Дівчата, а яка Ваша думка з цього приводу? Чи наука стала просто свого роду перформесом, фейсбушною вітриною, джерелом збагачення тих, хто пише та продає депутатам роботи, модою на вчені дипломи???
rainbow2018• вчера в 10:06
Ответ дляЖиву на околицях К.
Дівчата, скажіть, ця людина - троль чи такі справді бувають?
Откройте его темы. Это ебанько с обострениями.
Your Sweetheart• 34 минуты назад
Ответ дляНаташа_32
Й кому ця Ваша писанина потрібна? Хто її читає? Де її використовують на практиці?
Нужна, чтобы был в университете статус и чтобы преподаватели часы набирали
А вам какое дело вообще?
Your Sweetheart• 34 минуты назад
Ответ дляНаташа_32
Моєму чоловіку не байдуже, чи він ситий, обстіраний, доглянутий. Все. Тема закрита. Роблю варенички з чорницями. Вдалого всім дня!
Клуша
Ответ дляYour Sweetheart
А вам какое дело вообще?
Ось-ось, щоб задарма хліб проїдали, та штани й спідниці просежували? Так Ви й не відповли на моє запитання, який практичний зиск від всієї Вашої писанини державі, чи Україна від них стала жити краще, чи люди здоровішими стали? Кому крім статистики, вони потрібні?!
Your Sweetheart• 30 минут назад
Ответ дляНаташа_32
Толку нет, но так нужно. Формальность
Преподаватели работают и за педагогическую деятельность получают зарплату.
И у меня это хорошо получается, я за деньги это делаю
А Украина лучше никогда уже жить не будет, не та власть и не тот случай