Перебуваю в депресії. Я не знаю як правильно зробити залишиться в Україні чи поїхати звідси. Немає віри вже нікому ні владі ні законам нашим((((
Так гидко в душі. Жили собі спокійно а ці кляті люди сусіди нам зламали життя
KateFrosty• 15 сентября 2023
Ответ дляSvetaSyn
Мені жалко того що ми тут наживали. Роботу свою я люблю.
А чого досі не виїхали? Чи небезпечно тільки після жовтня буде там, де ви живете?
Nathalie27• 15 сентября 2023
Ответ дляSvetaSyn
Тю, так залишайтесь
Ответ дляЕлена 1
А думаете кто то думал о войне ?
Никто не хотел и не хочет воевать .
Но медики военнообязанны . И это было всегда .
Хотите выехать -выезжайте . Вы ж пишите здесь постоянно об этом
Никто не хотел и не хочет воевать .
Теж не розумію,у мене мамі 58 років,вона медик і все життя знає що военнобязана,ясно що протвінк ніхто не думав,ну чому це для них таке відкриття я не розумію
Уезжать не собираюсь но никуда идти тоже насильно никто меня туда не пошлет . Буду решать вопросы по мере поступления не делаю из этого проблему . Стою в военкомате с 2009 года но никуда идти не собираюсь считаю что должна только детям , родителям и мужу и больше никому .