40ка• 15 сентября 2023

Спільні пологи і їх вплив

Якщо були спільні пологи, батько першим взяв на руки дитину і все таке, чим пишаються ті, хто затягнули чоловіка в пологовий зал, це посилює любов до рідної дитини?
Я думаю, навпаки.
Вже цього тижня були в мене теми про батька і я там давала зрозуміти, що проти будь якого примусу і маніпуляцій.
А спільні пологи жінки якраз і використовують як маніпуляцію.
Звичайно, винятком є ситуації, коли пологи почалися неочікувано, в екстремальних умовах, тоді інше.
Як впливають на любов тата до дитини спільні пологи? Можна так зробити хорошого батька для дитини?
Результат:
вже голосів: 86
27 (31.4%) Залежить від людини
27 (31.4%) Взагалі ніяк не впливають
16 (18.6%) Свій варіант
13 (15.12%) Посилюють
3 (3.49%) Зменшують
GirlSuper• 15 сентября 2023
У мене чоловік був присутній , коли вже були перейми я йому кажу виходь , а він залишився , перерізав пуповину.
Він задоволений що був присутній. Згадує це часто.Плакав коли донька народилась 😃

Скай ОМалли• 15 сентября 2023
То кому як,залежить від конкретної людини. Мій чоловік сказав,шо це найсильніше емоційне відчуття,яке він коли небудь відчував. Типу народжуємо раз-два в житті,то треба вже і прийняти дитину
чир• 15 сентября 2023
Ответ дляGirlSuper
мой бы в обморок упал , 100%.
anuta 27• 15 сентября 2023
С первым ребенком муж присутствовал со вторым не брала , ничего не увидела там такого что муж должен это видеть .
Скай ОМалли• 15 сентября 2023
Ответ длячир
мой бы в обморок упал , 100%.
І це нормально,не всім таке підходить,і не треба пхати туди чоловіка
Hanna-Hanna• 15 сентября 2023
Жахливі жінки всіх чоловіків затягують за штанину на пологи. Адже чоловіків, що хочуть бути присутніми зі своєю сімʼєю в цей момент зовсім не існує. Всім відомо, що чоловіки- то дуже ніжні створіння і одразу гепаються непритомними як тільки побачать спітнілу жінку чи краплю крові.
Fotografkiev• 15 сентября 2023
Якесь дивне питання, якщо він поганий батько, то і пологи не спасуть, а якщо гарний, то ніяк не завадять. В мене з 3х пологів чоловік був на 2х. І там він був не для того, щоб з нього «гарного батька» зробити, а щоб мені допомогти та підтримати, бути присутнім, брати участь у процесі. Одні чоловіки готові до цього, інші ні, вважають за доцільне або і ні. Іншого визначення причини присутності я не бачу.

Arven-Ring• 15 сентября 2023
Моя подруга рожала двух детей с мужем, он их безмерно любит, папа - прекрасный, но, к сожалению, к матери детей остыл. Сейчас пробуют восстановить отношения.
GirlSuper• 15 сентября 2023
Ответ длячир
мой бы в обморок упал , 100%.
Это все по желанию если мужчина не может - не надо.
Мама с меня смеялась - та где такое видано , я вас рожала сама, без папы и ничего 😃
Fotografkiev• 15 сентября 2023
Ответ дляArven-Ring
Тільки не кажіть, що причина в тому - присутність на пологах. Бо зараз напридумують. І будуть казати, що все побачив пологи, більше жінку не захоче.
Nikarina• 15 сентября 2023
Муж был на двух родах, очень меня поддерживал. Отношения, секс - отличные. Детей обожает. Я за партнерские роды с мужем.
Romina83• 15 сентября 2023
Вряд ли присутствие отца на родах каким-то образом влияет на любовь к ребенку. Чушь это все.
Yull• 15 сентября 2023
Моя думка, що більшість чоловіків дуже туманно усвідомлюють, як даються жінкам діти. Все формально сприймається, одвіз одну, забрав двох, жінка жива, навіть посміхається, дитина гарна, у конвертику з бантиком. Я образно, але суть зрозуміла.
ul_jana• 15 сентября 2023
Колишній чоловік був на пологах, дуже цим пишався і розказував всім, який він герой. Для мене це була тоді суттєва підтримка. Батьком же виявився поганим, зараз з дитиною не спілкується взагалі.
Arven-Ring• 15 сентября 2023
Ответ дляFotografkiev
Есть такие мужики, которые брезгуют женщину после такого, но точно не в данном случае. Там муж небрезгливый.
Romina83• 15 сентября 2023
Ответ дляYull
И что? У меня подруга так на роды мужа тащила, аргумент убийственный - пусть прочувствует... Что он должен прочувствовать? Как?
оле-чка• 15 сентября 2023
Мою малу не втримали і вона впала на лоток у акушерки на колінах лежить
Старшій шию викрутили
Fotografkiev• 15 сентября 2023
Ответ дляArven-Ring
Ну такие брезгливые и родов максимально избегают, разве что женщина шантажом затянула.
Arven-Ring• 15 сентября 2023
Ответ дляFotografkiev
Да, да, согласна с вами.

MaryKa• 15 сентября 2023
Ответ дляFotografkiev
Недавно видео попалось на эту тему. Может, для некоторых мужей и будет причиной ) https://fb.watch/mWB2DXJi8Q/
inna5577• 15 сентября 2023
Автор, убирайте шоры, во всем цивилизованном мире мужья присутствуют на родах, в великобритании, напр, это нонсенс, если мужа нет на родах
Yull• 15 сентября 2023
Ответ дляRomina83
Каждому свое. Вы не тащили, она тащила. Это личное дело каждого. У меня на работе много знакомых мужчин присутствовали при родах, ничего негативного я ни от одного не услышала, не знаю, тащили ли их или они сами шли. Мой муж принимал ребёнка после КС, ему принесли малыша и он был с ним 2 часа, я не могла это сделать.
Rukkol@• 15 сентября 2023
Чоловік був присутнім на пологах, але стояв біля мене, пологи приймали лікарі.
Після пологів сказав, що діти важко даються. Другу по телефону сказав, що жінки набагато сильніші ніж він думав.
Для мене це була колосальна підтримка з боку чоловіка. Але я свого чоловіка не змушувала бути присутнім, сказала що є така можливість він погодився.
ДевушкаЛав• 15 сентября 2023
Первые роды брала сестру, мне нужна была помощь и поддержка, мне было очень страшно одной. На вторые роды сестра уже не сможет пойти,живет в другой стране, вот думаю может мужа позвать? Он не против, но не знаю какая у него будет реакция от увиденного, может на потугах его лучше выгнать, без понятия. В первые роды я родила и отключилась вообще ничего абсолютно не помню , что было, что происходило, хорошо что была сестра, которая следила чтоб ребенка не уронили и ничего не сделали, а после она качала на руках пока я приходила в себя после наркоза
А вот как быть второй раз даже не представляю.
Аnnеt• 15 сентября 2023
’’чим пишаються ті, хто затягнули чоловіка в пологовий зал?

спільні пологи жінки якраз і використовують як маніпуляцію.’’
какой-то бред... при чём тут гордость, какие манипуляции?
nata.ant• 15 сентября 2023
В мене чоловік був на схватках,до родзалу його запросив сам лікар,він пішов,нежалкує що бачив народження своєї дитини,мені теж він дуже допомогла,коли народилася донька,він навіть плакав
Nikarina• 15 сентября 2023
Ответ дляДевушкаЛав
Муж не будет стоять и смотреть как выходит ребенок, он будет возле вашей головы, сбоку, поддерживать вас. Он не увидит там ничего ужасного.
автор 40ка • 15 сентября 2023
Ответ дляДевушкаЛав
На потугах якраз хай буде, водички принесе, лікаря покличе, на поганих людей гавкне
А потім хай краще за дверима
автор 40ка • 15 сентября 2023
Ответ дляСкай ОМалли
Якщо це справді його бажання, то я всім бажаю таких чоловіків, як у вас
Бо я, якби була чоловіком, то була б присутня тільки спочатку
автор 40ка • 15 сентября 2023
Ответ дляGirlSuper
Всім би таку міцну нервову систему як у вашого чоловіка