Залетна Я тут• 13 сентября 2023
Маніпулятори зі стажем розшукую))
От скажіть, що означають оці фрази насправді :
1.щось не подобається - двері он там.
2.постійний шантаж ми розійдемось.
а тільки скажеш йду а клуб - грагедуя року.
Що воно таке? Те шо нездорове то ясно.
Просто цікава логіка таких людей , бо я думаю вони насправді слабкі і бояться втратити ту людину але хочуть бути героями. Ситуація не моя, а знайомої.
1.щось не подобається - двері он там.
2.постійний шантаж ми розійдемось.
Що воно таке? Те шо нездорове то ясно.
Залетна Я тут
• 13 сентября 2023
Ответ дляСоседушка
Що таке грагедуя?
А, трагедія
Трагедія * телефон виправив
Багиня• 13 сентября 2023
1. Не е…те мозги и хватит пытаться изменить человека. Вы видели, с кем встречались, если человек вас не устраивает - ищите того, кто вам подходит
2. Нужно понимать контекст, так сложно понять, почему такой шантаж
3. Расстраивается, что вы идете без этого человека. Хочет с вами проводить время
Кудлата хмаринка• 13 сентября 2023
Ответ дляСоседушка
1) неможна мене критикувати
2) треба мене слухатись
А Вы спец)
Сметчица• 13 сентября 2023
Набір штампів маніпуляції типу -
Пункт 1завжди правий
Пункт 2, якщо я не правий то дивитися пункт 1.
Пункт 1завжди правий
Алгонавт• 13 сентября 2023
На рахунок пункту 1, то ще все залежить вид ситуації. Буває, можуть що люди вести себе по хамськи кажучи, що в квартирі не такий ремонт, якась річ, порядок, спосіб життя і т.і. - от тут відповідь ’отам двері’ дуже влучна, бо на чужій території і в чужжому житті так не роблять .
Якщо у людей спільне життя, то ознака того, що людина не піде на компроміси, а буде очікувати їх весь час від іншої і тоді це маніпуляція і спроба продавити ’свою лінію партії’. В такому випадку, я б голосно грюкнула б дверима раз і назавжди.
Личко Невеличке• 13 сентября 2023
Такі фрази - індикатор страху,
- на скільки ж їй страшно тут і зараз, миттєво розірвати стосунки?
- Якщо так, страшно, то я важливий і цінний.
Автоматично самоцінність чоловіка підвищується, а жінка знецінюється.
Магиня• 13 сентября 2023
Ну мне хватило в жизни построений меня. Лично я очень дорого заплатила за то, чтоб было по моему. Поэтому если кого не устраивает что у меня дома, какие правила или что я чего-то не хочу - вот дверь, вот на х…
У меня не то что бы шантаж, но у меня есть свод не сложных правил, которые придерживаюсь и сама. Я никого не просила быть со мной, жизнь двух людей может быть по согласию обоих и если кому то перестало что то нравится или устраивать, то всего хорошего. Держать не буду.
Трагедии по поводу ухода в клуб, к друзьям и тп у меня нет, что сама в состоянии занять себе или сходить куда то)
Госпожа_тамагочи• 13 сентября 2023
Могу много умного написать, по факту невроз и пофигизм к вам (типа отношения нужны вам а он на таких вот условиях)
Все будет, но потом• 14 сентября 2023
Щось не подобається - двері, то значить людина відкритим текстом каже ’твоя цінність для мене близько нуля, мені важливіше мої бажання - або я роблю як хочу, і ти поряд на моїх умовах, або йди до біса’. Очевидне небажання обговорювати проблеми, шукати компроміс, та йти на поступки, навіть взаємні.
Звісно, залежить і від контексту - може об´єкт обговорення, дійсно має екзистенціальну важливість, наприклад бажання/небажання мати дітей, жити в певній країні, працювати, тощо. Але якщо така фраза в ходу при будь-якому конфлікті, це точно не ок. І вона може говорити як про страх втратити жінку - і коли вона не йде у ті двері, то це заспокоює, або про справжній пофігізм до неї.
Байрактара• 14 сентября 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Такі фрази - індикатор страху,
Та насправді все набагато прозаїчніше)
Бо зараз тут ще й виправдань купу приліплять, типу ’бідосічка, травми дитинства, треба його долюбити, довести свою вірність і т.д.
Та ну нафіг.
Нарц звичайний. У якого жодного причинно-наслідкового ланцюга. Просто тупа маніпуляція і руйнування особистих кордонів.
Та ну нафіг.