Там-тарарам• 15 сентября 2023

Даринок і взуття

Дівчатка, прошу порад. Хто останнім часов був на Даринку? Як там із вибором взуття?
Я колись там купувала, була задоволена.
Треба на осінь типу кросівок, шкіряних кед. Нічого не можу підібрати((( нога дуже худенька, 40го розміру, без підйому.
Хвігура мічти• 15 сентября 2023
Колись давно знайшла собі осінні черевики турецького виробництва, але була разова акція, оскільки якість зазвичай там не дуже, але ж це субʼєктивна думка: багато знайомих люблять Даринок, я ж надаю перевагу Хілфігеру та Тімберленд…Кроси - адідас, тож для мене Даринок - Троєщина на максималках

Не любовница• 15 сентября 2023
В интертоп аутлет смотрели, на сайте из наличие актуальное
На границе• 15 сентября 2023
Автор, на вашу форму ноги идеально подойдут Конверсы, у нас с дочкой такие ноги, плюс у дочери 41й размер