Шикаю і викаю• 15 сентября 2023
Як проходить ваша п´ятниця?)
Я сьогодні з 15 зробила собі вихідний, скасувала зустріч і англійську. Передивилась секс і місто, зараз секс і місто2 включила, відкрила брют... кайф))
Напланетянка• 15 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Сварила последнюю кукурузу с дачи, нафаршировала перец и отвлекаюсь от бытия
Какой с Вами красавец, но кукуруууузааа красивее и желаннее, и доступнее)...
Блондинка в Шоколаде• 15 сентября 2023
Ответ дляНапланетянка
рукиЖимолости• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Нє) Я не проти секонду,але нижня білизна трішки інше.До речу,може є тут продажники,то пишу усі. Ідею:бюстіків на пишні груди в Києві мало!!!!
Без бюсту ніяк?
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Без бюсту ніяк?
Можна,але там таке коливання цунамі)))))))))
рукиЖимолости• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Майку спортивну, типу з еластену?
Я хоч не власниця великий грудей, но бюсти не ношу с чашками. А звичайний топ. Не можу носити ці бюстгальтери
Миллениалка• 15 сентября 2023
а я вирішила передивитись серіал ’Big little lies’ англійською, важко йде, але я на характер
і серіал дуже класний, тож думаю не брошу, як всі попередні спроби))
Шикаю і викаю
• 15 сентября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Уже не помогает такое)) Но я держусь) спасибо вам за эту тему сегодня)
Все проходить і це теж
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Майку спортивну, типу з еластену?
Не гарно виглядає, чесно.Мені,по роботі,треба бути залізною леді. )Та все добре,я звикла)))
Tatka Kiev• 15 сентября 2023
Щоб випити вина чекаю суботу 😁
Бо завтра працюю, може і не вип´ю завтра бо відчуваю що трохи захворіла
Багато дітей в школі почали хворіти
Може мої принесли, хоча самі ттт
Жарила картоплю, дуже давно її не їла
Донька робить уроки, чекаю на перевірку
Багато дітей в школі почали хворіти
Може мої принесли, хоча самі ттт
Жарила картоплю, дуже давно її не їла
Донька робить уроки, чекаю на перевірку
Шикаю і викаю
• 15 сентября 2023
Ответ дляМиллениалка
о, Дудченко) проходила Марафон у них - супер, я навіть заговорила:) і скільки ві займаєтесь вже, результат помітний? мені щось здалося дорогувато, хоч і стипендію давали
З травня минулого року. Закінчую інтермвдіаь рівень. Да, зміни я відчуваю колосальні. Зі стипендією 12300 за 4 міс.зараз. я плачу частинам
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Щоб випити вина чекаю суботу 😁
Багато дітей в школі почали хворіти
Може мої принесли, хоча самі ттт
Жарила картоплю, дуже давно її не їла
Донька робить уроки, чекаю на перевірку
Багато дітей в школі почали хворіти
Може мої принесли, хоча самі ттт
Жарила картоплю, дуже давно її не їла
Донька робить уроки, чекаю на перевірку
Співчуваю!!!Ще добу чекати!Бажаю не захворіти!)
рукиЖимолости• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Головне, щоб ви себе комфортно відчували у тому бюстику за 5 тис. А інше , все дрібниці
Шикаю і викаю
• 15 сентября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Щоб випити вина чекаю суботу 😁
Багато дітей в школі почали хворіти
Може мої принесли, хоча самі ттт
Жарила картоплю, дуже давно її не їла
Донька робить уроки, чекаю на перевірку
Багато дітей в школі почали хворіти
Може мої принесли, хоча самі ттт
Жарила картоплю, дуже давно її не їла
Донька робить уроки, чекаю на перевірку
Омг ))) я картопельки не їла років 17.....
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Нє,ну жлобство ніхто не відміняв)))))Але ж сіськами на голо на нараду не підеш))))
Tatka Kiev• 15 сентября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Ще і огірки відкрила )))
Ось закрутку майже не їмо, з того року хтось дав)
Шикаю і викаю
• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
А чого? Буде не важливо що ви там говорити будете
Tatka Kiev• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Дякую, таблетку під язик сподіваюсь завтра бути огірком)))
рукиЖимолости• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Чому? Нарада швидше пройде
Шикаю і викаю
• 15 сентября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Ще і огірки відкрила )))
Мені мама дає 3л банку солоних огірків, всю зиму їмо))
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Дівчата,усім дякую)Ви найкращі)))))Якщо ще в мене проснеться комплекс грудей,припруся на порадницю))))
Шикаю і викаю
• 15 сентября 2023
Дивлюсь ця четвірка подружок в Абу дабі)) блін в мене мініоргазм від цієї розкоші)))
Одяг та сумки• 15 сентября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Схудла на 3 кг за 2 тижні, щодня йога, відмовилася від алкоголю і білого хліба, раділа. Подруга запросила купити пару рослин і наполягла на тому що мені конче необхідно покуштувати тістечко Wolfenbütteler...ось лежу тепер і думаю, яку ж цифру побачу завтра на вагах 😜
і навіщо я це побачила в 10 вечора. пішла я вкусняшку шукати на кухню
ИграйМойГормон• 15 сентября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Так там же цукор у маринаді)) І у вині, яке зараз п´єте теж
Перша леді колгоспу• 15 сентября 2023
Ответ дляЖдушечка
Як ви ті піци печете. Дайте гожний рецепт тіста
Льогко, тісто листкове, 250 г, розкатуєте. Кладете на деко, на пергамент. Трете сир, по краям кладете, защіпуєте. Поверхню, окрім країв, потикайте ведклкою. Соус томатний, змазуєте поверхню. Чверть вареної курячої грудки, порізати, викласти. Помідори черрі, штук 5, навпіл, розкласти. Сир з пліснявою, маленький шматочок, грам 25, порізати, викласти. Рукола, базилік, якщо є маслини. Посипати тертим пармезаном. В духовку, розігріту до 170 градусів, на хвилин 12, потім розбиваєте 5 перепелиних яєць, на кожне свіжомолотий перець, ще в духовку, хвилин на 8. Всьо.
Шикаю і викаю
• 15 сентября 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Там не має маринаду. Це засолені. І я їх не їм якщо що, навіть олівє.
Цукор є у фруктах, в буряці, в овочах.... я п’ю сухе вино чи брют
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Прошу відеоінструкцію!!!!!
Перша леді колгоспу• 15 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Прошу відеоінструкцію!!!!!
Хм, як наступного разу онука прийде, зроблю.
Ухахайкина• 15 сентября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Та ну блін,я тільки взяла другий келих вина та зосередилася)))))
Сосиска_Втесте• 15 сентября 2023
Жду мужа, пошуровал за пиццей. Пол вечера искали колесо обозрения, не нашли...пропало штоли