Мішечок щастя• 15 сентября 2023

Як кролі

Сусіди поводяться як кролі. От що робити?!
Ангелок з ріжками• 15 сентября 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Это как пердеж чей-то слушать. Вы извращенка.
Кохання це чудово) я б лише пораділа за людей) коли така пристрасть, що як кролі, це офігенний період в стосунках

Обращеница• 15 сентября 2023
Болейте за них, стучите в стенку и кричите что-то подбадривающее, а в конце хлопайте громко
автор Мішечок щастя • 15 сентября 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
До чого тут я? Вони дуже голосно ахаються і це заважає.
У мене дитина 7 років постійно питає чого сусіди так кричать голосно.
Зажуженная Жужжа• 15 сентября 2023
Слушайте и наслаждайтесь)
автор Мішечок щастя • 15 сентября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Особливо офігенно жити в двокімнатній квартирі з чотрима дітьми
Хи хи, ну ну• 15 сентября 2023
Ответ дляМішечок щастя
Я вообще не вам писала, а даме, которая любит такое слушать
Самая СоветЧиваЯ• 15 сентября 2023
Ответ дляМішечок щастя
Пробували, але сусідам до сраки це все
Кричите громче!
Самая СоветЧиваЯ• 15 сентября 2023
Ответ дляМішечок щастя
Это не ваше дело)
Латексне альтер ЕГО• 15 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
Знову тут про заздрість через одну пишуть ) Мені реально пофіг, що там у кого, поки не почали діти боятися, що когось вбивають із 8-ї вечора щодня )
Моя дитина теж прокидалася і плакала від того що хтось кричить як недорізаний.
Яка нафіг заздрість,я їх зненавиділа .
Просто є люди адекватні ,свідомі ...а є свинота.
Коли ти у власній квартирі,хочеш відпочивати,а не слухати сусідів.

автор Мішечок щастя • 15 сентября 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Тільки зараз побачила. Я вже подумала що ви мене збочинкою назвали.
Обращеница• 15 сентября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Яка нафіг заздрість,я їх зненавиділа .
У меня тоже за стенкой бывает дама стонет во весь голос, конечно неприяно слышать, и тоже ж, чего мой ребенок должен это слушать
Ангелок з ріжками• 15 сентября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Яка нафіг заздрість,я їх зненавиділа .
Ну так вони теж відпочивають у власній квартирі. Когось може плач вашої дитини дратує, чи те як ви ходите або запах їжі яку ви готуєте
пу_пугренчик• 15 сентября 2023
Завидовать
Латексне альтер ЕГО• 16 сентября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Бажаю вам таких сусідів,щоб ви слухали цілодобово !!!Вам же це норм,не заважає)
Помаранчова душа• 16 сентября 2023
Вони ж не знають, що їх чути. Напишіть записку і повішайте їм на двері. Нормальні люди будуть тихше поводитись.
Подвійна веселка• 16 сентября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Нормально отношусь, даже хорошо. Лучше секс чем пьяные скандалы и мордобой
Цукрові вишні• 16 сентября 2023
Багато моркви гризуть чи що?
Мой завтрак• 16 сентября 2023
Ответ дляБешене сарі
Зайнятись тим же.
У мене так стреться там все, як займатись разом з сусідами.

Мені допомогло подзвонити. Правда виявилось, що чоловік, якому я дзвонила, не в Україні, а вдома лише дружина....
Мабуть тому й припинилось)
Мой завтрак• 16 сентября 2023
Ответ длякороткопамятна
Улучшить звукоизоляцию
Поменять квартиру
Не отставать от них и заняться своей жизнью
Ага, особенно, когда ребенок просит вызвать полицию, а то там тетю убивают регулярно.

Звукоизоляция есть, но на потолке такую, как на стенах не сделаешь. А это соседи сверху

Мой завтрак• 16 сентября 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
А вы любите сутками слушать чужое аханье??
Наверное вместо порно, чтобы возбудиться
Мой завтрак• 16 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
Аналогічно.
Довелось пояснювати дитині, що то сусіди так сексом займаються. І на питання - ’Це що так боляче, що вона так кричить?’, пояснювати, що то тетя з проблемами з головою, а не боляче.

Тепер дитина боїться, що колись потрібно буде тим сексом займатись і що це так боляче буває. Доньці 9.
Що таке секс знає давно. Але не в такому ракурсі
Мой завтрак• 16 сентября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Краще слухати ахання, ніж матюки і руснявий музон. В аханні немає нічого поганого, я б послухала)
Разом з дитиною послухали б? Щодня десь о 8-10 вечора впродовж години приблизно?
Мой завтрак• 16 сентября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Їдьте жити в приватний будинок, бажано в лісі
То ви в селі не жили і в лісі.
В селі рівні о 5 ранку, газонокосарки о 6, шашлики ввечері і т.д.

А в лісі о 3-4 ранку дятел по даху може вирішити постукати, довго так, комашок пошукати. І ще є свої приколи.

Можете спробувати - цікавий досвід. Проходила.
Бешене сарі• 16 сентября 2023
Ответ дляМой завтрак
Аналогічно.

То не у тьоті проблеми з головою, це ж треба дитині таке нарозказувати.
Мой завтрак• 16 сентября 2023
Ответ дляБешене сарі
Цікаво, що б ви дитині розказали.

Доречі розказала після того, як дитина самостійно поліцію викликала.
Бо вирішила, що ми нічого не робимо поки там щодня знущаються над людиною.

Поліції доречі ті сусіди двері не відчинили. Там поверх зачинений.
Від нас вони послухали ті звуки (швидко приїхали).
Сказали поговорити з дитиною, а дитині сказали, що мама з татом розкажуть чому тетя так кричить.

Тепер вага версія, що потрібно було сказати дитині. Їй 9 років.
Бешене сарі• 16 сентября 2023
Ответ дляМой завтрак
Цікаво, що б ви дитині розказали.

Розказала б як є, що кричати можна не лише від болю, а і від задоволення, так як і плакати. Під нами багато років жили сусіди-алкаші. І там крики були від того, що вони реально ледь не вбивали один одного. У мене були малі діти, прекрасно все це чули. Але ми з чоловіком ніколи не злились, а сприймали все це з гумором, тому у моїх дітей навіть думки не було чогось там боятися.
Мой завтрак• 16 сентября 2023
Ответ дляБешене сарі
Ви не чули той крик.
То не стони при сексі. То реально крик, наче ріжуть, потім стон, потім знову крик страшний. І так майже годину. В кінуічоловічістони додаються.

Навіть поліція у нас вдома спочатку хотіли двері вибивати через крик, а потім вже як стони почули - зрозуміли що то, і сміятись почали.
Невгамовна Бу• 16 сентября 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
А если не с кем?
Тогда мне пишете, будет с кем!
Бешене сарі• 16 сентября 2023
Ответ дляМой завтрак
Ви не чули той крик.

Та не важливо які крики чи стони, важливо те, як ви поясните це дитині. Якби ви сміялися, так як це робила поліція, то навряд чи дитина боялася б.
Ms. Доброта• 17 сентября 2023
(злобно скалясь) Автрырь, кажиццо, вашему ребенку пора заняться скрипкой...