Шикаю і викаю• 15 сентября 2023

Як проходить ваша п´ятниця?)

Я сьогодні з 15 зробила собі вихідний, скасувала зустріч і англійську. Передивилась секс і місто, зараз секс і місто2 включила, відкрила брют... кайф))
Пульт от линолеума• 15 сентября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Сорі за фото. Брют в голову вдарив . До речі, для мене відкриття труси Сінсей. Класна якість, ціна просто смішна
Синсей рулит

рукиЖимолости• 15 сентября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Жду мужа, пошуровал за пиццей. Пол вечера искали колесо обозрения, не нашли...пропало штоли
Угнали
Цветочница• 15 сентября 2023
До речі, здивована тим, що так багато людей готують піцу самі. Особливо на цьому сайті
Без QR коду• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Нє,ну жлобство ніхто не відміняв)))))Але ж сіськами на голо на нараду не підеш))))
То Вы просто не пробовали 😂 удивите всех 😂
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ дляБез QR коду
Хм,це буде полу порно,полу садо))))))
Без QR коду• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Хм,це буде полу порно,полу садо))))))
Ну норм, Вас будут еще больше побаиваться 😂
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ дляБез QR коду
Ой,то хай бояться))))А бюст все одно треба))))))Як каже мій чоловік,нема більш нічого сексуального,як кулон ,що загубився в грудях)))))Думаю,лукавив))))

Марс атакует• 15 сентября 2023
Ответ дляМиллениалка
я вас обнимаю) такие мысли и меня часто посещают, не нагнетайте, побалуйте лучше себя чем-то, вон винца или сериал, музычку любимую...мне тоже в пнд к маммологу
Вместо винца был ром с колой. Не люблю много алкоголя, утром плохо. А завтра куча планов, надо быть в форме. Вы к маммологу впервые , с проблемой или так, лря профилактики ? Просто я вообще впервые, болеть одна грудь начала, аоначитыапоась такого уже. Отягивала до последнего , думаю вдруг что, лучше подольше не знать и пожить нормальной жизнью. Просто как раз подруга делает операцию по удалению обоих грудей, мамы ее рак мж обнаружили, и ещё у кучи знакомых болячки. Видно война таки начала боком выходить(((
автор Шикаю і викаю • 15 сентября 2023
Ответ дляЦветочница
Я теж. Я купую в галі балуваній або заиовляю
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
В галі балуваній є піца???
автор Шикаю і викаю • 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
В галі балуваній є піца???
В нас є
KaVika29• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Поки мене витримує тільки виробники Туреччини))))Я не скаржуся,просто іноді хотілося б мати вибір білизни)))Бюст купила за 5000 грн)))Майже брульянт)
Ого ) покажіть будь ласка . Я тут теж вибираю , скоро прийдеться одягати якийсь бюст . Літом бігаю без . Сподобався такий
Луноликая Вика• 15 сентября 2023
Ответ дляMs. Искренность
Не знаю, я там не була, тільки від подруг чую, я взагалі тільки місяць тому до сайту знайомств дозріла при моїх 10 років самотності)) відчуваю ще довго буду наступні кроки робити
А я боюсь и не дозрею..до СЗ, вот уже 8 лет сама.
Но я не очень умею болтать в переписках.. и не в переписках тоже(((
Тепличная• 15 сентября 2023
Работаю без выходных. Сегодня в связи с погодными условиями в первую половину дня не работали. От неожиданного свалившегося на голову счастья не знала какое из стопидисятпяти дел сделать. Успела забрать/отправить посылки с НП, забрать заказы на Розетке, купить белье себе и дочери.
Сейчас лежу шлангом, кота нужно покормить. Хочется бухнуть шампусика, а нельзя дома - муж 3 месяца не выпивает из-за проблем со здоровьем. А сама не могу.
Скоро в Германию уезжает моя лучшая подруга и кума. Сердце 💓 ноет. Хочется плакать. И чуть-чуть бухнуть.
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ дляKaVika29
Сонечко,то ж маленький у Вас.Максимум D?В мене G.З гарним візерунком,але ж ще ті каски пілота)))
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
В нас є
Хм,з понеділка піду вимагати справедливість)
Напланетянка• 15 сентября 2023
А я читаю тему реального человека, который побывал в Назаре и попал на соревнование серферов.. Кстати, киевлянка..
Відкушу все що стирчить• 15 сентября 2023
Ответ дляМарс атакует
Впервые за 6 лет ощущение, что я одна, хотя живу с мужчиной, и все мои проблемы это только мои проблемы. Не понимаю, что я здесь делаю. Я так устала... хочу на ручки и наконец то быть девочкой. Хотя ни с одним мужиком я ею так и не стала. Все сама, блин, не могу, устала. Сори, я просто поныть. Сижу на балконе, пью ром с колой и смотрю на красивый ночной город. А ещё мне в понедельник к маммологу, и я очень боюсь, что там рак. А у меня дочери только 12 лет и я ей очень нужна
Відпишіться в понеділок як пройшов ваш візит до маммолога.Буду тримати за вас кулачки.І хороших вам вихідних.
Ms. Искренность• 15 сентября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Я не боюся, мені 46 років, просто самотність мене не обтяжує, тому якось не активна я на тих сайтах.... поки що)
Знаєте, у мене перед війною було шикарне знайомство, спочатку по роботі, потім на особисте перейшли. Вечірні спілкування в вайбері були просто вогонь, а вживу, за чаєм, не було хімії у спілкуванні ((( хоча думаю секс був би класний, проте війна зруйнувала наш зв´язок

Напланетянка• 15 сентября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
А шоколадні вареники з солодким сиром у них куштували? Вони пречудові. Реально тісто дуже шоколадне. Какао там добряче
Я_не_аноним_100%• 15 сентября 2023
Полный рабочий день, потом ошивалась на кухне, приготовила королевский драник, чай попили, сейчас буду Гарри Поттер и принц полукровка смотреть, не видела последние части.
СкрипяСердцем• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Дякую)))Моє почуття власної гідності піднялося до небес)))))Чесно дякую!!!Але все життя маюся грудьми)Не розумію тих,хто їх збільшує:нафіга???
А я ось думаю зробити груди, в мене навіть одинички нема,ще й асиметрія, але я 2,5 максимум
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Чесно?.....Може не треба?
Перша леді колгоспу• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Та ну блін,я тільки взяла другий келих вина та зосередилася)))))
Вже все вм´яли, онука мульт дивиться про принцессу-алкоголічку, бабця тягне другий бокальчик вина.
СкрипяСердцем• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Чесно?.....Може не треба?
Ще думаю, але я зовсім безгруда, схадла на 8 кг і вони майже зникли.
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Ні піджака,ні нормального светра!!!!Зато декольте,да,є.
СкрипяСердцем• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
А якщо двієчку?
Перша леді колгоспу• 15 сентября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Що за звір цей драник? Рецепт дайте, будь ласка.
Біток чи ефір?• 15 сентября 2023
Закінчується відпустка. Прилетіли з Криту, весь день в дорозі. Потрібно до Польщі заїхати. Сиджу на балконі придорожнього готелю. Думаю як вирубитися, бо чекає два дні дороги.
Не люблю кінець відпочинку. Легка депресія нагрібає)
Я_не_аноним_100%• 15 сентября 2023
Ответ дляЦветочница
Почему? Я вчера готовила, люблю домашнюю и покупную, что ее там готовить, тесто замесить 5-10 минут, еще столько же начинку на него кинуть, в духовку кинула и готово.