Ms. Похвала• 15 сентября 2023

Смердючі рушники і ніфіга не бавовна 100%

Забігла вчора Ярослав купити маленький рушничок , щоб витирати обличчя на тренуваннях, в складі написано 100% бавовна, а воно ніхрєна на дотик не бавовна.
Є декілька банних рушників старих ще із закромів свекрухи, от то відчувається хб справжня і вони не завонюються....всі ж нові голову витер, а той рушник якимись котами воняє. І різні засоби пробувала, і з/без ополіскувачем, итираю на тренуванні мордяку і чую запах цього намоченого ,блін,кота.
шо я не так роблю?
3@йk@• 15 сентября 2023
Ви ж його вчора купили і вже стільки дій?
Обмільчали тролі.

100%• 15 сентября 2023
покупаете дешевые полотенца
Обижулька• 15 сентября 2023
Дійсно, важко знайти якісні бавовняні речі.
Обижулька• 15 сентября 2023
Котики-муркотики• 15 сентября 2023
Якість чи що? Ярослав ті рушники яким 10років все ок і м´які після прання і запаху немає. А нові, пару разів руки витер все воняє , лице взагалі витираю паперовими одноразовими рушником. Бо це якійсь жах.
Джулияробертс• 15 сентября 2023
У Юск нормальні
автор Ms. Похвала • 15 сентября 2023
Ответ для3@йk@
Обмільчали тролі.
ну вас з вашими тролями, у мене рушники смердять
то я вчора купила нові і кажу за склад, шо якась хрень синтетична на дотик ,а написано хб 100%.
а смердять ті,шо в ходу вдома, вони теж і з ярослава,і з ашана . Смердіти починають через пару праннів.
чи не просихають вони якось всередині, хз
Угги в горошек• 15 сентября 2023
Вы ему дайте высушиться. А то еще и сутки не прошли, а вы им и голову вытираете, и лицо, и стираете разными средствами несколько раз
автор Ms. Похвала • 15 сентября 2023
Ответ дляКотики-муркотики
от, ви розумієте про що я, їм і витертись нормально не можна, бо воно ніфіга не поглинає

автор Ms. Похвала • 15 сентября 2023
Ответ дляУгги в горошек
та ті ще сохнуть, я за їх якість на дотик казала. а смердять ті, що були у користуванні
автор Ms. Похвала • 15 сентября 2023
чого ж тоді не воняють ті старі рушники, які ще з запасів свекрухи, сохнуть і перуться разом з новими?
Угги в горошек• 15 сентября 2023
Ответ дляMs. Похвала
Их нужно просушивать. Причем все полотенца. И ничего вонять не будет. У меня все постельное и полотенца из Ярослава, хорошие. Единственное, брала гостевые полотенца подешевле, то те тоньше и не такие пушистые
ХвостПистолетом• 15 сентября 2023
Ответ дляMs. Похвала
сушите как после использования?
кажется что не правильно и они заваниваются
Котики-муркотики• 15 сентября 2023
Ответ дляMs. Похвала
Да банне ті що купувалися давно норм. Поглинає, м´яке, запаху немає. А обновила для рук і обличчя то просто капець. Перепробувала і кисневий порошок, і гелі, і кондиціонер, і сіль, і уксус і все що тільки радили, і високі температури і низькі, вибачте до сраки.. викинути тільки.
автор Ms. Похвала • 15 сентября 2023
Ответ дляХвостПистолетом
сушите как после использования?
на сушці в кімнаті, більше ніде. Весь прикол в тому, що старезні рушники не смердять
Котики-муркотики• 15 сентября 2023
Я одразу після миття рук вішаю на полотенцесушитель, і що? Сухі жорсткі і вонючі
автор Ms. Похвала • 15 сентября 2023
Ответ дляКотики-муркотики
во,во, воно постіране тільки намокає і одразу цей запах. Чоловік свариться нашо я його рушник забираю в пралку постійно.....так воняє ж падлюка
Котики-муркотики• 15 сентября 2023
Ответ дляMs. Похвала
І це маленький рушник грн за 70+/- хіба це дешево?
ЧупакабраЗеБест• 15 сентября 2023
Ответ дляMs. Похвала
берите в джыске, не ошибеетесь.

автор Ms. Похвала • 15 сентября 2023
Ответ дляКотики-муркотики
та я вчора всі передивилась, ну хрінь якась, не бавовна то, у продавця спитала, вона на мороз упала і каже ’ вам пакет потрібен?’
автор Ms. Похвала • 15 сентября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
берите в джыске, не ошибеетесь.
треба заскочити,не брала ще там, тільки трогала)))
Злюка бобер• 15 сентября 2023
Ответ дляMs. Похвала
Сейчас вода такая в кране ((( У меня все вещи в шкафу воняют. Включая те, которым сто лет в обед. Ужасный рыготный запах. Я уже и средство для стирки меняла, думала от него.
Чумачечая_• 15 сентября 2023
Здорові коти нічим не пахнуть.
Угги в горошек• 15 сентября 2023
Ответ дляMs. Похвала
Это значит, что оно у вас когда-то не просохло и завонялось. После этого, даже, после стирки вонять будет . Как раз так, как вы пишете, только намочить и сразу воняет
Котики-муркотики• 15 сентября 2023
Ответ дляЧумачечая_
Здорові коти нічим не пахнуть.
Мокрі здорові пахнуть
Оце фіфа• 15 сентября 2023
Ответ дляMs. Похвала
Вы его стирали?
Котики-муркотики• 15 сентября 2023
Ответ дляУгги в горошек
Так нове купила, попрала як рекомендації перед використанням, потім витерла руки і на полотенцесушитель, як завжди, і що? За день витер висохло і все запах ввечері вже є.
Матраскин Брат• 15 сентября 2023
Ответ дляУгги в горошек
так и что делать? у меня тоже пару полотенец таких( впитывают хорошо, если и есть синтетика, то не много... Я их и замачивала в разном, и вываривала, но запах остаётся((
Алина-1240• 15 сентября 2023
У меня не воняют ничем их полотенца,просто воду не впитывают)
Угги в горошек• 15 сентября 2023
Ответ дляМатраскин Брат
С такими уже ничего не сделать. Нужно всегда просушивать. У меня тоже одно завонялось. Я голову вытерла и бросила на кровать мятое и уехала. Приехала через 2 дня- все, плохо пахло. Еще зимой такая проблема, у кого нет сушки. На балконе холодно и оно долго сохнет, тоже может завоняться