Та никада в жизни• 16 сентября 2023

а ви ресурсна женщіна?) які ресурси маєте? я от почуваюсь взагалі в мінусі

ані здоров"я нормального, психологічний стан в опі, таракани великі живуть в голові, робота також для галочки малий дохід приносить так як на більше я нездатна бо тупа, навчання таке сяке ледве на плаву тримаюсь, фізичні дані взагалі повний капець..навіть почуття гумору і того нема. ще і метр з кепкою і ноги криві. треш якийсь...абсолютно неконкурентноспособна на "ринку наречених" до 30.
Пампушечка• 16 сентября 2023
Ресурсная, с вайбом и на чилле.

Мой завтрак• 16 сентября 2023
Чому ж? Просто обирайте тих, это обирає вас
Пацаааааааан• 16 сентября 2023
Ну, а хто Вам заважає стати ресурсною?
Кукусики• 16 сентября 2023
Ну так вам ещё нет 30, все впереди
Пампушечка• 16 сентября 2023
Автор,совет: перестаньте грузиться этой хераборой от блогеров про ресурсность и прочую ересь. Живите своей жизнью.
Жирафовое варьенье• 16 сентября 2023
автор заголовок супер! він же і відпвідь.. Так ресурсна жінка і ви ресурсна жінка і вона ресурсна жінка. А чи всі ми використовуємо ці ресурси, усвідомлюємо їх...
автор Та никада в жизни • 16 сентября 2023
Ответ дляПампушечка
не можу жити, бо нема ресурсів. а без них це просто існування нудне
Шукаю стакан• 16 сентября 2023
.. і якщо ви з цим нічого геть не робите, то висновок такий що вас все цілком влаштовує
І це теж нормально
Мати тріля• 16 сентября 2023
Не женщіна, а жінка.
Так, вважаю, що в мене є в середині ресурс, навіть хочеться знайти , куди ще можна цю енергію витрачати.

Роза в вазі• 16 сентября 2023
Боже, скільки зараз появилося всяких епитетів для жінок. Я просто Жінка, мене кохає той, кого кохаю я. Він мене забеспечив всім, про всяк випадок. Я подарувала йому затишок, спокій, життя з повагою і коханням. Не працюю вже 5 років. Вирішила, що напрацювалась до 40. Забеспечує мене чоловік всім, примхи і бажання теж . Нема діла, що про мене думають інші, типа не працюю , тощо)))) Я ще і стерво, надодачу, але не до чоловіка.
Ресурсна? Незнаю. Але щастлива.
Ответ дляРоза в вазі
Ресурсна? Незнаю. Але щастлива.
отже ресурсна)
Salsa-24da• 16 сентября 2023
Ответ дляПацаааааааан
Ну, а хто Вам заважає стати ресурсною?
Криві ноги))
Пампушечка• 16 сентября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Вы сейчас спускаете в унитаз самый ценный женский ресурс: время. Вместо того, чтобы собой заняться, от внешности до самообразования, Вы ноете.
Ответ дляSalsa-24da
Криві ноги))
точно!
Salsa-24da• 16 сентября 2023
Та хз.
Шутки шучу.
Гроші якісь заробляю.
Квартиру, машину маю.
Що на ринку нєвєст не цікавилася.
Більше 10 у шлюбі🤷‍♀️

Що таке «ресурсна».
Альфонс на шию собі не почепила би явно.
Ответ дляПампушечка
я займаюсь, заробляю гроші на зовнішність, я ж на роботі зараз - грошики капають)
Мадам Подлинник• 16 сентября 2023
Ответ дляКукусики
Ну так вам ещё нет 30, все впереди
Впереди 30+, потом 40....
Salsa-24da• 16 сентября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Ну то в труну живою не ляжеш.
Живете і живете.

А як би ви хотіли жити?
Що мало б відбуватися, щоб було не нудно?
Salsa-24da• 16 сентября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
точно!
То купіть штани-палацо))
І вашу проблему вирішено

parele• 16 сентября 2023
Понятия не имею, ресурсная или нет. Понапридумывают эпитетов, ломай потом голову, подходит тебе или нет))
Ответ дляSalsa-24da
Ну то в труну живою не ляжеш.
Живете і живете.

А як би ви хотіли жити?
та отож..що не ляжеш
якісь цікаві події весь час) щось нове. а так робота-навчання-робота-навчання і все( більше анічогісінько
Лепешечка• 16 сентября 2023
Хз, а шо значить ресурсна? Я різна, як у кожної людини десь супкласно, а десь не дуже. Беру себе в руки та підтягую, те що треба.
Salsa-24da• 16 сентября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
та отож..що не ляжеш
фіга собі!
Ще й навчання у вас!
Додайте спорт і ви будете жити мега насиченим життям і падати, як до дому долізете 😁
parele• 16 сентября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
та отож..що не ляжеш
Вы спустите свою жизнь в сортир, если сами не начнете ее менять.
Вареничніца• 16 сентября 2023
у меня состояние то густо, то пусто. Работа наоборот заряжает энергией.
Сейчас приехала на дачу, все в своих гаджетах, и я в том числе. Можно сказать трачу время впустую.
Есть огромное желание уехать домой, но надо остаться.
Ответ дляВареничніца
а що вдома робити? також в гаджеті сидіти?)
Ответ дляparele
так робота і вкладення в навчання забирають весь час і гроші. що тут можна змінити?
Не виправдовуюсь• 16 сентября 2023
Я заробляю дуже багато, але сенсу в цьому ніякого, бо немає на що їх витрачати. Я дуже гарна, але втратила своє кохання, ще коли мені було 22. З тих пір так і не змогла покохати. Щастя не в грошах і красоті.
Аурелиа• 16 сентября 2023
щось ви автор дуже самокритична. Ви написали про себе все найгірше, а тепер напишіть все найкраще, його не може не бути. Може ви найкраще за всіх борщ варите або шкарпетки в´яжете, або квіти вирощуйте. А ’метр в кепке’ це взагалі +, як на мене, я сама 160. І робота у вас є, у багатьох і її немає.
Гарачий Чокалад• 16 сентября 2023
Да. Основное это без тараканов в голове. Внешность у меня рядовая, рост маленький, в этом только плюсы.