40ка• 15 сентября 2023

Спільні пологи і їх вплив

Якщо були спільні пологи, батько першим взяв на руки дитину і все таке, чим пишаються ті, хто затягнули чоловіка в пологовий зал, це посилює любов до рідної дитини?
Я думаю, навпаки.
Вже цього тижня були в мене теми про батька і я там давала зрозуміти, що проти будь якого примусу і маніпуляцій.
А спільні пологи жінки якраз і використовують як маніпуляцію.
Звичайно, винятком є ситуації, коли пологи почалися неочікувано, в екстремальних умовах, тоді інше.
Як впливають на любов тата до дитини спільні пологи? Можна так зробити хорошого батька для дитини?
Результат:
вже голосів: 86
27 (31.4%) Залежить від людини
27 (31.4%) Взагалі ніяк не впливають
16 (18.6%) Свій варіант
13 (15.12%) Посилюють
3 (3.49%) Зменшують
автор 40ка • 15 сентября 2023
Ответ дляСкай ОМалли
І це нормально,не всім таке підходить,і не треба пхати туди чоловіка
Є такі, які саме пхають.
А він вже як чесний і благородний, іде

автор 40ка • 15 сентября 2023
Ответ дляоле-чка
Мою малу не втримали і вона впала на лоток у акушерки на колінах лежить
Старшій шию викрутили
І як потім діти розвивалися?
Інвалідності ніякої не було?
сладкий_ноябрь• 15 сентября 2023
Муж сам хотел, если что.
Гордится тем, что бвл рядом и пережил вместе со мной рождение ребёнка.
Но когда он это рассказывает, то впечатление у меня такое, что он его рожал практически сам 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
сладкий_ноябрь• 15 сентября 2023
Ответ дляоле-чка
Старшій шию викрутили
:(((( Боже
У моей подруги тоже не удержали, в итоге череп раскололся, ттт с ребенком все ок, но в реанимации и потом куча обследований. Сейчас малому 11 лет.
Но тогда у всех шок был
miljva• 15 сентября 2023
Я за присутність. Але рішення повинен прийняти чоловік. Мій вже був. На наступні сказав, що саму мене туди не пустить