Весняний Марафон• 15 сентября 2023
Не хоче корм кошеня
Як довго звикають кошенята до корму? Створювала тему про корм бріт,купила сейворі і знову не хоче їсти.Чи можливо,що звикне? Або прийдеться переводити на натуральне харчування?
Весняний Марафон
• 15 сентября 2023
Ответ дляТрактор Віка
Я ж кажу, крім м´яса всього іншого треба мізер, може 5-7%. Вітаміни треба на натуралці.
Олію лосося потрібно купувати? І якщо корм буде їсти теж давати?
Трактор Віка• 15 сентября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
На кормі я додатково давала тільки під час хвороби, а так - ні. Часом даю мальт-пасту - кіт її любить))
Весняний Марафон
• 15 сентября 2023
Ответ дляТрактор Віка
Яким кормом годуєте? Чи на натуралці?
Трактор Віка• 15 сентября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Яким кормом годуєте? Чи на натуралці?
Зараз Йозера. Спочатку був Роял, потім Оптиміл.
Ответ дляФФФФристайла
Сырое филе? Кашку можно варить филе, гречка, морковка . Сушку если уж так Вам очень удобно будет то пробуйте роял для котят, хиллс и размачивайте в кефирчике
Нельзя кошкам варить никаких кашек. Кошка - строжайший облигатный хищник и каши ей категорически противопоказаны
Филе тоже фиговенький вариант, но каши это вообще кошмар..
Тем более двухмесячному котёнку