Плекаю думи• 14 сентября 2023
Які розіграши можна провести?
Дівчата, хто зустрічав якісь розіграші у вайбер спільнотах?
Маю нрупу велику у ФБ, інсті. Там часто провожу розіграші з умовами підписки, лайків, коментарів. Зто продає, той знає, що це важливо.
А з якими умовами можна провести розіграш у вайбері, підкажіть?
Просто Фіфа• 14 сентября 2023
Это зависит от Вашей деятельности. Я могла бы предложить, например, бесплатную фотосессию или экскурсию на сьемки фильма.
Плекаю думи
• 14 сентября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Мені умови потрібні, а не що запропонувати.
Саме у вайбері.
Додавання друзів?
Які умови участі у розіграшу?
Саме у вайбері.
Додавання друзів?
Які умови участі у розіграшу?
Плекаю думи
• 14 сентября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Лотерею по номерам, но мне лично такое не нравится
А умови участі які можна придумати?
Просто Фіфа• 14 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
Саме у вайбері.
Додавання друзів?
Які умови участі у розіграшу?
Саме у вайбері.
Додавання друзів?
Які умови участі у розіграшу?
Купити товар, додати друзів, поставити лайки. Що нового ще можна придумати?
Агент Пинкертона• 15 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
А умови участі які можна придумати?
Умови у нас у групах: для участі переказ 20-50грн, всього там 20 номерів, один з учасників отримує товар (залежить від ціни товару та кількості готових до такого клієнтів)