Файно Замало• 15 сентября 2023

Яка у вас колекція парфумів?

Дівчата, кидайте фото своїх парфумів, хваліться своїм багатством☺️ Знаю, тут в багатьох шикарні аромати є, сотні, десятки🙈 дайте хоч глянути на вашу красу)) в кого 2-3 флакончики-це теж колекція початкова, також показуйте! Тема для підняття настрою і гарного вечора.❤️🥰
автор Файно Замало • 15 сентября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Так
То La Nuit Tresor та La Nuit Tresor, якщо не помиляюсь.
Бузковий флакон то Guerlain Insolence
А праворуч високий то Tresor Midnight Rose? Такий?
Безпорадна Кроко• 15 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Так, ще такий є, не відкривала
Мій не такий• 16 сентября 2023
Автор, вибачте, що у вашій темі та все ж спитаю. На сайті Єва побачила омріяний парфум на 1500 дешевше, ніж на мейкапі та ін.сайтах. Ніколи в Єві не брала парфуми, там є підробки?
автор Файно Замало • 16 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
Без проблем)) а що за парфум? Дайте скрін, підкажу
автор Файно Замало • 16 сентября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Так, ще такий є, не відкривала
Я цього мереживного не знаю, це лімітка?
Робот Вертер• 16 сентября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
После Европы отказалась от парфюмов. Там оказывается это прям дурной тон. И в общественные места нельзя душиться, это только арабы таким страдают
Ну наконец-то наши ‘мир посмотрели’
Но я согласна-лить на себя тоннами это 🤢, недавно засекла одну такую звезду:перед выходом в банк из машины 5раз пшикнулась духами , бедные сотрудники. Еще как-то была знакомая, она прям на рабочем месте поливалась по несколько раз… рядом ее беременная подружка умоляла ее так не делать, но пох
Мій не такий• 16 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
автор Файно Замало • 16 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
фото
Беріть, оригінал. Доречі, ці з білим клатчем йдуть, а без клатчу ще дешевше вони))
Мій не такий• 16 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Точно 😯 дякую!
БоХатая• 16 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
А вам зовсім не цікаво подивитись? Отримую естетичне задоволення від гарних флаконів
На днях купила дольче, він запакований прямо як коштовність якась. Є ще інші мої фаворити, але вони простенькі, один мішечку і банці, другий зовсім без упаковки. Я вибираю парфуми за звучанням і мене треба дуже вразити ароматом, щоб я їх захотіла, тому в мене така скромна поки що колекція. Є ще фльор наркотік та mugger з морськими нотами в пробниках , то ще думаю над ними. В бажаннях ще три.
БоХатая• 16 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
Купила тижні три назад туш діло, там на неї дуже гарна ціна була. Яка ж вона неймовірна. Реально всі питають чи я наростила вії, саму вони такі довгі, чи я зробила ламінування а потім нафарбовала. А там всього лиш туш. То я впевнена в оригінальності. Ходила в басейн і в баню, якщо не терти, вона на місці. Олівець для очей також взяла, його взагалі не змити.
БоХатая• 16 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Чомусь мені цей Ганімед асоціюється з мажорною бізнес-леді, яка їздить на новому Мерсі з салону і одягнутій у важкий люкс)))). Я люблю більш ніжніші аромати)))).
Ой, тепер хочу спробувати і його, бо мені чим складніше тим краще. Просто в кожній темі його згадують, таке відчуття , що він у кожної другої є, а так хочеться індивідуальності.
Мій не такий• 16 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Покажіть, будь ласка, фото туші 🙏
БоХатая• 16 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
Покажіть, будь ласка, фото туші 🙏
Діор , тільки про читала що не правильно написала. В Єві за 1000 грн була декілька тижнів назад. До цього в мене теж були не дешевші туші, але в зрівнянню з цією вони звичайні.
Була на трьох заходах, і скрізь дівчата запитували що на очах
Мій не такий• 16 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Дякую)
Мамин тріль• 16 сентября 2023
У меня больше 40 шт.
Безпорадна Кроко• 16 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Це La Nuit Tresor Dentelle de Roses, були в Брокарді, зараз здається є в Бомонді https://www.brocard.ua/ru/product/parfyumirovannay...
Полонянка SexShop-а!• 16 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Та отож бо, зараз кожна друга як не Бакарою то Ганімедом пахне. Хто має можливість то оригінал повні версії чи на розлив купляють, а решту підробки… Сьогодні знову по рекомендації в цій темі нанесла після душу - ну не мій це запах, не сексуальний і не жіночий він для мене🤷🏻‍♀️
БоХатая• 16 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Чим пахне вам?
Полонянка SexShop-а!• 16 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Чим пахне вам?
Навіть не знаю з чим порівняти. Вони дуже термоядерні. Ні на що не схожі, але не жіночні як на мене.
автор Файно Замало • 16 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Оооо, круто!!! А як він запакований, можете показати? Чесно, навіть такого Дольче не бачила🤷🏻‍♀️🤔
автор Файно Замало • 16 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
А які у вас ще 3 парфуми в бажанках ?))) ну у вас прикольні аромати, гарні.😍
БоХатая• 16 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Сьогодні на дачі, завтра покажу. Злобою навіть сюди беру відливантик. Такий він класний
автор Файно Замало • 16 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Я буду чекати з нетерпінням🥰🤩
автор Файно Замало • 16 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
Я теж таку туш хочу)))) а упаковка яка стильна! Собі буду теж моніторити, може ще буде така ціна.
автор Файно Замало • 16 сентября 2023
Ответ дляБоХатая
А точно в Єві брали її, не інший магазин? Бо я спробувала її знайти і вибиває ось таке😨
БоХатая• 16 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
https://makeup.com.ua/ua/product/840779/?gclid=EAI...

https://makeup.com.ua/ua/product/1215639/?gclid=EA...

І Bvlgari Le Gemme Tygar
БоХатая• 16 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Дійсно, жодного товару діор. А я брала туш, олівець і гель для брів. Буквально три тижні назад
Дівка в намисті• 17 сентября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
С радостью посмотрю, может у кого есть Идол ланком, покажите. Прямо влюбилась в него
Самий найулюблений idole intense
Летала_НаМетле• 17 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Самий найулюблений idole intense
Дякую