Сумчатая кошка• Изменено 15 сентября 2023

Авоська из сетки в 2024 году будет еще актуальна? Или позорище уже?

Как думаете?
побольшомусекретику• 15 сентября 2023
А на них мода была?
Радикальная• 15 сентября 2023
Покажите свое фото. Соответствуете ли Вы современным веяниям. Может Вам вообще не стоит выходить на улицу, не говоря уже об авоське.
Думаю - это маразм задаваться такими вопросами. Кому как удобно.
Или Вы на этом бизнес решили сделать, тогда приношу извинения.
Залізний кіготь• 15 сентября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
А на них мода была?
Так.
Авоська буде актуальна.
автор Сумчатая кошка • 15 сентября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
А на них мода была?
Конечно) пик моды был в 21-22 году когда запретили пакеты из полиэтилена в магазинах
ФрекенБок• 15 сентября 2023
В Европе все с тряпчаными сумками. Нормально. Уже не вернусь к полиэтилену даже в Украине
Обстановщица• 15 сентября 2023
я 2 года уже хожу с льняными шоперами. Нафига мне пакеты?
Ромашкинная• 15 сентября 2023
Я всі овочі фасую в авоські маленькі. І тачка типу кравчучки. Мала я всіх «модних» на увазі. Мені зручно
Рятівник Малібу• 15 сентября 2023
Авоськи не подобалися ніколи, але з шоперами та мішечками для покупок ходжу вже років 5. Пофіг, що кому модно.
руки_Крюги• 15 сентября 2023
Так, будуть.
В Зарі прикольні по 23 євро в новій колекції,
шопери прикольні в Прада плетені гачком, але там ціна вже в тисячах євро.
Зараз не тільки авоськи, а в цілому плетені гачком сумки в тренді.
Пузата Хата• 15 сентября 2023
Ответ дляФрекенБок
И я люблю, а моя знакомая считает это котомкой нищеброда.
ФрекенБок• 15 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Пусть считает) вас заботит её мнение?)
Пузата Хата• 15 сентября 2023
Ответ дляФрекенБок
Пусть считает) вас заботит её мнение?)
Вообще нет))
ЭтаваНиМожетБыть• 15 сентября 2023
Ответ дляРомашкинная
Мені сусід-алкоголік підігнав таку сумку-кравчучку за пляшку. Прекрасна річ як показала практика.
Гигиенишвили• 15 сентября 2023
Ходжу з тканевою торбою, для овочів сіточки
Дівчата, а для мʼяса риби щось існує, що б з собою носити і не брати їх пакети?
ЭтаваНиМожетБыть• 15 сентября 2023
Двоюрідна сестра подарувала таку авоську від якогось модного укр.заходу, я їх не знаю як використовувати. Бо в основному ходжу, навіть на роботу, з плетеним з лози кошиком. Може я не можна, але мені таааак зручно
Рятівник Малібу• 15 сентября 2023
Ответ дляГигиенишвили
Судочки свої або банки герметичні. Є металеві прикольні з харчової сталі. Але з власного досвіду, не всюди продавці до такого готові.
Для сиру та ковбасних штук вощанки. Їх сприймають адекватніше за судочки))))
Гигиенишвили• 15 сентября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
А вони на вагах відмінусовуюиь тару?
Рятівник Малібу• 15 сентября 2023
Ответ дляГигиенишвили
А вони на вагах відмінусовуюиь тару?
Так, мають і мінусують в адекватних місцях. Але деякі продавці не дуже вміють це робити, вмикають-втмикають ваги, всі чекають, нервують. А якщо тобі ще не один шматок мʼяса, а кілька видів то таке «включив-виключив» кілька разів і тебе готові бити ногами всі. Тому просто пробувати ходити в різні місця і дивитися. В Сільпо з таким проблем взагалі нема, наприклад.
Булькаю• 15 сентября 2023
Мне нравятся все сумки не из полиэтилена,так что ваша будет супер, автор.
Играю_на_кларнете• 15 сентября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
А на них мода была?
Да, и стоило это позорище 40 тыщ.
Это брендовые позорище.
Заставляличка• 15 сентября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Классно👍
побольшомусекретику• 15 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Да, и стоило это позорище 40 тыщ.
Это брендовые позорище.
Где вы такую нашли?
Играю_на_кларнете• 15 сентября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Где вы такую нашли?
Баленсиага))
ЭтаваНиМожетБыть• 15 сентября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Классно👍
Зручно і надійно. На роботі кажуть: дамочка з Провансу
Ще коли на багажнік до велосипеда кріплю, то можу заручки дов´язати пакети, що не поміщаються в середину(коли з базару повертаюся з покупками).
Заставляличка• 15 сентября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Моя сестра ще років 30 тому почала ходити в магазин з кошиком і зараз ходить,їй подобається і пасує до її стилю. Дочка 5 років,коли їздили в Україну попросила там маленький кошик-носиться тепер з ним всюди. Так що вірю що це зручно
Байрактарна• 15 сентября 2023
Звичайно буде модна) Я собі на шафі таку замовила авоську. І зараз з нею хожу) Мені дуже подобається.
автор Сумчатая кошка • 15 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Ого, у вас красивая, прям как сумочка… за сколько купили?
Байрактарна• 15 сентября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
1950 грн. zara .