Телячі ніжноСті• 16 сентября 2023

А є тут такі, що не люблять далеко подорожувати?

Як проводили відпустки (до війни), як сім´я на це дивиться, як чоловік відноситься?
Для мене далекі подорожі то важко, тому і не люблю, відчуваю паніку, може щось розболітися, погано сплю.
Люблю їздити максимум до 5 годин машиною чи поїздом, в лісі люблю бути, якось так.

А як у вас з цим?
Капитанша• 16 сентября 2023
Я обожнюю подорожувати, чоловік не любив колись, але втягнувся )) Зараз, звісно, довелося забути про сімейні відпустки 😭
So_so• 16 сентября 2023
Обожаю.
автор Телячі ніжноСті • 16 сентября 2023
Ответ дляКапитанша
Я питаю тих хто не любить))))
Латексне альтер ЕГО• 16 сентября 2023
Автор ви мабуть тривожна? Невідомі нові місця викликають паніку?
parele• 16 сентября 2023
Не могу сказать, что я фанат поездок. Напрягают самолеты и поезда. Муж очень любит, поэтому ездим много. Сейчас по Украине планируем на 2 недели мотнуться на машине, с остановками в 5-6 городах на 1-2 дня.
Больше всего люблю возвращаться домой)
Капитанша• 16 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я питаю тих хто не любить))))
Ну от навела приклад, що був той, хто не любить, і полюбив ))
Бритоножка• 16 сентября 2023
Люблю, але теж мандраж перед далекою поїздкою, щоб було все ок. Але для мене далека, то Азія чи Латинська Америка. +-12 годин переліт. До подорожей Європою вже дуже звикла за багато років відряджень і поїздок на відпочинок. Знаю три іноземні мови і почуваю себе повсюди комфортно
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Якщо ці місця близько і не на місяць, то ні, все добре.
А якщо навпаки, виїхати за 2000 км на місяць, то так, буде паніка. Я навіть не знаю, чим себе займати там цілими днями, що готувати, бо маю лікувальну дієту.
Кошка Мурка• 16 сентября 2023
Я)
Меня и в троллейбусе укачивает через 20 минут
Не люблю люблю ездить
Наш максимум до войны - Кирилловка
И в молости Крым
Поезд ещё более менее, но потом ещё маршруткой ехать, для меня кошмар...
Телефон Рубика• 16 сентября 2023
Якщо нема ниючих дітей і їхніх потреб у сні, їжі, ноги болять, набридло, то хоч куди
Ответ дляКошка Мурка
Я)
Не люблю люблю ездить
Наш максимум до войны - Кирилловка
И в молости Крым
В Криму я була двічі за все життя, не можу на морі, весь час теплові удари.
Я ліс люблю, якісь хатинки у лісі, річка у лісі, гори.
Латексне альтер ЕГО• 16 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
От і відповідь на ваше питання. Вам треба чітко розуміти куди їдете, і що там будете робити. Для цього потрібно витратити час, почитати про місце де буде відпустка, спланувати екскурсії, прорахувати кошти на все. Я сама така, почуваю себе впевнено або з людиною, яка вже подорожувала до мене в певне місце і я можу отримати всю інформацію від неї, або сама все ретельно перед відпусткою планую. Тоді ця відпустка в задоволення. Те ж не люблю пляжний відпочинок, в Україні обожнюю їздити у Карпати
Кошка Мурка• 16 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Люблю море, но мне уже нельзя загорать.
Речка, лес, горы,, комары - для меня кошмар
В горы в Крыму ходили, больше никогда в жизни
Отдых в Карпатах был в детстве
Как вспомню, август, холод, колготы, кофты, свитера
Мне такое не подходит
Люблю тепло
ПазлШредінгера• 16 сентября 2023
Якщо брати переліт, то я помітила, що навіть умовний Єгипет 4 години льоту краде увесь день. Поки приїхав в аеропорт, дві години до посадки, отримав багаж, доїхав до місця. То переліт, вдвічі довший не сприймається як вдвічі складніший.
Але колись летіла майже добу з ідіотськими пересадками - було важко, але є що згадати, воно того було варто
Ответ дляПазлШредінгера
Про 4 години згодна. Була у Варшаві, летіли біля 2 год. Збори, таксі, всі ті контролі, очікування, по прильоту пошуки нашого житла і розбір сумок - все, день промайнув.
Я пані прохана...• 16 сентября 2023
Я вообще не люблю
Ответ дляЯ пані прохана...
Я вообще не люблю
А як проводите відпустки?
Я пані прохана...• 16 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
А як проводите відпустки?
Дома, смотрю фильмы, у меня отпуск максимум 5-7 дней
Катастрофа• 16 сентября 2023
Не люблю ездить в поездах (особенно в плацкарте)
60 метрів сметани• 17 сентября 2023
Ми щойно повернулися із подорожі закордон з дітьми (дуже діти нили хочу на море), це пекельне пекло, більше ніколи. Тільки з чоловіком після перемоги, а так наші всі з «чоловіками», як діти в школу! Цікаво, як так? Ми одні на весь готель були суто жіночим колективом з дітьми, а всі парами, в аеропортах і на вокзалах всі чоловіки як до війни собі подорожують, огидно!! В Варшаві всі таксисти з України, а прапорів стенд віз юкрейн щось не побачили жодного, у порівнянні з травнем цього року.