Файно Замало• 15 сентября 2023

Яка у вас колекція парфумів?

Дівчата, кидайте фото своїх парфумів, хваліться своїм багатством☺️ Знаю, тут в багатьох шикарні аромати є, сотні, десятки🙈 дайте хоч глянути на вашу красу)) в кого 2-3 флакончики-це теж колекція початкова, також показуйте! Тема для підняття настрою і гарного вечора.❤️🥰
БоХатая• 17 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Я буду чекати з нетерпінням🥰🤩
В Дві коробочки упакований. А останній по ціні приблизно як і цей, але в жестяній баночці з мішечком))) мій улюбленець на всі сезони. Вкусняшка. Мені схожий на фльор наркотик, але разів в 10 вибуховіший і разів в 5 стійкіший.
автор Файно Замало • 18 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Круто!❤️❤️❤️ Упаковка шикарна просто, люблю таке дуже😍 Тепер хочу їх відчути також))
Доречі з Атлас планувала познайомитись☺️ В нас схожі смаки, думаю мені ваші парфуми теж мали б зайти. Буду шукати по магазинах, де можна їх спробувати або на розпив взяти трішки.
автор Файно Замало • 18 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
https://makeup.com.ua/ua/product/840779/?gclid=EAI...

https://makeup.com.ua/ua/product/1215639/?gclid=EA...

І Bvlgari Le Gemme Tygar
☺️👍🏻 а де будете купувати їх? В Україні берете можливо?
БоХатая• 18 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
У мене дівчина є в місті, яка також любить щось незвичне. Продає і на розпив і пляшечки.
автор Файно Замало • 18 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Можна її контакти? Яке місто?
БоХатая• 18 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Можна її контакти? Яке місто?
Полтава. Тільки в лс. Ніша в неї в основному. Беру спочатку на пробу, потім розумію моє чи ні. Зараз стільки стоїть в роздумах
автор Файно Замало • 18 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Флакончики з рожевими кришечками подобаються😍 я вже здогадуюсь хто це, дякую!))
БоХатая• 18 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
В неї весь час різні. Зараз кругленькі ті що з блакитним і коричневим наповненням. Рожеві зовсім незручні і погано розпиляють. Більше не буду в них брати.
БоХатая• 18 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
В Полтаві, доречі, як не дивно багато де можно оригінали взяти. Але в неї не просто магазин, вона замовляє лише вибухові, або рідкісні. Є і за 280 і за 380 грн за мл)
автор Файно Замало • 18 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Мені подобається, що не просто популярні по стандарту аромати бере, які на кожній другій почуєш, так у всіх магазинів, беруть бо бум на них, а вона рідкісні шукає, це набагато крутіше!
Безпорадна Кроко• 23 сентября 2023
Немає колекції, є ті якими користуюсь, і ще одні не відкривала