Файно Замало• 15 сентября 2023
Яка у вас колекція парфумів?
Дівчата, кидайте фото своїх парфумів, хваліться своїм багатством☺️ Знаю, тут в багатьох шикарні аромати є, сотні, десятки🙈 дайте хоч глянути на вашу красу)) в кого 2-3 флакончики-це теж колекція початкова, також показуйте! Тема для підняття настрою і гарного вечора.❤️🥰
Полонянка SexShop-а!• 15 сентября 2023
Чомусь мені цей Ганімед асоціюється з мажорною бізнес-леді, яка їздить на новому Мерсі з салону і одягнутій у важкий люкс)))). Я люблю більш ніжніші аромати)))).
Летала_НаМетле• 15 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Если надо произвести впечатление, то он как раз
И_В_офигительных_штанах• 15 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
На Мейкапі пробник брала. В оригінальності не сумніваюся. Щойно знов ними лиш трошки пшикнула, може ще їх і перепрошу😂
Попробуйте його коли трішки похолодає,є таке що був фу фу а потім вау
Я до мейкап теж довіри на 100% наразі не маю,там підозріло низькі не ринкові ціни особливо на парфумерію а так не буває якщо брати не в липових поставщиків
Полонянка SexShop-а!• 15 сентября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Я там нішу завжди беру і собі і чоловіку, жодного разу підробки не купила. А ціни дійсно там на дещо дуже хороші.
Файно Замало
• 15 сентября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Это вообще мой самый топ. Lancome Magnifique, давно снят, нашла в слюде не так давно в Испании
Оууу, я б такий теж хотіла спробувати)) цікава піраміда в нього. Доречі, Валентіно теж не знаю, чомусь🤔🤔
Вельми шановна• 15 сентября 2023
У меня мания, скупаю пробники, уже штук 40.., но среди них может шт три фаворитов
Файно Замало
• 15 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Підтримую, в мене теж такі круті асоціації викликає))) дорогий аромат!
Файно Замало
• 15 сентября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Згодна, заявляє про себе з перших секунд-я прийшла)))
Рассказница• 15 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
У вас гарні😍 а які Кіліани в пробничках сподобались? Якісь плануєте ще придбати?
Щиро дякую. Rolling in Love і Angel´s Share, шикарнючі аромати. Хотіла б купити флакончики, можливо згодом, зараз користуюсь тим, що є
Файно Замало
• 15 сентября 2023
Ответ дляВельми шановна
А які ваші фаворити? Що б купили собі повнорозмірного?
Файно Замало
• 15 сентября 2023
Ответ дляРассказница
В мене є Angel’s Share, суперський, а флакон-це взагалі відпад))) я його обожнюю в руках крутити☺️ А Rolling in Love ще поки розношую, з першого разу не зрозуміла його, може ще полюблю.
Акуна_Матата• 15 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Эти 2 аромата я повторяла очень много раз, оба любимые. Манифик вообще ни на что не похож, шлейфовый, пряный, есть что-то от кока-колы, от свежей утренней розы)
А Валентино под бриллианты и твидовый пиджак)
Ответ дляАкуна_Матата
У меня минимализм)
Erba pura суперова
Том форд пробували табако ваніль? Набагато достойніший аромат як чері і персик
Файно Замало
• 15 сентября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Валентіно саме такі у вас?
Акуна_Матата• 15 сентября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Erba pura суперова
О вкусах не спорят, вы не знали?)
Хотя Форд не назову моим фаворитом в принципе, ароматы куплены на волне популярности 2 года назад. Ещё есть Black Orchid, забыла о них, ими вообще не пользуюсь давно)
Капитанша• 15 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Але всі улюблені, що запали в душу☺️👍🏻
Хочу ещё перфект Марк джакобс и Том форд ваниль и табак
Акуна_Матата• 15 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Валентіно саме такі у вас?
Да, это они.
Ещё был хороший фланкер у них Assoluto, ещё лучше и насыщеннее.
Файно Замало
• 15 сентября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Да, это они.
Клас) спробую також, зацікавили мене🤩
Файно Замало
• 15 сентября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Erba pura суперова
А мені Лост Черрі ну дуже приємні🤤 ясно, що вони не супер складні, але ж не кожного дня такі носити хочеться)) і ще нові Електрик Черрі такі ж офігенні! ❤️
Ответ дляАкуна_Матата
О вкусах не спорят, вы не знали?)
Звісно не спорять,що підійде одному може не підійти іншому.Я немаю нічого проти вашої колекції,вона у вас гарна, просто вас запитала по форду так як на мій погляд оця популярність для чері і персика не заслужена адже ж мають аромати які більше заслуговують на популярність та це суто моя думка
Чавонадо• 15 сентября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
С радостью посмотрю, может у кого есть Идол ланком, покажите. Прямо влюбилась в него
Я декілька раз тестували Ідоль різні, початок гарний, а потім щось не те. Думала перший раз, що не розібралась, другий раз нанесла 3 види на шкіру і плотери, але не зайшли жодні.
Акуна_Матата• 15 сентября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ну мені особисто взагалі не подобається Бакара, я купила наосліп і продала, але я знаю, що для багатьох це найулюбленіший аромат. Давати оцінку чужому смаку вважаю недоречним
Файно Замало
• 15 сентября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Класика, більше за все Lancome, ще є мініатюрки Dior
Фіолетові флакончики то Ланком?)
Файно Замало
• 15 сентября 2023
Безпорадна Кроко• 15 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Я ось такий в Брокарді спробувала, гарний він)
Так
То La Nuit Tresor та La Nuit Tresor, якщо не помиляюсь.
Бузковий флакон то Guerlain Insolence
Ответ дляАкуна_Матата
І мені бакара не подобається проте аромат 724 Maison Francis Kurkdjian це любов