Оце фіфа• 14 сентября 2023
Зараз після підвищення тарифу на ел.енергію бойлер все ще вигідніший?
Дівчата, порадьте, будь ласка, бо я ніколи не жила к вартирі з бойлером. От зараз в´їхали в орендовану квартиру, в ній є і бойлер, і централізована гаряча вода по лічильнику. Раніше знаю, що всі однозначно казали - бойлером дешевше виходить користуватись. А як після підняття тарифів на ел.енергію, що вигідніше використовувати, хто вже для себе зробив висновки?
Результат:
вже голосів:
48 (72.73%)
Бойлер вигідніше
18 (27.27%)
Г.в. по лічильнику вигідніше
Весотехник• 14 сентября 2023
Ну скажем, зависит от условий. Моя мама живет на 9 этаже, ей чтобы добыть горячую воду утром, нужно пол часа ее сливать
Швидка Настя• 14 сентября 2023
якщо бойлер новий, то має гарно тримати температуру.
включили на ніч на мінімальний підігрів - до ранку вода гаряча є. якщо ще є нічний тариф на е/е то взагалі супер. вранці бойлер вимкнули, цілий день гаряча вода є.
ТебеОноНадось• 14 сентября 2023
Ответ дляВесотехник
В нас так само, 10 поверх, то виходило близько 1500 грн тільки за гарячу воду в місяць. З бойлером платимо десь 1000 за всю електроенергію, ну і плюс за холодну воду гривень 200, 4 особи проживає.
ПуГоФФка• 14 сентября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Я недавно прочитала, что лучше поддерживать постоянную температуру , чем нагревать . Вот тоже интересно как лучше
Шалена красуня• 14 сентября 2023
У нас утром, чтобы была горячая вода нужно минут 20 её сливать.Вечером после 10-11 отключают подогрев воды.
Вы попробуйте месяц с бойлером и месяц с центральной подачей горячей воды и для себя примите решение, что для Вас выгоднее.
ТебеОноНадось• 14 сентября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Бойлер не можна постійно вимикати, і якщо його вимкнути, то вода текти не буде з крану.
ТебеОноНадось• 14 сентября 2023
Ответ дляПуГоФФка
Не можна бойлер вимикати постійно, він може просто зламатися від таких ігор.
Сиренькая• 14 сентября 2023
А на куб воды горячей разве не подняли цену в Киеве? Я так понимаю про столицу речь, мало где центр гор вода ещё осталась.
На холодную воду, например, в пригороде подняли цену вместе с электрикой, плюс за абонентскую плату взымают и счётчик на воду общедомовой добавили, так у нас и вопрос не стоял бы, бойлер выгоднее однозначно. Летом снижаем темеературу, регулируем и моемся ближе к 10-11 вечера, чтобы по ночному тарифу грелся.
Клевотница• 14 сентября 2023
Ответ дляПуГоФФка
Краще постійна
Швидка Настя• 14 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
а чого не можна постійно вимикати? перший раз таке чую.
в нас якщо бойлер вимкнений то вода гаряча йде.
ТебеОноНадось• 14 сентября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Нам майстри, які встановлювали, пояснили, що він так просто може зламатися, від постійних вмикань-вимикань. Ну і плюс не знаю як у вас тече вода, у мене при вимкненому бойлері вона просто не тече з крану.
Попа как у Кардашьян• 14 сентября 2023
не знаю, у нас і раніше було вигідніше горячою водою користуватися, в зараз з підняттямтарифів на світло тим більш(((
Треба ось так• 14 сентября 2023
у нас нет горячей воды в доме с 99 года
хотя по городу есть.
но я не представляю как бы я целое лето жила без горячей воды
выгоднее или не выгоднее хз, а вот то что это комфортнее в 1000 раз так точно
хотя по городу есть.
Клевотница• 14 сентября 2023
Ответ дляCopy-Paste
У нас 120 😳
Може вже і так. В мене бойлер давно.
Мотористка• 14 сентября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Выключать как раз не выгодно. Современный бойлер нагревает один раз, а потом просто поддерживает периодически, как термос. Тем более, если дома никого и не сливают. А так вечером он опять будет греть полный бак.
Физрукая• 14 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
вода тектиме. в бойлері насоса немає, вода йде під тиском який в трубі з холодною водою. от якщо холодну воду перекрити то не буде текти з бойлера
Пампушечка• 14 сентября 2023
у меня ЭКО брйлер, живу одна-нормально
в кране НЕ горячая вода, даже не задумываюсь; бойлер реально нагревает воду а в кране непонятно какая! а тариф ужас
Мэри Попкинс• 14 сентября 2023
А якщо вода гаряча централізована, лічильника немає, а хочемо бойлер ставити. Як бути? Які дії?
Ставити лічильник, а труби ж всередині стін....
Відмовитись в тец від послуги гаряча вода, чи таке не можливо?
Клевотница• 14 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Бо краник з нього треба перекривати на центральну подачу, капець
ТебеОноНадось• 14 сентября 2023
Ответ дляКлевотница
90грн
Повезло вам, у нас 146,50 теплоенерго і плюс ще водоканалу близько 20 грн за куб.
Швидка Настя• 14 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
а що робити тоді коли вимикали світло всю осінь і зиму?)
в нас от якраз в ті моменти йшла гаряча вода з бойлеру. і з бойлером все ок.
сучасні бойлери оснащені захистом від таких стрибків
Copy-Paste• 14 сентября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Сколько у вас кубов за месяц?
Чарівна патика• 14 сентября 2023
В нас гаряча вода ледь тепла тече, тому користуємось бойлером.
Фантазерша• 14 сентября 2023
Думаю бойлер вигідніше. В нас світло виходить 600-700 грн. Так прання майже кожен день, телевізор, бойлер, мультиварка і тд. Води холодної накручуємо десь 11-12 кубів
Зрадорозганячка• 14 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
😂🤣😂🤣😂🤣🤦🏻♀️