Козачка• 15 сентября 2023

Дівчата, хто був у Карпатах цього року, діліться місцями та світлинами))

Відкрила для себе у 43 роки цю неперевершену місцевість) в червні та в вересні.. атмосферно там мабуть в любу пору року, хочу ще взимку.
Кундалина• 15 сентября 2023
Непозбувна Бентега• 15 сентября 2023
Ответ дляКозачка
Ще пару фоток у червні
І в мене є схоже фото
Кундалина• 15 сентября 2023
автор Козачка • 16 сентября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
І в мене є схоже фото
Клас!❤️
Анонім Перший• 16 сентября 2023
автор Козачка • 16 сентября 2023
Ответ дляАнонім Перший
фото
Дуже гарні фото на що знімали??
Анонім Перший• 16 сентября 2023
Ответ дляКозачка
Дуже гарні фото на що знімали??
Самунг S22
автор Козачка • 16 сентября 2023
Ответ дляАнонім Перший
Самунг S22
Клас! Дякую))
Прокачую сідниці• 16 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Як класно,де це Ви так спускались на витягах?
Буковель, номери витягів не знаю.
Куратор дебошей• 16 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Я не автор фото, але теж там була цього року. Схоже, що це витяг #14 біля озера Молодості.
Накладні мюслі• 16 сентября 2023
КВАСИ
шикарно зробили
Накладні мюслі• 16 сентября 2023
я супер рада, що і в 30 і в 45 люди вперше побачили красу нашої країни
і хоча ціни інколи кусаються, але можна при бажанні знайти варіант подешевеше
всі молодці, що гарно відпочили в рідненькій
hrystia• 16 сентября 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ворохта и Дземброня. Открыла для себя шикарное место проживания в Дземброне. Дёшево и вид шикарный.
Знайоме дерево)
Домашня Зюзя• 16 сентября 2023
Ответ дляАнонім Перший
фото
Де це така краса? Що за водопаспадик? До самсунга с22 ще прикладене бачення художника,чуття моменту
Анонім Перший• 16 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Дякую, дуже приємно))
Перше то фото з витягу на гору Погар, Славське, друге Тустань, фото з самого верху фотреці, третє Воловець, далі водоспад Кам´янка, Сколівські бескиди, останнє фото наш готель, казкові будиночки у стилі гуцульсько-бойківськоно ретро))
Вперше в 40 років поїхала, дійсно дуже гарні наші Карпати.