Файна цьоця• 15 сентября 2023
У кого муж младше
Как вам живётся? И сколько разница?
Одні думки• 15 сентября 2023
у мене і в мами) мій тато молодший за маму на 9 років. мій чоловік на 7 років.
Кастрюлька• 15 сентября 2023
Один из моих братьев младше своей жены на 5 лет. В браке они состоят уже 3 года. Живут нормально
Гостра на язик• 15 сентября 2023
Три семьи знаю - мужья младше на 5-7 лет.
Уже давно женаты и все хорошо
Королева краси• 15 сентября 2023
Ответ дляPink Swan
Мой младше на 7 месяцев) Отлично живем уже много лет.
У мене на 8 міс молодший ))
ПростоБелка• 15 сентября 2023
Ответ дляКастрюлька
Один из моих братьев младше жены на 8 лет
Вместе уже 12 лет.
СирОжино пирОжино• 15 сентября 2023
Ответ дляКоролева краси
У мене на 8 міс молодший ))
У мене теж)))
Живимо по-різному, але живемо🫣
Кудлата хмаринка• 15 сентября 2023
Ответ дляВишиванка
У моєї сестри чоловік молодший на 16 років. Разом 8 років
Вона виглядає молодше, чи він старіше?
Крем для арбуза• 15 сентября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Вона виглядає молодше, чи він старіше?
как она может выглядеть моложе
Гарні диньки• 15 сентября 2023
2 года , норм , не ощущается , у сестры 14 лет , не очень , но живут
Голова колгоспу• 15 сентября 2023
Не замечаете мамского отношения к своим мужчинам? Они главные в семье/Вы/или партнерский брак?
Забобонний фрукт• 15 сентября 2023
Я старше мужа на полгода. Он мне часто говорит, что отхватила себе молодого :)
Вишиванка• 15 сентября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Вона виглядає молодше, чи він старіше?
Суть абсолютно не в цьому) Вона має чудовий вигляд і вони щасливі
Золота орда• 15 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Тут хитре питання. Чоловік головний, але це тому, що я з віком зрозуміла, що побутові дрібниці - це реально дрібниці і на них зациклюватись не варто. Якщо в 25 я б з чоловіком ще сперечалася, яку машину купити, то зараз мені це абсолютно не принципово. А якщо мені важлива марка робота-пилососа, то я дискусії не влаштовую, а тихенько купила і ’ой, дорогий, так вийшло’. Молодшою я б залучала його, ми б там щось вибирали, якісь контри були... Зараз точно ні.
Кудлата хмаринка• 15 сентября 2023
Ответ дляВишиванка
Я згодна. Просто в парах з великою різницею хтось під конось адаптовується. Просто стало цікаво як в них
Вишиванка• 15 сентября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Фото не додам, але абсолютно гармонійно разом виглядають ) Я, звісно, уявляю, як це сприймається. І я б так сприймала. Але бачу їх і не відчуваю між ними тієї прірви років узагалі ))
Джинци на Флісі• 15 сентября 2023
Ответ дляВишиванка
У них є спільні діти?
Вишиванка• 15 сентября 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
У них є спільні діти?
Ні, ні в кого нема ні своїх, ні спільних.