ПампушОК• 15 сентября 2023
Музей воскових фігур
Чи цікаво дивитися дорослим і дітям , не було над чи варто купувати квитки на ніч в музеї з такою тематикою
Результат:
вже голосів:
9 (52.94%)
Цікаво всім
3 (17.65%)
Лише дорослим
3 (17.65%)
Результат
2 (11.76%)
Не цікаво
А я женатая• 15 сентября 2023
Мне было не интересно. А вот Вселенная тела прямо вау. Но это ж все вкусовщина, может вам будет интересно
Дивне створіння• 15 сентября 2023
я була дитиною ще в Керчі, там було дуже мало експонатів, але я була в захваті, всім потім розповідала)
ПампушОК
• 15 сентября 2023
Ответ дляА я женатая
В музей людини ходили на минулу ніч в музеї, теж було цікаво
Язикувата Хвеська• 15 сентября 2023
Думаю взрослым интереснее. Потому что знают личности восковых фигур. Могут оценить уровень сходства, мастерство авторов в деталях. А дети что?
Язикувата Хвеська• 15 сентября 2023
Были с сыном давно. Он прошел за 10 минут. А мне было интересно рассмотреть детали.
ДолькиКабана• 15 сентября 2023
в дитинстві було цікаво, була у Феодосії колись, а зараз ні, це мені нагадує лєніна.
Директриссимо• 15 сентября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
В Одессе хороший, там есть Шрек и Аватар, моим понравилось))