Неновая почта• 15 сентября 2023

Сейчас что какой то ротовирус или энтеровирус ходит?

Позавчера подкосило мужа меня и сына, а сегодня дочку. Никогда такого не было чтобы больше суток прошло чтобы новый член семьи заболел.... эх..
Конфиденциальность• 15 сентября 2023
Так. Ходить. І вже кілька місяців

автор Неновая почта • 15 сентября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Так. Ходить. І вже кілька місяців
Та наче і діти не малі, звідки ми його могли прихопити?!
Бідося• 15 сентября 2023
Син хворів тиждень десь, горло, соплі і температура, ще досить все тіло , але інші двоє дітей, я і чоловік тримаємось.
Первоклашка Я• 15 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
З навколишнього середовища
автор Неновая почта • 15 сентября 2023
Ответ дляБідося
До чого тут рото чи ентеро вірус? При них срачки регачки...
автор Неновая почта • 15 сентября 2023
Ответ дляПервоклашка Я
З навколишнього середовища
Зазвичай хворіли тільки діти, і то коли в садочок ходили. А тут... я в розпачі, ще не відійшла після того як самій було дуже погано, тепер весела ніч з дочкою, чому завжди ці регачки вночі?!
Конфиденциальность• 15 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
Зараз реально хворіє дууже велика кількість людей, купа контактів всюди. Не факт, що діти принесли взагалі. В кількох знайомих родинах починалося з батьків

Пи Пи Пилюля• 15 сентября 2023
О,так,я вже антибіотик п´ю....спочатку син-діарея,горло,рвота,температура,тепер я,така біль в кістках,що думала помираю(((і вже 2 тижні качелі,то легче,то накриє(((((
автор Неновая почта • 15 сентября 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ні в нас слава богу без температури. Просто сутки діарея і рвота в різній степені тяжкості. В чоловіка як завжди найлегше. Мені найтяжче, син середньо.
Дочка взагалі не п´є ніякі ліки(((
Але враховуючи що нам нічого не допомагало, то взагалі дивно.
Проня_Прокоповна• 15 сентября 2023
Один в один. 3людей з родини ригають і температура. 4 інших , після доби блювання- горло, біль в м’язах, кашель. Качає всіх навкруги. Я в Польщі.
Первоклашка Я• 15 сентября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
В Польщі це взагалі жах, там постійно якість віруси.
Кофр для ноги• 15 сентября 2023
У мене на вихідних захворіла мама, яка взагалі лише з дому на дачу ходить, іноді в АТБ заходить, завжди ретельно миє руки. Хворіла так, що в неділю я її знайшла без свідомості в туалеті, слабкість неймовірна, рвота та діарея. Ледь вичухали, а вчора донька підліток теж з тим самим, при тому що з бабусею вони зовсім мало пересікалися ці дні. :( донька зараз з ацетоном. Я так розумію я на черзі. :( гадки не маю де мама змогла підчепити.
автор Неновая почта • 15 сентября 2023
Ответ дляКофр для ноги
Нам мама заносила ліки, надіюсь від нас не підхватила. Я її одразу вигнала, сказала залишити пакет і піти. Досі не бачилися. В неї діабет на інсуліні, їй таке не можна, смертельна небезпека (((
Доль Чекомбана• 15 сентября 2023
Молодший вчора захворів. Сьогодні вже краще. Я та старший дорослий син - тримаємось
Доль Чекомбана• 15 сентября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
О, в мене чомусь м´язи сьогодні болять.
Німеччина.
Син блювал та понос.
автор Неновая почта • 15 сентября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Ой чоловіку моєму повезло,він як то кажуть отделалася легким испугом. А мене з сином накрило. Грішили на суші. Але дочка їх не їсть. Тому точно не вони. Але дивно що реакція через дві доби...
ГонУрова дівка• 15 сентября 2023
Вівторок дочка рвала. Через день у мене пронос.європа
культУра• 15 сентября 2023
Муж что-то подцепил, второй день никакой, темпа 39, фервекс помог
Ещё живот болит и диарея небольшая, тоже когда прочитала, подумала что у него энтеровирус
автор Неновая почта • 15 сентября 2023
А чому ліки не допомагають?! Атоксіл, ентерол, неосерб, ніфуроксазид, ентерожермина. Рео. Зазвичай після їх прийому швидко стає легше.

Курочка-чубаточка• 15 сентября 2023
В нас таке в липні спіткало. Протягом тижня у всіх членів сім’ї було, то срачка, то ригачка. Причому не в один день, а спочатку одні, потім другі, далі треті. При чому у всіх все було лише одну добу і відрізнялося симптоми.
Варена цибуля• 15 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
Та не, когда ротавирус рыгают все. Нам принесла невестка - воспитатель ясельной группы. Потом ее муж (мой брат). Потом наша дочь. Потом я. Потом муж (самый стойкий оловяный солдатик). Мы с семьёй брата виделись 1 раз промежду прочим.
автор Неновая почта • 15 сентября 2023
Ответ дляВарена цибуля
По тестам ставили дітям ротовірус, ні мене, ні чоловіка, ні мою хвору маму не брало. А зараз прихватилр і мене і трохи чоловіка. Хоча діти вже підлітки.
Борщик• 15 сентября 2023
Была в гостях, где переболела семья. Видимо подцепила.
Из симптомов и у них и у меня - боли в животе. Раз в час гдето
Секретница• 15 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
Дочка взагалі не п´є ніякі ліки(((
Сейчас вирус такой.Позавчера мама позвонила,мы приехали - состояние трупика,даже говорить не могла.Напоили травяными чаями,Нифуроксазид,Йогурт и к вечеру уже начала строить планы,как пойти на огород.
Шалена красуня• 15 сентября 2023
Угу. Мы тоже переболели вот только на той неделе. У нас в местном чате писали, что многие арбузами потравились. Мы и не покупали, но не помогло) симптомы те же, что у ’потравившихся’. Похоже, арбузы были не при чем.
ПодругаМужа• 15 сентября 2023
Так. Ходить така болячка. В дочки садок закрили, адже всі діти захворіли.
В сина в класі вчора було 8 дітей з 22 .
Спочатку рвота потім температура, горло, біль у м´язах.
Зам. зав. Анонима• 15 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
Дочка взагалі не п´є ніякі ліки(((
І у нас також всіх разом скосило.
П´ємо типу фестал та панкреатин.
Ніфороксазид та пепсі, пепсі реально шлунок хоч запустило. Все про все пару днів. На перший була невелика температура і 🤢.
автор Неновая почта • 15 сентября 2023
Дівчата я пила церукал, коли вже не було сили це витримувати. Чи можна його дитині, бо спати хоче а її нудить.