#Пойду_кгадалке• 14 сентября 2023
Вы знаете это чувство?
Когда поссорились перед сном, не разрешили ситуацию, а он просто спокойно уснул и ты лежишь захлебываешся слезами от боли в тишине и темноте.
Мне кажется от таких ситуаций ломаются отношения. Когда тебе больно, ты плачешь, а ему ок
КарамбОлька• 14 сентября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Не могу простить этот по*уизм
а вы уверенны что там по*уизм.
то что он заснул не значит что ему начхать
Ольга-f5e3• 14 сентября 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
А навіщо? Щоб що? Далі сваритися? Чоловік заснув і дав зрозуміти, що не хоче далі розмовляти. Звісно він засранець, але маємо що маємо. Розбуде, і сварка перейде в ще гіршу сторону.
Щоб разом захльобуватися сльозами! Нащо одной це робити? Разом набагато веселіше буде