Мавка• 15 сентября 2023
Не можу визначитися залишитись чи піти, але втратити у зарплаті
Працюю тут три роки, за цей час пішли усі хто працював у відділі, вийшло так що ми вдвох з колегою робили усе самі, а там реально вісім посад. Колега не витримала такого навантаження, написала заяву і втекла. Прийшла нова дівчина, я її навчила, усе ок, та привела ще свою подругу, то тепер нас виходить троє.
Я пішла у відпустку, ще в кінці серпня я спілкувалась із безпосереднім керівником і вона запевняла мене що частину роботи візьме одна з нових дівчат, друга буде на «підхваті», а я буду виконувати тільки свої обовʼязки, ну можливо ще трошки щось залишиться.
У середу вийшла на роботу, керівник сказала що уся робота повертається до мене, і ще вона хоче щоб я взяла частину того що робить дівчина з суміжного відділу, бо їй важко.
Ніяких заперечень не чує, так і каже «Я этого делать не буду» никто не говорит», аргументує тим що тепер вона премії розподіляє по відділах і вона вирішує хто скільки отримує(причому не каже що додасть зарплати, а погрожує що зменшить).
На мої заперечення що в мене сесії і мене може не бути два тижні, тому робота «стане» як не перекласти на інших співробітників каже що можна і вночі зробити, як треба. А я думаю «ще скажи вчасно на роботу приходити».
Запропонували мені роботу поруч з домом, теж дурдом, але трохи інший напрямок, домовилася про двотижневе стажування, але є кілька моментів:
я втрачаю по зарплаті, таку суму вони платити не можуть, але й не кажуть скільки реально готові запропонувати;
на роботу треба прийти вже о восьмій (тут я як прийшла то й добре, як ні, то з дому попрацюю, бо їхати далеко).
Ну таке оце щось. Не хочеться там більше затримуватись і не хочеться урізати витрати, бо і так від зарплати до зарплати живу.
Результат:
вже голосів:
17 (44.74%)
нова робота
11 (28.95%)
результат
10 (26.32%)
стара робота
Ёшки_Матрёшки• 15 сентября 2023
Вы не знаете что на что меняете. Никто не работает для счастья, все работают за деньги. Вот где больше, там и работайте. Поэтому вам надо точно знать сколько будут платить на новой работе и сколько могут урезать на старой. А вообще, кровь пьют везде, так лучше страдать из дома и за деньги, чем с 8 утра в офисе и без денег.
Мавка
• 15 сентября 2023
Якщо що, не зловживаю «вільним графіком», майже кожен день на роботі, вранці о 9:30 чи о 10 вже на місці, коли робочий день з 8:30, але й йду я не раніше шостої, а дівчата о пʼятій розбігаються
Voblochka-26• 15 сентября 2023
я б искала третье. по описанию на новой работе вас ждут неприятные сюрпризы (ну как это непонятна зп?? если она не фикс - то хоть как считается ж должны сказать??)
ну а с первой надо уходить без вопросов
Мавка
• 15 сентября 2023
Ответ дляTaFo
насколько существенно в абсолютном выражении падение оклада?
Думаю 5-7 тисяч, але в мене зараз на дорогу виходить не менше 3 тисяч, а як погода погана то всі пʼять бо треба таксі брати, погане транспортне сполучення
Мавка
• 15 сентября 2023
Ответ дляVoblochka-26
ну а с первой надо уходить без вопросов
В середньому рядові співробітники мають 15-20 тисяч в руки, я йду не на рядову посаду, але хочу не менше теперішніх грошей
Не рахую, а вважаю• 15 сентября 2023
Ответ дляМавка
я не про саму цифру, а о том, что ее не озвучивают.
это гос учреждение?
Мавка
• 15 сентября 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
это гос учреждение?
Так
Мавка
• 15 сентября 2023
Ответ дляTaFo
а на новой не будет этих трат на дорогу?
5 хвилин пішки через сквер
Мавка
• 15 сентября 2023
Ответ дляTaFo
тогда у вас одинковая зп. но на первой могут уменьшить. верно?
Сподіваюсь що плюс-мінус так і буде.
На першій можуть і врізати зарплату, і накинути роботу, усяке було, але щоб мені давали роботу інших відділів, ну це вже ні в які ворота.
Ответ дляМавка
Сподіваюсь що плюс-мінус так і буде.
тогда считаем.
работа 1. получаю 25. трачу 3. зимой трачу 5. есть вероятность получать 20. тратить 5 и тянуть три ставки
работа 2 получаю 20. трачу 0. есть вероятность получать 25. или 16.
на рабоиу к 8.
от этого пляшем.
надо четко проговорить вопрос денег на второй. сколтко на испыт сроке. сколько потом. оклад. или оклад+ премия. какие возможности роста? карьерного? финансового
на рабоиу к 8.
от этого пляшем.
Вимагаю спілкування• 15 сентября 2023
Я за новому, але ту, що вам пропонують, шукайте ще, варіанти, обов´язково знайдуться
Мавка
• 15 сентября 2023
Ответ дляTaFo
тогда считаем.
на рабоиу к 8.
от этого пляшем.
на рабоиу к 8.
от этого пляшем.
Є вірогідність замість 25 отримати 10 і все одно тягти три ставки😂
Чорнобаївка• 15 сентября 2023
Да кому вы надо со своей простыней. Это я еще буду читать с жиру бесящуюся бабу и давать ей совет.. Ага!
Леди_в_ночи• 15 сентября 2023
Ответ дляМавка
На первой наглое руководство
Мавка
• 15 сентября 2023
Просто на другій роботі я буду єдиним підлеглим свого керівника, і роботи не більше і не менше, уся що є, вся моя.
А на першій я дивлюся, мало мого відділу, я ще маю за когось працювати, і ще щоб рота не відкривала.
Мене бентежить таке відношення, я ж не кобила, в мене теж діти, мені їхати майже дві години, я хочу окрім роботи мати якісь справи.
Ответ дляМавка
Так
автор. я вот вижу, что мерзко вам на старой. и хотите уйти, но боитесь.
вам нужна уверенность .
ее вы можете получить двумя путями:
1) таки четко проговорить гроші на 2 роботі
2) взяти відпустку, постажуватись на 2. якщо все супер- звільняємося. якщо ні- терпіть і шукайте варіанти
вам нужна уверенность .
ее вы можете получить двумя путями:
Мавка
• 15 сентября 2023
Ответ дляTaFo
вам нужна уверенность .
ее вы можете получить двумя путями:
вам нужна уверенность .
ее вы можете получить двумя путями:
Ну я власне так і зробила, написала заяву на стажування у жовтні, у понеділок напишу на роботі заяву на відпустку, як усе буде добре, то в останній день стажування звільнюсь по догляду за дитиною до 14 років.
Я не хочу тягти усе сама і ще вислуховувати що не так( не дарма усі розбіглися
Ответ дляМавка
смотрите чтоб на второй вам схрду 15 не дали
Мавка
• 15 сентября 2023
Ответ дляTaFo
Ну я озвучила рівень зарплати зараз (і голові і безпосередньому керівнику), вони трохи вражені, але у мене буде можливість під час стажування показати себе, і можна буде чітко вже сказати що я хочу отак і не менше, ну а як ні, то треба пошукати варіанти що вони можуть запропонувати мені у майбутньому як компенсацію
Ответ дляМавка
идите и пусть у вас все получится.
Пукимончиг• 15 сентября 2023
Ответ дляМавка
чому ви не скажете що вам тяжко? З другого відділу кажуть і на вас перекидують роблту
Мавка
• 15 сентября 2023
Ответ дляПукимончиг
Я сказала, величезна нагрузка, просто фізично неможливо все робити одній людині, а мені кажуть що вночі можна зробити