку, пішов в тренажерку. Пік росту був після 14 років
Маю рацію• 13 сентября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Наш займався практично професійно футболом
Забрала і не сказала• 13 сентября 2023
Ответ дляМаю рацію
І наш з 7 років, а як покинув у 14 так і рости став.
Единая страна!• 13 сентября 2023
У нас мальчик , который был самый низкий в классе, наверное в 20 лет начал расти